EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Gold AG ft. Eni ft. Greta - Me mu
- Kida - Ski ide
- Labinot Tahiri Labi - Falja jote
- Stine - Cifti simpatik
- Alberie Hadergjonaj - Me doren shtrire
- Aurela Gace - Akoma jo (Fituese e Kenga Magjike)
- Endri Prifti - Kenga e fundit
- Ermal Fejzullahu - Ku je dashni
- Lori - Fjalet e mira
- Mahmut Ferati - A ke gjete ma mire
- Meda - Marre per ty
- Ramadan Krasniqi - A falet dashnia
- Sabri Fejzullahu - Ndal
- Shkurte Fejza - Sheshi
- Sinan Vllasaliu - Mos hy ngjynah
- Adnan Daci - Kafja pa ty
- Ardit Bexheti ft. Leonora Poloska - Ai shikim
- Edona Llalloshi - Sonte
- Leta - Si sheqer
- Lyric Master ft. Kusha - Nuk e di
- Lyrical Son - Shush
- Sefe Duraj ft. Rema Cenolli - Shanc nuk ka
- Shyhrete Behluli - Guxoj
- Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Tung tung
- Vjollca Haxhiu - Vitamin
- Gold AG ft. Liori - Shqipja ne valle
- Flori - Me fjale te vogla
- Lori - I papam
- Stresi - Mos luaj me gocen
- Taulant Bajraliu ft. Gold AG - Jetimi i babes
- DJ Flow ft. Dafina Zeqiri ft. Lumi B - Rude girl
- Dhurata Dora - Shume ON
- Etnon - Million
- Franques ft. Tuna ft. Fatman Scoop - Knocks me out
- Genta Ismajli - Kishe
- Getinjo - Lavire
- Gold AG - Luani Lugines
- Ingrid Gjoni ft. Rati ft. Kastro Zizo - Ndale
- Kaltrina Selimi ft. Etnon - Nuk eshte njejte
- Sabri Fejzullahu ft. Ermal Fejzullahu - Nostalgjia
- Samanta - Asnjo si un
- Arta Bajrami ft. Gold Ag ft. Don Arbas - Shqiperi o Nena ime
- Ramadan Krasniqi - Mos prano
- Capital-T ft. Granit Derguti - Ske dite
- ENCA - Call me goddess
- Gold AG ft. Shaqir Cervadiku - Shqiptar Stambolli
- Gold Ag ft. Greta Koci - Mas miri
- Xhensila ft. Mozzik - Ama doren
- 2TON ft. Dj Viper - Parameno
- Bekim Kastrati - Ne dasmen tende
- Klajdi Haruni - Vallja e veres
- Noizy - Number one
- Sabiani ft. Marseli - Nejen kallim
- Besa ft. Flori - All in Vicky
- Shkumbin Ismaili ft. Poni - Nuk ta fal
- Arta Bajrami - Thuaj jo
- Gasso ft. Big Mama - Loca
- Gena - Ndal
- Kole Oroshi - Qika mamit
- Lyric Master ft. Marigona Qorrolli - A tkom thon
- Majk ft. Ghetto Geasy - Sjena mo
- Poni Ft. 2 Step - Americano
- Zajmina ft. Elgit Doda - Blackout
- Unikkatil - Per qato
- Gold AG dhe Kreshnik Avdiu - Ne shtepine tende
- Sabri Fejzullahu - Ju kam zemer
- Cozman ft. Tuna - Holla
- Dafina Zeqiri - Be a man once
- Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis
- Ermal Fejzullahu - Falma zemren
- Mahmut Ferati - Pse po pyte, kur mke mbyte
- Meda - Cika jem
- Shyhrete Behluli - Ndaq nafaka me te ba lum
- Labinot Tahiri - Gurbetqari
- Meda - Drejtesi
- Adrian Gaxha ft. Lindon - Kalle
- Aferdita Demaku - E pranoj
- Aferdita Demaku - Ta jap a mos ta jap
- Aziz Murati ft. Gazmendet - Gurbeti
- Blero ft. Onat - Jo jo
- Edona Llalloshi - Duhet
- Elvana Gjata ft. Bruno - Love me
- Etnon ft. Sinan Vllasaliu, Astrit Stafa - Falma nje jete
- Gazmend Rama - Leonita lendita
- Genta ft. Labi - Shkurt e shqip
- Ingrid Gjoni - Do me kerkosh
- Kaltrina Selimi - Kohen me kthy
- Korab Shaqiri - Shoket e mi
- Meda - Kurre mos thuaj kurre
- Motrat Mustafa - Hajde perhajer dasma
- Nora Istrefi - Bamboleo
- Sabri Fejzullahu - Diamant
- Sabri Fejzullahu - Zjarr ne shi
- Shyhrete Behluli - Ende e dua
- Shyhrete Behluli - Gra moj gra
- Shyhrete Behluli - Marrim princeshen
- Sinan Hoxha - Bomba
- Sinan Hoxha - Nona
- Sinan Vllasaliu - Gabim
- Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Jemi kombinim
- Tuna - Nobody there
- Xeni - 25 gersheta
- Zanfina Ismaili - Nuk po te shoh
