EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Nora Istrefi - Majem
- Blero - Athu.mp3
- Lyrical Son - I re pishmon
- 2TON ft. Xhavit Avdyli - Mos ta nin
- Adrian Gaxha ft. Franques - My girl
- Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore.mp3
- Noizy ft. Duda ft. Varrosi ft. Lil Koli - Ilaci jot.mp3
- Olta Boka - Rri edhe pak
- Sinan Vllasaliu - OK.mp3
- Adem Ramadani - Me fal moj Nane
- Getinjo ft. Kida - Ku je
- Alban Skenderaj - Engjell
- Gold AG ft. Duli - Pa namaz
- Samanta ft. Gent Fatali - Na e dina
- Shyhrete Behluli - Per shoqni (Album 2016)
- 2TON - Me mu
- 2po2 - A e din
- 2po2 ft. Ledri Vula - E premte
- Adelina Tahiri - Me mire pa ty
- Adrian Gaxha ft. Lindon - Money
- B-Genius - Ke gabu
- Besa ft. Flori - 123
- Elvana Gjata - Njesoj
- Enca ft. Noizy - Bow down
- Gena - Jeto jeten
- Ghetto Geasy ft. Majk - Ajo
- Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la
- MC Kresha ft. Lyrical Son ft. Ledri Vula - Hip hop
- Meda - Kot e ke (Album 2016)
- Nexhat Osmani - Zemra e shpirtit
- Noizy ft. Ciljeta - Me shum se dollar
- Remzie Osmani - Fale Dashurine
- Sinan Vllasaliu - Ciao
- 2po2 - Cka ka ftyra jem
- Alban Skenderaj - Duart lart
- Artiola Toska - Dashnia ska kombesi
- Capital T ft. Dhurata Dora - Bongo
- Flori Mumajesi ft. Ledri Vula - Beautiful
- Gold AG - Ne deti
- Gold AG ft. Anxhela Peristeri ft. Labi - Llokum
- Greta Koci ft. Nurteel - A ja vlejti
- Labinot Tahiri - Sa pa fat qellova
- Nexhat Osmani - Hajde merre zemren
- Sabiani ft. Marseli ft. Petro - Dridhe
- Sabri Fejzullahu - Tak tak
- Shaqir Cervadiku - Kange u ba dashnia (Album 2016)
- Vjollca Selimi ft. Aziz Murati - Pike ne zemer
- Xhensila - High love
- Young Zerka - Love
- Aferdita Demaku - Lote dashurie (Album 2016)
- Aida Doci - Album 2016
- Blero ft. Uki - Ta ha gojen
- Cyanide - Ku qendron zemra
- Dafina Zeqiri - Edhe njo
- Floriani - Eja
- Gold AG - Enderr deshmori
- Kaltrina Selimi - Po du
- Labinot Rexha - Pa ty smundem
- Lori - Fat
- Luana Vjollca - Ai
- Lyrical Son ft. Noizy - Po sillna
- Malesori - Pse
- Motrat Mustafa - Dashnija i then ligjet
- Nexhat Osmani - Plakesh
- Sabri Fejzullahu - Loje pas shpine
- Fjolla Morina - Gangsta
- Mc Kresha ft. Lyrical Son - Ky tipi
- Meda - Ne dashuri
- Shkumbin Ismaili - Te betohem
- Altin Sulku - Kojshie
- Duli ft. Kristi, Eli-G - 1 sen
- Eni Koci - Spo tgjej mo
- Hysni, Xeni, Enkelejda - Tradita Shqiptare
- Kida - Ja kem nis
- Kole Oroshi - Sherbeti i bakllaves
- Lyric Master - Sjena kon na
- Mentor Kurtishi - Bojna selfie
- Nurteel ft. Blero, Alex - All in
- Gold AG - Pa hile
- Korab Shaqiri - Koha e rinise
- 2TON - Mu kujtove dje
- Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje
- Dafina Zeqiri ft. Kaos - NA
- Eneda Tarifa - Fairytale
- FIBI - Inat
- Shpat Kasapi ft. Ton Voka - Hajde Sille
- Sinan Vllasaliu - Dashni e zeze
- Gold AG - Trim Jezerci
- Ledri Vula - Kings
