EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Te Bukurat e Malesise (Album 2012)
- Afrim Muciqi ft Ymer Bajrami - Therret Ademi Zahir o vlla
- Burim Aliu - Xixa xixa
- Doruntina Qamili - Padrejtesi
- Gjyle Qollaku - Isha e para
- Gzim Gashi - Trigger
- Mensur Iseni - Kush je ti
- Nazim Beqiri - Loti me pikon
- Noga Ft. Spirit - Nuk e kom te leht
- Sami Kryeziu - Kete Gabim
- Valbona Spahiu - Dije te miren
- Valbona Spahiu dhe Bashkim Spahiu - Jam pishman
- Valentina Dedvukaj Spaho - Dua ta shoh Shqiperine e madhe
- Vellezerit Mziu - Dashuria
- Vjollca Buqaj - Djali Dades
- Xheki - Qysh me ta fal
- Xili - Shkruje shkruje leter
- Ylber Idrizi - Ky kurbet
- Zena Aliu - Kjo dashnija me e rende se rakija
- Beatrix Ramosaj - Dilema
- Capital T - Dite e re
- Xhesika Lela - Ti femrat i nderron
- Anduena Tahiri - Ke status tjeter
- Arta Osmani ( Live Album)
- Astrit Bejta - Zoti shpis
- Astrit Mulaj - Daj daj
- Bardha Dernogllava - Hajt moj zemer
- Barooti ft Gold AG - Ajo po don
- Bujar Qamili - Dadush
- Ermal Mamaqi - Ditet e mia
- Fjolla Morina - FB
- Flora Gashi - Te kam shpirt
- Gjyste Vulaj - Servil
- Kastriot Krasniqi - Ne 2 shekuj jetova
- Leonora ft. Leunita Perteshi - Kurbeti
- Lirije Camaj - Matura
- Motrat Mustafa Vajze kosove jam (Album 2013)
- Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Karafil i vogel
- Tim Gostivari - Hajde luje
- Valon Berisha - Te dua te dua
- Vellezrit Mziu - Lume
- Vjollca Selimi, Leonora dhe Leunita Perteshi - Edhe sot edhe neser
- Xhensila - Jam me ty
- Xhezahir Elezi - Te kam dashur
- Xili - Fjalt e botes
- Best of 2012 (HiteFalas.Com)
- Gold AG - Urime Shqipni
- Antigona Sejdiu - Boll more djal me kto rrena
- Antigona Sejdiu - Je ma e mira
- Arbrie Haderxhonaj - Tani
- Ardian Nura - A me ke pas zemer
- Astrit Bejta dhe Kreshniket - Goc e vogel
- Cartani - 1 SMS
- D.u.d.A Feat. The Mike - Pajtimi gjaqeve
- Doruntina Qamili - Padrejtesi
- Fexhi - Cmendem per ty
- Fidan Ahmeti - Vetem qaj
- Flora Gashi - Kenge per nenat Shqipetare
- Flora Gashi dhe Valon Berisha - Potpuri
- Gjyle Qollaku - Isha e para
- Gold AG - Bohet mire
- Kaqusha Ismaili - E njejta zemer
- Keli - Ylli jetes time
- Labinot Rexha (Noti), Shqipja, Stiveni, Xheki - Potpuri
- Labinot Rexha dhe Ali Dula - Sofra
- Labinot Rexha dhe Maciatto Band - Hiqe masken
- Ledina Celo - Me ndez
- Librond Musliu - Kthehu
- Liridon Gashi - O shpirt
- Lyrical Son, MC Kresha and Nuke - Clique (Specat Remake)
- Mahmut Ferati - Kujtoje nje zemer
- Majlina Kryeziu - Mashalla
- Mima - Shum gabove
- Nikolle Nikprelaj - Atmosfera
- Pro Band - Shoqe
- Remzie Osmani - Hajde te vallzojna
- Remzie Osmani - O bylbyl qe fluturon
- Robb Daddy ft. Xhinxha - We party
- Sadbere Zeqiri - Bashkim kombetar
- Sead Shala - Vjen kismeti
- Sinan Vllasaliu - Nje marreveshje
- Valbona Spahiu - Me dy shkronja
- Valbona Spahiu - Motra ime binjake
- Vellezerit - Mziu - Dola te percolla
