EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Genta Ismajli - Anuloje
- Meda - Je martu
- Sabiani ft. Marseli - Pa titull
- Albana Qato - Per ty
- Baboo Darabuka dhe Astrit Stafaj - Oriental Spirit
- Drenusha Latifi ft. Liridoni - Oxygen
- Gena - Mavi mavi
- Kastriot Krasniqi - Prej gurit me kan kjo zemer
- Saranda Krasniqi - Po me rreh zemra si sahat
- Remzie Nexhat Osmani - Amaneti
- Azizi dhe Lumja - Pare pare
- Gazmend Rama - Bossi, Bossi
- Gili - Defa
- Rovena Stefa - E more per letra
- Aziz Murati - Lotet e mia
- Dr.Mic - Pergjithmone
- Edona Llalloshi - Sjam si ty
- Eni Koci ft. Staz - My Papi
- Ermal Fejzullahu - Nje lot
- Gena - Se te dashuroj
- Greta Koci - Kjo toke me rriti
- Meda - Dashnia eshte kismet
- Miriam Cani - Labirint
- Motrat Mustafa - Amaneti Mergimtarit
- Motrat Mustafa - Besova Gabova
- Sabri Fejzullahu - Fantazia
- Sabriu dhe Shyhrete - Nje here gabova
- Mahmut Ferati - Ja me grue ja me vlla
- Sabiani, Marseli, Petro - Luje luje zemer ty
- Shyhrete Behluli - Dasma e dajes
- 2Ton ft. Stine - My baby
- Albulena Ukaj - Injorant
- Daim Lala - Prishtinalikja
- Dr.Mic - Pergjithmon
- Eni Koci ft. Staz - My Papi
- Gold Ag - I moqmi
- Mc Qoppa ft. Mendeari - Xhemile xhemile
- Meda - O mehlem
- Meda, Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri
- Mentor Kurtishi - Emri yt
- NRG band - Mendoj per ty
- Sabri Fejzullahu - Fantazia
- Sabriu dhe Shyhrete - Nje here gabova
- Vjollca Haxhiu - Hej dj
- Xheki - Tolerante
- Xhuli ft. Gena - Po Fantazoj
- 1-Ky - Me vendos
- 2TON - Jetoje jeten
- Adelina Tahiri - Heart on fire
- Andrea Vesho - Vetem ty dhe Zotin
- Barooti - N'zemer
- Big T ft. Phenom - New york to california
- BimBimma - K'to rrug
- D.u.d.a ft Noizy - Babi do te kthehet
- Dani - Nje shprese
- Dule Malindi - Flokegjata tre pellembe
- Elinel - Dashni
- Ernim Ibrahimi ft. Ardita Haliti - Lorena
- Explode - Sikur une
- Fikret Dauti - Live
- Habil Akiku - Se meriton as me tlotu
- Kanita - Endrra ime
- Kaos - Gezuar perhajr
- Kobra a.k.a Helmusi - Po thu a
- Labinot Rexha - Kenga e Veles
- Lyric Master - Je ti
- Maksi feat. TiKi - Shikimi i saj
- Malesori - Vec lodhesh
- Mensur Kadriu - Gurbeti
- Mensur Kadriu dhe Enis Murati - Malli per nenen
- Seldi Qalliu - Weli weli
- Ylli Demaj - Jepi gaz
- Zanfina Ismaili - Ma ngat
- Alban Mehmeti - Pa dashnoren time
- Kaos - Gezuar perhajr
- Mihrije Braha - Hajde neser
- Ronela Hajati - Mos ma lesho
- Soni Malaj ft. Aldo - Jeto
- Albana Azizi - Kalle sonte
- Alida - Dridhesh sillesh
- Buja ft. Dren Vz, Klepto - Testom
- Buja ft. Kobra - Ti qoj gjinen
- Edona Llalloshi ft. Miloti - Spontanisht
- Gjiko
- Gold AG - Dhembje e dashni
- Grupi Aurora - Jetimi
- Hala Osmanollaj - Sonte dojm me kall
- Kusha - Always in my mind
- Stine ft. Diti G - Te Ndahem
- Aferdita Demaku - Me nuk vuaj per tradhtar
- Alban Mehmeti - Ata sy
- Alban Mehmeti - Syzez biondin
- Buja - Dissrespect
- Cyanide - TBA ft. Buja
- Dafina Zeqiri - Hajde ma knej
- Darla ft. Noizy - Ti sme ndal
- Edona Llalloshi ft. Miloti - Spontanisht
- Enca - E ke rradhen ti
- Ervin Gonxhi ft. Adi Sybardhi - Instrumentale
- MC Kresha - Ndisko
- Samanta Karavella - Loti i fundit (High Quality)
- Xili - Kalle kalla
- Adelina Berisha - Party hard
- Adelina Thaqi - Po u merzite
- Arta ft Don Arbas & Mc Kresha - Bombshell
- B2N Ft. Marin - Un, ti, ne
- Besim Tafolli ft. Hekuran Krasniqi - Takat
- Buja - DissRespect
- Buta - AudioDrog
- D.u.d.A Ft Niil B, Ibi,ZeeRoMan,Overlord - GanGLa
- Dr.Mic - Nata jote
- Era Istrefi - Mani per money
- Ertila Koka ft. 2TON - Beb
- Ghetto Geasy - E nxone
- Kenga Magjike - Java e pare (2013)
- Noizy - Real talk
- Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakte
- Veli Sahiti TRIX - Bjondina ime
- Vesa Luma - I ndaluar
- 2po2 - Kom ra ndashni
- Agron Aliu - Kujtimet
- Besim Tafolli ft. Hekuran Krasniqi - Takat
- Besnik Berisha ft. Marseli - Vec ty te du
- Dafina Dauti ft. 2Ton - Spo ma nin
- Dhurata ft. Presioni - Ama veq pak
- ELINEL - Se rruj
- Ermal Mamaqi - Mos harro te vish
- Vesa Luma - I ndaluar
- Dafina Zeqiri - Time Out
- Enca - Dua Te Jesh Ti
- Alban Skenderaj ft. Dr. Mic - Mrekullia e 8
- Arif Murati - Kur i mbusha 20 vjet
- Arta Osmani - Nuk jam ne dispozicion
- Bekim Zogaj - Balad
- Capital T - Sushi
- Elinel - Dont give a fuck
- Eni Koci - Tek ty
- Fatmir Shahini - Taksixhiu, erdhi nusja
- Ingrid Gjoni - Impossible
- Ismet Aloshi - Kthema Zot
- Kosovare Hasi - A me do
- Leke Toma - Buzeqesh goca
- Leonora Jakupi - Se ndaloj
- Lyric Master - Sa ma larg
- Paro - Nuse moj tu befte nena
- Risa - Sonte
- Ruzhdi Durmishi - Extra tallava
- Seven Saraqi - Work
- Sevi ft. Jetoni i vogel - Ekstremist