- Soni Malaj ft. Gena - Ti, jeta
- Ardian Bujupi ft. Dalool - Na jena njo
- Burn - Neper yje
- Butrint Imeri - Kanga jote
- Duda ft. Capital-T - Killa
- Gold AG ft. Duda - Hajde
- Greta Koci - Sjena ni moti
- Mahmut Ferati - Femij i braktisur
- Noizy ft. Lil Koli - Flight mode
- Ramadan Krasniqi dhe Shkurte Gashi - Zemra falet
- Yllka Kuqi - A ke zemer
- Adem Ramadani - Mulla Jakupi
- Sabri Fejzullahu - Sevdaja
- Shyhrete Behluli - Shpirti i shpirtit tem
- Daim Lala ft. Kanita - Falje s'ka
- Labinot Rexha - Maturant
- NRG Band ft. DJ Aldo - Mos u nal
- Vjollca Haxhiu - Sonte
- Duda ft. Capital-T - Killa
- Noizy - Not gonna talk
- Shqipe Kastrati - Te rrnofte Kosove ty politika
- Tuna - Dy tima
- Violeta Kajtazi - Prite
- Blunt ft. Real - Vera
- Cozman - Si dje
- Dhurata Ahmetaj - Jam pa ty
- Dhurata Dora - Numrin e ri
- Eranda Libohova - Pa mua
- Ghetto Geasy ft. Onat - BS
- Labinot Tahiri - Edhe nje puthje
- Labinot Tahiri - Falma gabimin
- Noizy - Grande
- Vedat Ademi - Skom me ta fal
- 2po2 ft. Flori - Gone girl
- Capital-T - Hitman
- Leonora Jakupi - Se ndaloj
- Nora Istrefi - Sa t'kom dasht
- Sabiani ft. Marseli - Sta fali
- Soni Malaj ft. Skivi - Me mua
- Gold AG ft. Shyhrete Behluli - Dashnia e nanes
- 2TON - Ta fali jeten
- D.u.d.a - Sjeni Gangsta
- Etnon ft. Genta Ismajli - Shake it
- Kida ft. Ermal Fejzullahu - Mi Amore
- Anjeza Branka ft. Craziest - Ki me ngec
- Fjolla Morina ft. Elinel - Trileqe
- Greta Koci - I besova
- Grupi Fama - Cunat e qefit
- Ronela Hajati - Tiger
- Alban Skenderaj - Une dhe ti
- Flori Mumajesi - Ku gabum
- Gena - Pa adrese
- Leonora Jakupi ft. Gold AG - Pushke e cifteli
- Adelina ft. Robb Daddy - Eren e saj
- Dua Lipa - Last dance
- Labinot Rexha - E pa shpirt
- Young Zerka - Like Rihanna
- Zaimina Vasjari ft. Blasta - Me u kthy
- 2TON - Pike
- Gold AG - Bota kalimtare
- Elinel - Dream
- Kole Oroshi - Kodi i nderit
- Labinot Tahiri - Interesgjike
- Linda Hakaj - Jam e sinqerte
- Majk - Vete zemren
- Mendari - Vajton zemra ime
- Ryva Kajtazi - Mos harro
- Zanfina Ismaili - Nuk po du
- Vig Poppa ft. Dhurata Dora - Zoom zoom
- Arta Bajrami - Me shume se gabim
- Granit Miftari - Kanihere
- Ibrahim, Haki, Azem dhe Brahim Godanci - Voter e vjeter mire se te gjeta
- Marjola dhe Jurgen Kacani - Pret motra vellane
- S-One - Shoqnia e keqe
- Adem Ramadani - Burrat e sodit
- Eni Koci - Si dikur
- Era Istrefi - Bonbon
- Miranda Hashani dhe Vjollca Luka - Potpuri
- Sabri Fejzullahu - Ndal
- Shyhrete Behluli - Guxoj
- Vig Poppa ft. Dhurata Dora - Zoom zoom
- Adrian Gaxha ft. Lindon - Asnihere
- Floriani - Nena ime
- Lyric Master ft. Kusha - Nuk e di
- Lyrical Son - Hey hey hey
- MC Kresha - Era
- Majk - Dashni
- Morena Taraku - Lule
- Shkurte Gashi - Nuk te fal
- Shpati ft. Rovena ft. Mergimi - Fati im ishe ti
- Vjollca Haxhiu - Vitamin
- Adem Ramadani - Stacioni i Dynjase
- Adem Ramadani - U gezua zemra e nanes