- Viki Ft. Maria Dhe Amanda - Gajdexhiu potpuri
- Vjollca Selimi - Dashuro
- Flora Gashi - Eja eja ti
- Naxhie Bytyqi - 100 vjet na paten nda (Album 2012)
- Shpat Kasapi - Adelina
- Albina Kelmendi - Sa te dua
- Arben Bytyqi ft. Fadil Bytyqi - Ty Kosove te njeh historia
- Aziz Murati - Shpirti jem
- Bad Sight ft Ram Kukaj - Ska dashuri
- Bekim Zogaj - Hajmali
- Bekim Zogaj - Maturant
- Blina Azemaj - Jeta eshte e bukur
- Dani - Valle istrumentale
- Dj Suat ft.Naser Berisha - 14 vjet
- Ema ft. Jona - Vetem nje
- Fatlume Popovoci - Vec nje her
- Faton Rugova ft. Linda Shabani - Po na merr vallja hjeshi
- Flora Gashi - Lotin ma ke ndal
- Gazmend Mehmeti dhe Albiana Syla - Pse te humba
- Gena raki e lot (album 2012)
- Genti ft Sait - Ndjenja e pare
- Kusha ft Maestro Edisoni - Te kam pas si hajmali
- Ledi Vokshi - Shamija e Shqipetarit
- Linda Shabani - Hajde hajde
- Mahmut Ferati - Rrak e tak po trokas
- Mirlinda Krasniqi - Te amo
- Sadik Beqiri - Kaluan shum dite
- Shpresim Zylbehari - Me premto
- Shqipja, Vjollca, Lendita - Potpuri
- Shyqyri Alushi - Neper fusha, nder kodrina
- Sokol Fejza - Kismeti dhe paret
- Vaxi Zeqiri - Me besoni
- Vellezerit Mziu - Mallkoj diten
- Xiko - Nuk jam i njejti
- Blero ft Niki - Loving you
- Burak Grupi FAMA - Live
- Cozman ft. Agon Amiga, Skivi Skillz - We doin this
- Daim dhe Buqe Lala - Maximum
- Ertila Koka - Fluturo e lire
- Florian Beqiri - E dua muziken
- Gazmend Mehmeti dhe Albiana Syla - Pse te humba
- Gjergj Hila - O Shqipni
- Gjergjani Brothers - Mos harro lulije
- Granit Pacolli - Vajze nga diaspora
- Luan Krasniqi - Tregom
- Meda - 28 nentori
- Mensur Kadriu Floriani dhe Ilirian Beqiri - Atmosfera (Album 2012)
- Mentor Kurtishi - Lotet e nanes
- Merita Halili - Moj fellenxe moj mitare
- Mirlinda Krasniqi - Te amo
- Myfarete, Eliza, Xhensila, Eltina, Ardit, A.D.A, Big Basta, Flaka, Kejsi - Prane njeri tjetrit
- Noizy - 100 vjet shtet
- Red Bloody - Ditari i dashurise
- Xhemail Osmani - Pa lamtumire
- Ylber Aliu - Xhemile
- Rifat Berisha - 100 vjet ne pavarsi (Album 2012)
- Gold AG ft. Remzie Osmani - Flamur ne zemer
- Adrian Gaxha ft. Floriani, Ronnie Skenderaj - Xhamadani vija vija
- Albina Xhons ft. Marsel Shans (Selita) - Per ty ekzistoj
- Arbnora Rexhepi - Gezuar Shqiperi
- Bekim Kastrati - Pse po me provokon
- Dafina Rexhepi - Tash
- Ganimete Asllani - Isa Boletini
- Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare e lirise
- Inva Mula - Dhurate per ditelindje
- Ismet Bexheti - Kurr Kosova nuk vonohet
- Kobra a.k.a Helmusi - Pse
- Lindon Camaj - Kuq e zi
- Lori - Nuk mundem
- Lori - Shqiperia nena ime
- Mensur Iseni - Te ndjej me zemer
- Mihrije Braha ft. Labinot Rexha (Noti) - Inati
- Nexhat Osmani - Pavarsia
- Noga ft. Mc Kresha dhe Singullar - Bmw plako
- Pirro Cako - Ashensor
- Remzie Osmani - Me u bashku trojet Shqipetare
- Revolt, Samanta Karavella, Erioni, Xhoi, Unix - Per ty Shqiperi