- Sheila - Super fiksim
- Shkelzen Doli - Violine Shqiptare (Album 2013)
- Silva Margjeka - Dasma Tropojane
- Snupa ft Blero - Million dolla baby
- Tash knojm tallava (Album 2013)
- Taulant Bajraliu - Sofra
- Tim Gostivari - Xhelozia si zeheri
- Xhafer Ahmetaj - Hileqare
- Xhensila Murtezaj ft Elgit Doda - Liar
- Aferdita Demaku ft. Vullnet Zhuniqi - Si moter e vella
- Albana - Te dua ashtu si je
- Argeton Dervishi dhe Rabie Rika - Potpuri
- Artan Jusufi - Zvicrrane (Album 2013)
- Bimi ft. Mera Zymeri, Mc Lummy - Shihet ashiqare
- Bledis - My special
- Bujar Durmishi - Bllof
- Dridhe Trupin Tallava 6 (Album 2013)
- Dritan Ajdini - Shqiperi nuri
- Eli-G ft. Marseli - Sa si une dashuron
- Erind Xhaferri - Vallen hedh gjithe Shqiperia
- Ermal Fejzullahu - Po ta fali zemren
- Fatmir Daja - Zjarr
- Fisnik Elezaj - Ty ste kam
- Gezim Salaj ft. Alma Velaj - Lot e mall
- Kaos - Afer Meje (feat. Dhurata Dora)
- Kaos - Bohet mire
- Kaos - Faleminderit (Feat. 2Po2)
- Labinot Tahiri LABI - Kur i mbusha 20 vjet
- Luziana ft. Edmond Muho - Shpirtin kam tek ti
- Mahmut Ferati ft. Shyhret Behluli - Veq ne dry
- Muharremi ft. Miri, Emim - Magdalena
- Sabian ft. Anastasia - Nje sekonde
- Salim Arifi dhe Grupi XXL - Kenge dasmash (Album 2013)
- Shkelzen Azemi - Si te jetoj une (Album 2013)
- Shpend Limani - O Muhamed (Album 2013)
- TDS - Killa
- Vaxi ft Betimi ft Jetoni Vogel - Kopilica
- Adem Ramadani - Allah Allah Ja Allah
- Agnesa - Hey dj
- Alban Skenderaj - Refuzoj (Remix 2013)
- Alban Skenderaj ft. DJ Dalool - Peng
- Altin ft. Ina Sulku, Meti - Dashuria
- Anjeza Branka - Papi
- Aragona Band ft Ermal Fejzullahu - Femnat e Prishtines
- Ardit ft.Enca - Real love
- Atdhetare Iseni - Te prita
- Aurela Gace - Dua
- B2N and Marin - Un, ti, ne
- Bitonia Burimi dhe Armendi - Live (Album 2013)
- Daim Lala - Ani ani
- Dhurata - Live [Album 2013]
- Elinel - Jungle
- Fahri Gashi - Skam malle per ty (Album 2013)
- Fatmir Sufa ft. DeSanto - Cak pak hopa hopa
- Fazli Ramadani - Te deshta
- Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Oj lulije
- Gena - Kolazh
- Genta - Si ty nuk ka
- Gold AG - Me fal o Allah
- Indrit Kodra - Ti me thuaj
- Jolanda Dhamo - Deluzion
- Kaltrina Selimi - Zemer
- Kaos - Gezuar per hajr
- Keli - U Knaqum
- Keli - U kenaqem (Album 2013)
- Lyric Master ft. Mr.K - Per ty ska diell
- Neki Emra - Engjell dukesh ti
- Nora Istrefi - Me zo tnalt
- PONI - Xhan xhan
- Paro ft. Adriana Koreta - Amanet bije
- Perlat Sheqeri ft. Lili - Pa ty sjetoj
- Red Bloody - I Braktisur
- Sabiani ft. Irvena - Me do a sme do
- Samanta Dj Olti ft. ddy Nunes - Pafundesi
- Sedat Rama - Iphoni (Album 2013)
- Adelina Emini - Ai moment
- Anjeza Ndoj - Moj e mira qe shkon per uje
- Antigona Hoxha - Erdhen kerret (Album 2013)
- Ardjan Jaku - Cika, cika
- Bardh Spahja - Sot asht dit e enjte
- Ben Gocaj - Potpuri Shkodrane
- Besa - Folie
- Blerina Braka ft. Shpat Kasapi - Zogu ti
- Buraku Grupi Fama - Falma
- Dani - Live (Album 2013)
- Devis Xherahu ft. Vaske Curri - Nuk e meriton
- Eli Malaj - Lodhu kot
- Fidan Hajrizi - Sa shum te kam dasht (Album 2013)
- Gazi - Mashallah Mashallah (Album 2013)
- Genta - Si ty nuk ka (Club Edit 2013)
- Genta Ismajli - Si ty nuk ka
- Istiana ft. Dj Erian, Sincero - Euphoria
- Klepto - EKI
- Klodi - Gurbetqari
- Lea Metolli ft. Etnon - Ne vena
- Lyrical Son ft MC Kresha - Me ta pyl
- Mehdi Berisha - Ty te pata zemer (Album 2013)
- Mihrije Braha ft Dj Cimi ft Lora - Krejt le ta dijn
- Noizy ft. Nolian - Dit e nat
- Samanta Dj Olti ft. ddy Nunes - Pafundesi
- Sinan Hoxha dhe Seldi - Ah brune
- Teuta Thaqi - Pina tekila
- Valmir Begolli - Dashuria xhelozia
- Vesa Luma ft. Big Basta - Nuk do flejme
- Xela - Kur ti luan me ndjenja
- Aferdita Demaku - Sfida ime (Album 2013)
- Antigona Sejdiu - Nese sonte (Album 2013)
- Baboo Darabuka _ DJ Benity - Stay with as
- Bashkim Spahiu - Mbeti e kalume
- Besa - Folie
- Buraku grupi FAMA - Potpuri
- Dj Blunt dhe Real 1 - Blunt for President (Album Quality 2013)
- Dr.Mic - Snalna
- Driton Sopa ft. Andin Randobrava - Kce me mu sonte
- Duda - Buka e gurbetit
- Edlira Biba - Iluzion
- Eli Dubova - Nje shanse me afro
- Erion Sheri - Beqar ju shkoi jeta
- Ermal Mamaqi - Dukesh e bukur
- Etnon ft Kaltrina Selimi - Pike ne jete
- Fatmir Morina - Live (Album 2013)
- Gjira - Mos na prish imixhin
- Gramoz Tomorri - Vallja Pogonishte
- Granit Ahmeti ft. 2TON - Nje fjale
- Hajr Behrami -Te dua perher
- Lea Metolli ft Etnon - Ne vena
- Lyric Master - Dy Lot
- Machiato Band - Xhejlan
- Mensur Kadriu - Jetimi
- Mentor Kurtishi - A jam fajtor
- Mimoza Gjoni - Shume e per lume
- Mira Janji - Nje yll kerkoj
- Nazife dhe Merita Bunjaku - Ne Dardani bin tupanat (Album 2013)