- Gold AG ft. Duda ft. B-Genius - Qka po ndodh
- Agon Amiga - AMG
- Albatrit Muqiqi - Lajkatare
- Artiola Toska - Per ty
- Claydee ft. Ermal Mamaqi - Senorita
- Mimoza Shkodra - Ki me ni
- Morena Taraku ft. Stresi - Ki me bo
- Young Zerka - Boom boom
- Elhaida Dani - I'm alive
- Era Istrefi - Njo si ti
- Kastriot Tusha - Elbasani im Elbasan
- Kastro Zizo - Eja me ne
- Labinot Tahiri ft. 2TON - Krejt ti fala
- Noizy - Big body benzo
- Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu - Shqiperi etnike
- Sefe Duraj - Prishtina ime
- Shaqir Cervadiku - Shqip shqip-kuq e zi
- Soni Malaj - Me rena
- Gold Ag ft. Ismet Bexheti - Armikut si perulet
- Meda - Faliminderit Nene
- Shyhrete Behluli - Per vajzen
- Astrit Mulaj - Ajo po martohet
- Duda - Shoki nuk ulet
- Ermal Fejzullahu ft. Lumi B, Ledri Vula - Shko
- Etnon ft. Adelina Tahiri - Bone sikur ndasem
- Evzi Kaja Xiu - Shoket e lagjes
- Gena - Seq me dogje gjane
- Gena ft. Mimoza Shkodra - Pike ne oqean
- Labinot Tahiri - A e din sa shume te dua
- Lori - Me ty nuk flas
- Lyrical Son - Athu kush
- Machiato Band - Te hanen te prita
- Nikolle Nikprelaj - Ku je Nane
- Xhela ft. Gold AG - Maturant
- Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi je ti
- Evzi Kaja (Xiu) - Dashuria apo tradheti
- Gasso ft. Big Mama - Bone n'club
- Shpat Kasapi ft. nurteeL - Smunesh ti pa mu
- Smajl Puraj ft. Gent - Me stil
- Ylli Baka - Dhurate per ditelindje
- Endri dhe Stefi - Ti se meriton
- Enxhi Nasufi - Save me
- Kida - Boni zo
- Korab Jetishi - Durova
- Labinot Rexha ft. Vjollca Hamiti - Dridhet zemra
- Luana - E jemja
- Rosela Gjylbegu ft. Vullnet Ibraimi - Jam aty
- Smajl Puraj ft. Gent - Me stil
- Vesa Luma - Te kan fol keq per mu
- Yllka Kuqi - I mallkuar
- Gold AG - Drenica
- Genta Ismajli ft. 2TON - A je gati
- Labinot Rexha - Niset trimi
- Vedat Ademi - Ben ftohte
- Capital T - Fly up
- Capital T - Legacy
- Capital T - Pernime
- Daim Lala - Xhelozoj
- Korab Shaqiri - Nisu e shko
- Admir Preka - Autokton
- Anxhela Peristeri ft. Marcus Marchado - Bye bye
- Azem Lukaj - Malli per ty
- Aziz Murati - Nuk behet mire
- Bashkim Prishtina - Kjo jete
- Blero ft. Shkurta Gashi - 5
- Dafina Zeqiri - Shume qef
- Gena ft. Ervin Gonxhi - Te kam dashuri
- Motrat Mustafa - E pabese
- Nora Istrefi - Sje my lifestyle
- Pro Band - Kaj moj nane
- Saranda Pllana - E ndaluar
- Valton Krasniqi - Ti je drita e syve te mi
- 2Ton - Prej zemres
- Adelina Tahiri - Like that girl
- Gili - Gurbeti
- Noizy ft. Koli - Secret
- Pro Band - Kaj moj nane
- Teuta Selimi - Sdo te behesh burre
- Sami Yusuf - Al Hamduli'llah
- Gold Ag ft. Hysni Klinaku - Pushka e liris
- Malesori - Ma e bukura
- Mergim Mjeku ft. Shpat Kasapi - Befasisht
- Noizy ft. Koli - Secret
- Remzie dhe Nexhati Osmani - Amaneti
- Shaqiri Cervadiku - Largesia
- Duli - Me mungon
- Gazmend Rama - Ani qysh po thu oj Kosove
- Kusha ft. Lyric Master - Gjysme jete
- Muharrem Ahmeti - Krejt pa pritur
- Dani ft. Yllka Kuqi - Nje vit qe zemra u thye
- Etnon ft. Teuta Selimi - Pa ndjenja
- Greta ft. Eni Koci - Sjam Jetime
- Zanfina Ismaili - Mohito
- Aida Cara dhe Ymer Bajrami - Vec nje here ne jete
- Bujar Cici - Xhymertlliku osht ne Tirone
- Elona Leka ft. Shpat Kasapi - Nga inati
- Era Istrefi - 13
- Muharrem Ahmeti - Goni, Endri Kalaja
- Sabri Fejzullahu - 1000 telashe
- Xili - Me mungon
- Yllka Kuqi - E verteta dhemb
- Adem Ramadani - Kenge per Adem Jasharin
- Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je
- Adem Ramadani - Stacioni i Dynjase