- Poni ft 2Step - Dalee
- Presioni feat B52 Jeton - Boni zhurme
- Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise (Album 2013)
- Ryva Kajtazi - Per ty flas
- Sabri Fejzullahu - E jeta shkon (Album 2013)
- Sela - Krejt e din
- Stresi - Elton Deliu
- Teuta Selimi - E pa shpres
- Toni G ft. Andin Randobrava - Edhe kete vere
- Valbona Spahiu - A dushmanat dojn me plas
- Valbona Spahiu - Live (Album 2013)
- Valbona Spahiu - Na ka ardh ni dore
- Valbona Spahiu - Pse o syni jem
- Vali Kuqi - Rruga ime
- Valon Haliti - Keng per masakren e fshatit Celine
- Valton ft. Yungstarz - No limit
- Vullnet Ibraimi - Me merr
- Ylber Aliu - Emri All-llah
- Alit Ahmedi - Nene Shkreta (Album 2013)
- Antigona Sejdiu - Boll te kam prite
- Artan Jusufi - Amanet
- Astrit Mulaj - Peshku ne grep
- Burim Aliu - Live (Album 2013)
- Duli - Je Prefekte (Album 2013)
- Edi Furra - Cun me pare (Album 2013)
- Gena - Jo smundem
- Mentor Kurtishi - Pse (Album 2013)
- Sabri Fejzullahu - Fotografia
- Adem Ramadani - A ka taube Zot per mue
- Labi ft. Blero, Young Ghetto - Let kallet bota
- Lindita Purellku - Dasma
- Noizy - All i know
- 2Ton - Krenohu
- Aferdita Demaku - Dite e veqant
- Blero - Fiksimi im (Album 2013)
- Blero ft. Casp - Dashni me fajde
- Blero ft. Maria - Nje moment
- Blunt ft. Real 1, Duffye - Mos e nal
- Dod Kalaj - Neser paradite
- DudA ft. Noizy - Skuadra jone
- Elvana Gjata ft. Kaos, P.I.N.T - Fake (Remix 2013)
- Erik Lloshi ft. Fatal - Vetem kaq
- Ermira Babaliu - Destinacion
- Evi Reci - Si limonade
- Flori ft. KAOS - Lule Lule
- Labinot Tahiri (LABI) - Te pres mas 12ve
- Mahmut Ferati - Si je (Album 2013)
- Noizy - Ghetto
- Remzie dhe Nexhat Osmani - Luj qyqek
- Shyhrete Behluli - Je si rrush (Album 2013)
- Vellezerit Mziu - E krahasova (Album 2013)
- Aferdita Demaku - Me nuk vuaj
- Alban Skenderaj - Non so resistere
- B2N - Blu
- Bekim Bilalli - Mallkoj un jeten
- Blero ft. Maria - Nje moment
- Dod Kalaj - Neser paradite
- Genta Ismajli Hajde - Qka po pret
- Gold AG - ElemBelem
- Gold AG - Golldi ta kall
- Gold AG ft. Barooti - Me neve nuk ka
- Gold AG ft. Beatrix Ramosaj - Sa vite
- HITET E MUAJIT QERSHOR (HITEFALAS.COM 2013)
- Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jem
- Linda Mirena - Tung, tung
- Meda - Llokum (Album 2013)
- Mimoza Shkodra - Me doje ti
- Mimoza Shkodra - Per ty
- Remzie ft. Nexhat Osmani - Gjerdani dashurise
- Rovena Stefa ft. Gold Ag - Thirrem
- SKIVI ft. Freaky Boyz - E di qe mu mdon
- Shkurte Fejza - Dy Kosova
- Shpat Kasapi - Casanova
- Veli Muqaj ft. Bad Sight dhe Ram Kukaj - Syt e zi
- Viola - Ti je qyqan
- Vjollca Luka - Dhenderr i mekatit
- Adelina Tahiri - Sje i pari
- Adrian ft. Floriani - Kjo zemer
- Aferdita Demaku - Babe e nene
- Agron Sylejmani (Gonni) - Mavi mavi
- Alban Skenderaj - Panorama futuro
- Alberie Hadergjonaj - Asnjehere
- Andin Randobrava - Carrito
- Anjeza Ndoj - Kolazh
- Anton Keraj - Dashuri moj dashur (Album 2013)
- Ardian Bujupi ft. Tony T - Want u now
- Arton Zogaj - Te kujtoj
- B.O.B - Stay with me
- Bashkim Spahiu - Live
- Bashkim Spahiu - Sot a neser
- Bepi dhe Grupi Rinia - Nuk ka jete pa dashuri
- Besart Halimi dhe Vedat Maxhuni - Potpuri jugu
- Besjana Kertusha - Zoti shpis mir se te gjeta
- Cha Cha Darabuka ft. DJ CE1 - Mama mia
- Cyanide - Un si un
- Dida, Cela dhe Kovaci - Ali pasha (Album 2013)
- Dj Cimi ft. Gentrit Sfishta - Hey baby
- Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra - Si era
- Duli - Fiksim
- Edona Llalloshi - Ti kam fale
- Elda Berisha - Kurbetqari qe ka mall
- Eli G ft. Marseli - Sa si une te dashurojne
- Elinel - Besoj ne ato qe them
- Enca - Jepe tash
- Ervin Gonxhi ft. Irjard Shaba - Espace profonde
- Gjyste Vulaj - A behesh merak (Album 2013)
- Gresa Behluli - Luje cike (Album Live 2013)
- Hajro Ceka - Ah bre zemer
- Hanumshahe Morina - Live (Album 2013)
- Hevzi Kumanova - Nese je pendu
- Kaos - A po dalim
- Labinot Rexha (Noti) - Kalterina
- Labinot Rexha (Noti) - Live
- Lira Kadriu - Drejt e ne qiell
- Lori - Kalle mjeshter
- Lori - Kalle mjeshter (Album 2013)
- Lulzim Shehu - Cika cika
- Machiato Band - Kenge turke
- Machiato Band - Live
- Merks - Spo ma nin
- Miriam Cani - I paprekshem
- Motrat Bushi - Kalle kalle
- Motrat Mustafa - Hallall
- NRG Band - Pa ty nuk rrihet
- Nikoll Nikprelaj - Dasma jone (Album 2013)
- Noizy - Blocka
- Noizy - Gunz up
- Noizy ft Duda - Cunat thojn
- Noizy ft. Lil Koli - Sa mir me qen OTR
- Nora ft. Gena - Le mama
- Orchestra - A bon
- Overlord ft. Nilli-B dhe DudA - GG1
- PRINC VALENTINO CORLEONE - NR1
- Prendo ft. Noa - Dy shoke
- Remi Jakupi - 5 mandolina
- Remi Jakupi - Nje milion here
- Remi Jakupi - Vallja kurbetqare
- Saja ft. Vali-T dhe Astriti - Cokollata ime
- Seldi Qalliu - Jam bo tap
- Shkumbin Ismaili - Mos me akuzo
- Shpat Deda - Pergjithmone
- Shyhrete Behluli - Gezim e lot
- Sinan Hoxha - Ani ani (Album 2013)
- Sinan Hoxha - Syte blu
- Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Kukulla
- Smail Puraj - Unikat (Album 2013)
- TDS - Intro
- Taulant Bajraliu - Me lotin
- Tribun - Bonu TBA ft VZ & Buja
- Tuna ft. Cozman - Fenix
- Unikkatil - U cova pri vorri
- Valon Azizi - A te kam thene
- Valon Azizi - Me ka thene baba per me kall
- Vellezerit Gashi - Sna ndan fisi jo as feja
- Visar Axhaj - Dasmoret ne valle
- Xheki - Sikur bombe (Album 2013)
- Ymer Bajrami dhe Kristal - Ajshe belin me kollan, Xhane xhane (Album 2013)
- Young Ghetto - Avatar
- Zanfina ft Noizy - Po sikur
- Zzap and Chriss - Are you ready
- 2Ton - Ku rrin
- Anton Keraj - Dashuri moj dashuri (Album 2013)
- Armend Makica - Te ka mendi shpirt
- Arton Zogaj - Te kujtoj
- Astrit Bejta - Live (Album 2013)
- Besjana Kertusha - Zoti shpis mir se te gjeta
- Blerim Gashi - Me merr o Zot
- Butch ft. Mc Kresha Keepman Lyrical Son - Para
- Emiliano ft. Stine - Habibi
- Gentian Ramosaj - Pse te dua
- Gezim Salaj - Ulqinaku na ka ardhe
- Hanumshahe Morina - Live (Album 2013)
- Ilir Hyseni - Live (Album)
- Klajdi Haruni - Beqar
- Labinot Tahiri (Labi) - Une e du Xhemilen
- Mira Janji - Dite e veres
- Pandora - Deri sa te vdes
- Shkodrani dhe Besiana - Per ju qan janari
- Shqipe Krivenjeva - Potpuri
- Stresi - Love story (Remix 2013)
- Vida Kunora - Lulja cel ne saksi
- Aferdita Pepkola - Bie shi per ty mendoj
- Enver Zymberi Te dua
- Ernim Ibrahimi ft. Ilir Tironsi - Bota ime
- Gena ft. Nora - Me mungon
- Labinot Tahiri - Nare nare
- Leta - Mbylli syte
- Show Meselation - Shqipe llejdi - Gangster style
- Tini - Sa i paske ngja mamit
- Arsim Lushtaku - Per ty (Album 2013)
- Bekim Kryeziu - Sikur delfina (Album 2013)
- Big Mama - Ku mbeti dashuria
- Blerim Gashi - Per njeri tjetrin (Album 2013)
- Blerina Osaj - I mbylli syt
- Buraku Grupi Fama - Live (Album 2013)
- Burim Bytyqi - Dhe Sonte Jam Me Ty (Album 2013)
- Dule Malindi - Ma ke shtatin si selvi (Album 2013)
- Fatos Hondozi - A me do (Album 2013)
- Flamur Arifi - Ata sy (Album 2013)
- Gonni Dhe Gjela - Aferdita (Album 2013)
- Gzim Hajdini - Te kam dashte
- HITET E MUAJIT MAJ (HITEFALAS 2013)
- Andin Randobrava - Zemra jem
- Bruna ft. Valton Krasniqi - Single lady
- Eneda Tarifa - Zeri im
- NaTTi ft. Ergys Shahu - Si ty
- Vesa Smolica - Kujtim qe sthuhet
- Adnan Kryeziu - Zemer akull
- Adrian Gaxha ft Floriani - Kjo zemer
- Agron Macula - Mas nje kohe
- Alban Arifi - Dance oriental
- Albatrit Muqiqi - Edhe pak
- Anton Keraj - Ty te denon Zoti
- Arsim Lushtaku - E dua muziken
- Arsim Lushtaku - Per ty
- Baboo Darabuka ft. Dj Benity, Ervin Gonxhi - Midnight
- Dafina Dauti ft. Young Ghetto, Xona Jetoni i vogel Eminos - Goca ime karamele
- Dr.Flori ft. Tiri - Zemer thyer
- Gloria - Potpuri
- Gold AG - Jeta qenka sprove
- Klepto Cyanide Presioni Jeton B52 - Orginal TBA
- Labinot Alshiqi - Ama 1 shenj
- Laura - Ama mu
- Mark Main ft. Albana Azizi - Tonight
- Motrat Bushi - Mos thirr
- Noizy - Ole
- Nora Muqaj - Nat e gjate
- Remi Jakupi - Nje milion here
- Rennata - Please stay
- Sheila - Vec fillimi
- Sinan Hoxha - Gili gili
- Stresi - Love story
- Valon Buquku - Mend mi more krejt
- Agim Molla - Allahu
- Andin Randobrava - Karrito
- Arben Gjeloshi - Potpuri Gjakovare
- Aurora - Fore
- Dori - Zeshka ime
- Egzona Salaj - Kadife
- Gezim Salaj - Ulqinaku na ka ardh
- Gjeto Luca - Vaj vaj , goce mos qaj
- Ismet Peja Per Bik Ndojen - Nuseron jarja me ty
- Keli - A ka ilac
- Lirije Camaj - Te gjithe gruden e kam gjini
- MC Kresha, Lyrical Son and KAOS - Sa mire me kon une
- Marija Lajcaj - Qaj e kendoj
- Tingulli Trent - Pot shoh permas
- Xhentian Jetishi - Sa te deshta
- Alma Saramati - Dita jote
- Gjyste Vulaj - Lotet e mallit
- Leta - Mbylli syte
- Murat Gjoniku - Telefoni
- 2po2 ft. Bruno - Prej rruges
- Anjeza Shahini - Dashuria e bjeshkeve te namura
- Gold AG - Kingji e terri
- Lyric Master - Erresire (Version 2)
- Nexhat Osmani - Skerkoj falje
- Noizy ft. Gold Ag - Ca i bonet vetes
- Ronela Hajati ft. Elgit Doda - Mala gata
- Aferdita Demaku - Hajde nuse
- Alban Mehmeti - Maturant
- Alban Mehmeti ft. Astrit, Eki - Ama buzen
- Alma Saramati - Dita jote
- Ardit Bexheti dhe Shqipe Abazi - Bonma ni qare
- Cani - Sdu me te pa me sy
- Capital T - Good life
- Cyanide - Boy
- Dardan Jashari - Ti ike
- Dhurata Ahmetaj - Prekja jote
- Dj Cimi ft. Urimi - Kur ta kujtojsh Prishtinen
- Donjeta dhe Erjona Krasniqi - Shtatori
- Driton Jakaj - Qaj o qiell
- Elinel - Sirena
- Elvana Gjata ft 2po2 - Beso
- Emine Toska - Une jam vajz urbane
- Fadil Riza - Balad dashnis
- Ganimete Abazi - Shko
- Gold AG ft. Zana Kuqi - Eja dhe sonte ne endrren time
- Hysni Klinaku ft. Morena - Fat
- Kushtrim Kelani (Kusha) - Po me plas kjo zemer
- Lyric Master - Asaj (Album 2013)
- Merita Bunjaku - Malli per nanen
- Met - Sa e ke numrin
- Mimoza Kryeziu - Shuni gra shuni femije
- Nazim Beqiri - Te kam dasht
- Rasim Sopi - Lamtumire
- Sabina Dana ft Bery Nutaj - Une apo ti
- Silvana Dollapi - Kjo dashnija eshte bela
- Suanita - Koktell haus
- Valton Krasniqi - Rraketak
- Violeta Kukaj - Po vjen nusja
- Xhafer Ametaj - Toka dridhet kur po ec
- Xhide Morina - Kompliment
- Ylber Idrizi - Zemer e djegur
- Antigona Hoxha - Syri keq na paska pare
- Anton Keraj - Ty te denon Zoti
- Arjeta Vllasa - I padrejte
- Emine Toska - Pse ik prej meje pse largohesh
- Ermal Mamaqi ft. Dr. Flori - Do te vij te dielen
- Explode - Like fire
- Gentian Ramosaj - E embel bukuroshe
- Sabina Dana ft Bery Nutaj - Une apo ti
- 1-Ky - Nese
- Adelina Berisha - Tjera ska
- Alberie Hadergjonaj ft. Ylli Demaj - Nje trendafil
- Art Abazi - Nje sekond pa ty
- Dafina Dauti ft. Jetoni i vogel - Karamele
- Dafina Zeqiri - Bloodah
- Elvana Gjata ft. Mc Kresha - 1990
- Gili ft. Astrit Mulaj - Shpejt festove
- Gjira ft. Gjiko - Psikopat
- Marjola ft. Jurgen Kacani - Do te marr ta kam bere ben
- Meda - Per Ju (Album 2013)
- Phenom ft. Jeton Presioni - We gettin it
- Xhemil Saliu - Ishe feju me tjeter (Album 2013)
- Adnan Kryeziu - Zemer Akull (Album 2013)
- Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty
- Buta - Rune qafen
- Duli Dhe Seferi - Oj cem conte dreqi te bi udhes (Album 2013)
- Gentian Ramosaj - Nata Fundit (Maturant)
- Granit Pacolli ft. Andin Randobrava - Kjo zemer
- Ingrid Gjoni - InshAllah
- Motrat shala - Para syve ti (Album 2013)
- Shpetim Veseli - Je arsyeja e zemres
- Valon Azizi - 100 Dhimbje mi ke shtu
- Valon Azizi ft. Mira, Enisi - Dot boj ty kompliment kat sillem
- 2Ton - Pervjetori
- Banda Butuesi - Sa here vijme
- Bertan Asllani - Damla damla
- Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty
- Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim
- Selim Paja - Djali yne po djeg shamine
- Beke Nikci - Terapi e gabuar
- BlackLion - Dikush
- Bujar Cikaqi dhe Lula Leta - Dashuria e pare
- E-G ft. Lil Raid - Me mungojne
- Gazmend Fazliu GAZI - Je ajo
- Geri Tersi ft. Endri (Familia Ideale) - Sikur
- Rattle dhe MG - Edhe sa me prit
- Salo - Ti
- SkiCi ft. Dafina Kastrati - Si magnet
- Tidra - Pa rrena
- Ylber Idrizi - Zemer e djegur
- Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje enderr
- Bekim Rexhepi - Me dy fytyra
- Bledar Hoxhaj - O pasha more pasha
- Dafina Zeqiri - Your love
- Defri Dervishi ft. Xhoi - Dashuro me zemer
- Escobars - Rich out the kitchen
- Explode - Asnjoni
- Gena ft. Flori - Jo vetem fjale
- Gzim Uka - Hajde nuse reja jeme
- Kosovare Xhoni ft. Maksi - Te amo
- Labinot Rexha - Ne po maturojm
- Labinot Tahiri LABI - A me ke shpirt
- Leonard Alija - Nje zemer e thyer
- Leta - Mbylli syte
- Noga - Shiu
- Osman Imeraj - Mekat
- Shaqir Cervadiku - Hymni i dashurise
- Zena Aliu - Merre hape zemren time
- D.u.d.A - Ngoje duden
- Hekuran Krasniqi ft. Lamm G dhe Citi - Maturant
- Mirsa ft. KMC - Si magnet
- Ramadan Krasniqi DANI - Nusja e tij ( Album 2013)
- Ramadan Krasniqi DANI - O llokum
- Suanita - Gabimi
- Ton Voka ft. Artan Kastrati - Me ty
- Albatrit Muqiqi - Endrra
- Arben Gashi - Jo moj zemer jo
- Capital T - Mos harro
- Ep - Jarina huligan gang
- Erkan Musliu - Te kam hak
- Ernimi Ibrahimi - Po ta them te verteten
- Ges Syla ft. 52oni dhe Klodian Kodra - Lelia
- Lindita Hakaj - Shoqeria e vjeter
- Lyric Master - Erresir
- Nuredin Fetahu - Pse o bab po rrin gurbet
- Premtim Mehmeti - Krejt i di
- Suat Ajdini - Nje kujtim
- Tina - Ti e di
- Vllezrit Shala - Keng per Agron Krasniqin
- Xheki - As per deke, as per dreke
- Ymerli Krasniqi - Dashuri e kaluar
- Alti - Kerce me mua
- Anxhela Tafani dhe Xhieldo Hyseni - Mall
- Bashkim Alshiqi Baki - Nje lule ne maj
- Bledi - Ma jep mundesine
- Buki - Endrra jetes sime
- Dessa - Nje lot pikon
- Dhurata a.k.a Dora - I like dat
- Didi - Per ty e kam
- Dr.Mic (TDS) - Shum larg
- Emiliano Kaja dhe Andi Shehu - Zemren per ty
- Ereniki - Sepse te dua
- Erion Sheri - Parfumi
- Gold AG - Harrove
- Irsa Qosja - Enderr
- Kamela Islamaj - Pa limit
- Klejdi Kalaja - Rendez vouz
- Kobra a.k.a Helmusi - Thuja tjetrit
- Marsela Cibukaj - Ndjenje pa kohe
- Nikolle Nikprelaj - Nji miljon
- Orgesa Zaimi - Dite e re
- Pakufijt ft. 2Ton - Bane ma mire
- Ramadan Krasniqi DANI - Me sabah
- Red Bloody ft. Maksi - Shtratin e asaj
- Rezarta Smaja - Dorzuar
- Sergio ft. Vani - Emanuela
- Shemi Iliret - Qaj Mirvete
- Xhejn dhe Enxhi Kumrija - Sjemi me ne
- Yllnor Kurti - Me fal
- Aleksander Tuka - Diell qe me ngroh
- Anakonda ft. Anila - I like you girl
- Andos - Lufte e humbur
- Anjeza Branka ft. Muharrem Ahmeti - Lamtumire
- Anxhela Agolli - Ku je
- Arif Murati - Po vjen nusja jon
- Aurela Gace - Shpirt i shpirtit tim
- Bashkim Spahiu - Diamant
- Bes Kallaku - Qejfi
- Bitonia ft. Ernim Ibrahimi dhe Overlord - Maturant jemi
- Bujar Emrullai - Azilant (Album 2013)
- Edita Sopjani - Ora e ndarjes
- Ersan - Kthema driten ti (Album 2013)
- F-Kay - Shuj
- Fabiola Agalliu - Per ty
- Fatbardha Mustafa - Jetoj
- Grifshat ne rapsodi - Peshk breshk
- Haxhi Dauti - Vetmia
- Jozefina - Pres
- Kadisha Sinani - Sikur ti
- Katerina - Sot je i asaj
- Ledio Arapaj - Nostalgji
- Lynx - Imazhi yt me ndjek pas
- Malda Susuri dhe Art Lokaj - Sikur
- Olsa Toqi - Emri yt
- Onanta Spahiu - Me mungon
- Sergio ft. Vani - Emanuela
- Viola - Dikur ishim bashk
- Anduena Tahiri - Ishte Martu (Album 2013)
- Da Ghost ft. FreakyBoyz - Do it
- Gjiko - Krejt ta ngulin
- Goni - 1000 Zemra (Album 2013)
- Hekuran Krasniqi ft. Arton Cervadiku - Dje dhe sot
- Alban Mehmeti - Mos fol keq
- Bashkim Spahiu- Si llokum e embel
- Jonila - Si atehere
- Labinot Rexha NOTI - Ani zemra jeme
- Motrat Shala - Kurbeti
- ONAT (TDS) - Another level
- Bashkim Spahiu - Te dashuroj si i cmendur
- Dj Flow ft. Lumi B MC Kresha Lyrical Son - Qele cadren
- Elvana Gjata ft 2po2 - Beso
- Enrika Derza - Jam e imja
- GJIKO - Keep it calm skit
- Kristina Marku - Pema e dashurise
- Mark Marku - Ti
- Neki Emra - Me heshtje mos me deno
- Ram Kukaj - Sdua te shoh
- Saggi - Grushti malin
- Xhavit Avdyli - Mos provo
- Allegro Band - Alarmi
- Arilda Hoxha - Asnjehere
- Arti - Nje sekond pa ty
- Beatrix Ramosaj - Prekem ngadale
- Ciljeta ft Noizy - G love
- Eugent Bushpepa - Viktime
- Fahri Gashi - Here si zjarr here akull
- Festina Mezini dhe Kas - Ndjehem mire
- Garazhat e Bardha - Gjuj
- Goldi Halili - Me duaj pergjithmone
- Lani - Mendoj per ty
- Laura Lila - Ik larg
- Maria Duka - I dont wanna cry
- Matilda Shushari - Se di
- Rigels Sadikaj - Ti mos me harro
- Samanta Karavella - Loti i fundi
- Sokol Koci - Me lot ne sy
- 1-KY - Rruges per ne shtepi
- AZ ft.Berkan - Happy end
- Alberie Hadergjonaj - Asnjehere
- Anduena Tahiri - Heshtjen tende se kuptoj
- B-Genius ft. Armend Ademi dhe Rascom - Sa ftohte
- Besiana Veselaj - Mos me le
- Emin Aliu - Miliona sy
- Gena - Sa vuaj per ty
- Levels ft. Big Basta - Rockstar
- Mentor Kurtishi - Balade
- Mili - Up in the air
- Miriam Cani - Ti se di perse
- Noizy - Back it up
- Rami Ahmeti ft. Fidaim Aliu - Dado dado
- Valton ft. Mentor Kurtishi - Ta ha zemren
- 1-Ky - Bote e vogel
- Artesa Retkoceri - Nuk po ma nin
- Cyanide - Njeke
- Dr.Mic (TDS) - Vrases serik
- Ganimete Abazi ft. Kole Oroshi - Forca e fatit
- Ilahi - Jetimi
- Mirlinda Krasniqi - Stay (Cover 2013)
- Rovena Stefa ft. Eltoni - Hajde ti
- Taulant Bajraliu - Live
- Vellezrit Susuri - Kenge per deshmorin Feriz Susuri
- Vesa Luma - 24 ore
- Kobra ft. KAS - Looking back
- Neki Emra - Me heshtje mos me deno
- Xhela - Ne telefon
- Young Ghetto ft. Eminos Xona - Goca ime
- Anxhelo Miho - Krijese e nates
- Ardit ft. Joanna - Thjesht loje
- Baboo Darabuka ft. Dj Benity - Oh ouu
- Bashkim Spahiu - Po ta perkujtoj
- Gezim Salaj - Ah pleqni
- Kledi Bahiti - Jemi Bashke
- Landi - 100 perqind te garantoj
- Besart Halimi - Dhimbje
- Korab Shaqiri ft. Arber Zeka - Lorina
- Petro-G ft.Kusha - Loti i jetimit
- Albert Ibrahimi - Kam nje djale ne Gjermani
- Ardi ft. Gjira - Rockstar
- Buraku Grupi FAMA - Live
- Edi dhe Rifadija - Pak a shume
- Kumrije Mustafa - Sa her po ta baj me dije
- Nebih Tahiri Bushi - Live
- Remi Jakupi - Party ne mesnate
- Barooti ft. Explode - Ska P9e
- Greta Koci - Cdo hap eshte nje peng
- Alban Mehmeti - Ball per balle
- B2N - Te dua pa fund
- Bitonia
- Dardan Jashari - VIP
- EKI - Malsori
- Egzona Hajzeri - Kam nje mall
- Endrit Duraku - Potpuri
- Floriana Imeri - Shko
- Hysni Klinaku ft. Arsim Llumnica - Me ka marre malli
- ETNA - Me ndihmen tende
- Klani Shqiptar Eki ft Bashkim Spahiu - Asaj
- Alma Abdiu - Nje ne nje milion
- Arif Murati - Ti je shpresa e jetes time
- Eneda Tarifa - Me veten
- Hekuran Krasniqi - Shko
- Ismet Peja ft. Labinot Rexha - Robi
- Sajk N Fatal ft. Lyrical Son - Shqiptart e pare ne hene
- Samuela - Une jam ajo
- Valmir Mjaki - Jemi dy shok
- Yll Limani - The A team (Cover 2013)
- Alban Ukaj - Perjetova
- B2N - Engjell
- Besnik Berisha - Sonte ne club
- BimBimma - Pan2Pam
- Blerim Gashi - Roli kryesor
- Elinel - Pray
- Flori - Pa Jete (video edit)
- Flori - Pa Jete
- B Genius ft. Edita Sopjani, OverLord - Seniorita
- Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
- Labinot Rexha ft. Ali Dula, Ismet Peja - Sofra rahovecjane
- Trio Albania - Moj dashnore te gjykofte perendia
- Ardjana Kabashi - A je yll a je hen
- Astrit Zikolli - Kush u ba sebeb kush na ndau
- Bajram Asllani - Mos me rrini mos me rrin deren kapigjik
- Ardjan Jaku - Sa e rende tradhetia
- Bek Nikqi - Potpuri
- Blero - Fiksimi im
- Ejup Gimolli - Xhelozia
- Elvana Sadriu - Ditari
- Rami Ahmeti - Mega tallava
- Bekim Kumanova - Ne mes te nates
- Duli - Sekreti
- Grupi Aurora - Pyetem mua
- 2Ton - Missing me
- Bardhe Gega dhe Jaku - Vendit tim
- Elvana Gjata - Fake
- Fatos Osmani - E fshehta dashuri
- Gold AG ft. Nysret Muciqi - Shum vjet
- Malesori - Shtate vellazni
- Mensur Iseni - Jeto ti pa mua
- Xhavit Avdyli - Ku je
- Yll Limani - Little things (Cover 2013)
- Anjeza Branka ft. Rati - Te kam kur te du
- Gentian Ramosaj - Dashuro me zemer (Album 2013)
- Kollazh Burimor (Album 2013)
- Leonard Alija dhe Orhan Ademi - Rruges per Tirane
- Nuredin Fetahu - Zemer e lenduar
- Sedat Rama - Kompliment
- Emiliano PaKufijt ft. Stresi - Shoku i ngusht
- Adelina Spahija - Ti vazhdo
- Burim Bytyqi - Cka qenka dashnija (Album 2013)
- Emin Emini - Valle
- Fadil Keca - Live (Album 2013)
- Fadil Keca dhe Play Band - Bregut detit tuj shetit (Album 2013)
- Lyric Master - I pa vlefshem
- Gentian Ramosaj - Dua ta kem
- Machiato Band - Nenshkruaj
- Xhela - Kam nevoje per ty
- Alban Mehmeti dhe Shqipri Kelmendi - Potpuri
- Albana Mesuli - Kodi i lumturise
- Albulena Ukaj - Nuk jam ajo
- Alma Velaj - Cna u rrit nje lule
- Antigona Oxha - Potpuri
- Bashkim Spahiu - Amanet o amanet
- Endri dhe Stefi - Shqiperi qe ske pleqeri
- Era Rusi - Dy lule te bardha
- Era Rusi dhe Eranda Libohova - Jeho
- Eranda Libohova - Ky marak
- Explode ft. Dredha - Kom rima me miljona
- Hana Cakuli - Ere pranverore
- Irma Libohova - Kur bien fyelli e cifetlia
- Kastriot Tusha - Per ty atdhe
- Labinot Rexha ft. Bekim Kumanova - Pran telefonit i pa shpres
- Lazarela - Bjeri Gajdes
- Machiato Band - Sa here qe ty te kam larg
- Rovena Stefa ft Elton - Hajde ti
- Samanta Karavello - Fallen
- Taulant Bajraliu - Koha nuk te pret
- Xhavit Dedej - Xhymertat
- Eroll Genc dhe Dogani - Valle instrumentale
- Gjira dhe Ardi - Pse nuk sheh
- Korab Shaqiri - Dashurine ta jap hua
- Motrat Elhamja dhe Kumrije Mustafa - 100 vjet me i pas
- Naim Qukiqi - A ka qiell Zot a ka
- Shqipe Krivenjeva - Si te ta them nuk di mor djale
- Xhinxha - I miss him
- Arif Murati - Ardita
- Berat Demiri - Live (Album 2013)
- Duda ft. ZeeroMan Rascom OverLord NiiL-B - E bojna real
- Baboo Darabuka ft Dj Benity - Dance with me
- Kaos - Ngjoje zemren time
- Lumturije Selmani - Ti je zemra ime
- Nazmie Morina - Dashurova syte e bukur
- Nebih Tahiri (Bushi) - Sme do zemra asnje tjeter
- Rami Ahmeti - Live
- Xhavit Avdyli - Zemra ime
- ELINEL - Naten vone
- Saggi - Bardh e zi
- Taulant Bajraliu - Kam mendu
- 2Ton - Fer
- Gena - Luja synin ashiqare
- Gold AG - Kush
- Labinot Zogaj - Loja ime
- Lumi B ft. Mc Kresha - Vront
- Varrosi ft. Noizy - Shqipet vijn
- Yll Limani - Stay (Cover)
- Edona Llalloshi - Le te folin
- Lyric Master - Dashuria e Nje Personi
- Elfete Sherifi - Live (Album 2013)
- Driton Jakupi - Live (Album 2013)
- Gold AG - Mbahu
- Lulzim Kryeziu - Orkestrale
- Moj Serbi Ti Dalsh Fare (Album 2013)
- Motrat Duhani - Potpuri
- Nexhbedin Gaxherri - Nuk pajtohem (Album 2013)
- Pellumb Vrinca - Hajde nuse (2013)
- Ridvan Kelmendi - Te kam then moj jake
- Shefqet Rogova - Zemra kurr nuk vdes
- Shkurte Gashi - Hajmalia
- Taulant Bajraliu - Kur u ktheva prej gurbeti
- Xheza dhe Ymer Bajrami - Knon bylbyli (2013)
- Yll Limani - As long as you love me (Cover)
- Aragona Band - Na ishte njehere
- Taulant Bajraliu - Kur u ktheva prej gurbeti
- Barooti ft. Explode - Mos ta nin
- Rovena Ibrahimi dhe Grupi Ali Pasha - Motra me vellane
- Valbona Xeka - 1000 jete
- Valbona Xeka - Me fat eshte dashuria
- Artan Kola ft. Nazife Bunjaku - Ke mbet ne zemren time
- Mirsa Kerqeli ft. Granit Gashi - Single jom
- Samanta Karavello - Fallen
- Kobra a.k.a Helmusi ft. Ardi - A po dalim
- Mirsa Kerqeli ft. Taulant Bajraliu - Ne syt e tu
- Silva Gunbardhi ft. Mandi dhe Dafi - Te ka lali shpirt
- Sinan Vllasaliu - O Kurbet
- Valmir Mjaki - Inati e sheri
- Vani - Te dua zemer (Album 2013)
- Zef Beka - Do te rroj me mijera vjet
- Barooti ft Klepto - WTF
- Falja Pranohet (Album 2013)
- Isa Neziri - Dashuri pa zemer
- 8KG ft. Mensur Kadriu - Ne martesen tende
- Anjeza Shahini - Fjalet e qiriut
- Bojken Lako - Udha e shkronjave
- Bris Musaraj - Ngadhenjim mbi vdekjen
- Eli Fara - Qeraxhi i Grebenese
- Erion Beci - Loti eshte margaritar
- Eva Golemi - Zare trendafile
- Nikoleta Vokrri - Hajde vlla
- Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Hasi Legjendar (Album 2013)
- Shejla Haxhiraj - Ne shtepine tone
- Teuta Bogujevci - Jeta ime
- Vesa Luma dhe Endri Prifti - Kur xhirohej nje film (Album 2013)
- Xhela - Live
- Young Ghetto - Afer teje
- Beli dhe Klodi - Fati e kismeti (Album 2013)
- Keli - Hajde me shuplak
- Marseli - Serum per mu
- BABASTARS - Vetem a po me han Raku
- Besart Halimi - Endrrat
- Bujar Qamili - Kolazh
- Burim Aliu - Me Shiko
- Eglantina Toska - 1000 Lezete
- Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi
- Fatmir Krasniqi - Kalle Kalle zoti shpis
- Hajzer Gjoshi - Prap mua me kerkon
- Kobra a.k.a Helmusi - Edhe sot
- Semi - Ma ben hallall Album (2013)
- Violeta Deda - Jam Shqiptare
- Vjollca Selimi Ft. Leonora dhe Leunita Perteshi - Edhe sot edhe neser mbrema
- Blinera Bajraktari - Te kam zemer
- Driton Sopa - Afer te kam
- Granit Pacolli - Vajze nga diaspora
- Filloreta Hoxha - Ne shikim te pare (Album 2013)
- Gold AG - Ushtar Mergimi
- Lirim Gjonbibaj - Nje gote tek ura e mesit
- Meriton Kamberi - Mos me lini vetem
- Nazmie Selimi - Waiting
- Silva Gunbardhi - Unaza
- Sunaj Saraqi - Me ike
- Syl Drenovci dhe Filloreta Hoxha - Doren mos ma prek
- Valon Azizi - Patron i zemres tende
- Xhavit dhe Nexhat Vitia - Zemra e Dukagjinit (Album 2013)
- Adriatik Asllani - Beqare (2013)
- Ardian Limanmera dhe Ork. Bohema - Gezuar me kenge popullore (Album 2013)
- Labinot Zogaj - Get Down
- Nora Istrefi ft Vig Poppa - Big love
- Explode - Kadal Dal
- Hysi - Bejme dasem (Album 2013)
- Sofra Pejane (Album 2013)
- Adelina Tahiri - Ik te ajo
- Antigona Sejdiu - Me harrove
- Artir Gjikokaj - Te shitoft zana moj xhevahire
- Astrit Mulaj - Djemt ne kurbet
- Dhurata Ahmetaj - Une ate e du
- Dmc a.k.a Babloki - Pretendojn
- Enes - Zemra ty te do
- Gezim Zefi - Toplana
- Imran Berisha - Un krejnor ti princeshe (Album 2013)
- Ismet Mackaj - Zemra ime
- Leonard Islami - Largesia (Album 2013)
- Maria Lajqaj - Me tradhetove
- Ne Te 2 (Album 2013)
- Shqipe Abazi - Ti ke mbet
- Valentina Dedvukaj Spaho - Hajde sonte
- Viola - Vet fajin e kam
- Ylber Idrizi - Te kam mbyll ne zemer
- Labinot Rexha (Noti) - Live (Album 2013)
- Yll Limani - Breathing
- Adelina Spahija - Nga jeta ime te largoj
- Aferdita Demkau - Nusja e madhe une qellova
- Albin Budini - Ilirian
- Alma Daci - Per ty lulja e fundit
- Antigona Sejdiu - Krejt po sillet
- Antigona Sejdiu - Luj me dore
- Antre - Jete qeni
- Astrit Lekaj - Nuk harrohet
- Beke Nikqi - E ke lyp hajrin ja pafsh
- Bekim Vishaj - Faqe kuqe
- Besiana Veselaj - Potpuri
- Dafina Zeqiri - Your love
- Dardan Jashari - VIP
- Dhurata Dora - Swim good
- Enes - Zemra ty te do
- Explode - I harrove
- Faruk Visoka - Te premtoj
- Festim Avdia - Vetem ty te dua
- Genta Ismajli - E kam provuar
- Gresa Behluli - E kam emrin kosovar
- Gresa Behluli - Xhamadani vija vija
- K-Style - Rah (Remix 2013)
- Kaltrina Selimi - Nuk ta fal
- Kastriot Krasniqi - Kush te doje le te festoje
- Kieda Budini ft. Stine - Kieda show
- Klepto - Klepto in this bitch
- Kobra a.k.a Helmusi - Mos u rrezo
- Kujtim Akiku - Tradhetare
- Marije Lajqaj - Cfare ka zogu qe po qan
- Mejreme Kurti - Nuse te bukur marrim ne
- Mexhit Selimaj - Nuk me ke dashur
- Mima - Hajt afrohu edhe pak
- Naser Beqiri - Sonte jam i vetem
- Nimet Fetai - Kodi zemres time
- Nora Istrefi - Big love
- Nora, Genta, Kaltrina dhe Gili - Xixellonja
- Qenke bere per mua tamam
- Sahit Dina - Niset dasma
- Shkurte Fejza - Floku prej teje
- Shpresa Gojani - E vendosur jam
- Silva Gunbardhi - Urome baba
- Suzana Jashanica - Nuk dashuroj per interes
- Valbona Spahiu - Dije te miren
- Vedat Ademi - Per ty
- Vellezrit Bajra - Heroi i Kombit Enver Zymberi (Album 2013)
- Vellezrit Gashi - President Ibrahim Rugova (Album 2013)
- Vellezrit Qetaj - Kush i ruan traditat tona (Album 2013)
- Vida Kunora - Djemte e malesise time
- Viki Lulgjuraj - Se dua jeten pa ty
- Vlora Duraku - Eja pran meje (Album 2013)
- Xhela dhe Petriti - Duke u kenaqur
- Xhovani - Dashuria ime e pare
- Ylli Demaj - Sa i merzitur jam
- Ymer Bajrami - Live
- Arta Bajrami - Femer tipike
- Aziz Murati - Para valles
- Ermal Fejzullahu - 5 pa 5
- Ermal Fejzullahu - Digje sonte
- Mimoza Shkodra - Jo mos e kerko
- Nexhat Osmani - Je e imja
- Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, Seldi, Genta dhe Lori - Potpuri 2013
- Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Karafili i vogel
- Sinan Vllasaliu - Tatuazh