- Safet Igrishta - Xhamadani vija vija
- Safet Rizaj - Ah zemer
- Sinan Vllasaliu dhe Gili - U plakem
- Valon Azizi - Te fala Parisit
- Hite te perzgjedhura per kete 100 Vjetor (risi ne HiteFalas.com)
- 100 Vjet Shtet (Album 2012)
- Loco - I pathyshem
- Lyric Master - Ajo osht vetem
- Noga ft. Andin Randobrava - I padukshem
- Altin Ranxha ft. Mimo - Manushaqja e beharit
- Andy B. Jones ft. Ardian Bujupi - Make you mine
- B2N Florida - Gezuar 100 vjetorin
- Bajram Dobra - Hot ndjehem
- Bajram Dobra - Lutem
- Dani - Loqka jem
- Ilir Tironsi - Valle
- Kusha - Dashuri e fshehur
- Linda Shabani - Shprehu
- Linda ft. Era, Toni, Heki - Shekulli jone
- Mahmut Ferati - Shqiperi te uron Tetova
- Noga ft. Andin Randobrava - I humbur
- Shyhrete Behluli dhe Poni Karanfilaj - Jemi motra te shperndara
- Valton Krasniqi - Se kto qefe i ka jeta
- Yll Limani - Be alright
- Yll Limani - Little things
- NRG Band - Do it to me
- Pandora - Ti me thua se te dua
- Pandora ft. Xheza - Ti ku ke moj saxho
- Dafina Dauti - Pse po ik prej meje
- Enes Seferi - Gajdexhiu
- Genta Ismajli - Poison
- Himni i 100 Vjetorit - Ne nje flamur te pandare
- Noga ft. K-master, bzb - Jamaica
- Vesa Luma - Live
- Sabiani - Se bashku me Sali Berishen (Premier ne HiteFalas.com)
- Gjira - Mami spo me len
- Gold AG - Urime Shqipni
- Amarda Arkaxhiu - Ne nje bote tjeter
- Arjan Korkaj - Me ka rene ne pjese belaja
- Arjan Korkaj - U rrite u martove
- Baboo Darabuka ft. DJ Benity - Shqiptaria (100 Vjet Pavaresi)
- Barooti ft. Explode - Krejt bashk
- Bujar Qamili - Xhamadani vija vija
- Dafina Zeqiri ft. Faton Macula - Me mungon
- Dhurata Ahmetaj ft. Blero - Me genje
- Fatime Hasani - Te kam pritur
- Noizy ft. Shadow - Numroni hitat
- Rami Ahmeti - Emine
- Rami Ahmeti - Nje kujtim
- 2Ton - Seicili
- Djemte e Mallakastres - Mallakaster nene te kemi
- Shkumbin Ismaili - Asnjeher
- Mateus Frroku dhe Xhesika - Me shum te dua
- Noizy - Everyday im hustling
- Princ Valentino Corleone - Absolut
- Shkurte Fejza - Kuvendi i Junikut
- Adelina Emini - Ne pervjetor
- Adhurim Deari - Sonte
- Adrian Gaxha dhe Floriani - Ngjyra e kuqe
- Alma Abdiu - Genjeshtari im
- Amarda - Ne nje bote tjeter
- Andrea Vesho - Mos harroni Shqiperine
- Anila Hoxha Gjermeni - Malli pertej detit
- Antre ft. Gena - Ishte nate, binte shi
- Barbana Dini - Hajna hajna
- Bekim Kastrati dhe Flora Gashi - Moj e mira
- Besim Krasniqi dhe Motrat Mustafa - Per hajr na qoft
- Blerina Braka - Ole ole
- Blero ft. Bojan - The walls
- Bujar Qamili - Potpuri popullore 2012
- Burim dhe Bekim Kastrati - Tallava
- D.u.d.A - Te humba
- DJ Alger-T - Hajde
- DMC a.k.a Babloki ft. Kobra - Gjakun tem se ter as dielli
- Dardan Jashari - O thuje thuje
- Devis Xherrahu - Fallxhorja
- Don Enio - Hot line
- Drilon Shala - Do kthehesh
- Eglantina Toska ft. Enkel Kasemi - Pipezat e reja
- Eli Fara dhe Grupi Mangavatu - Romale
- Elida Bardhi ft. Soni - Me mua
- Elvana Sadriu - Besoj per ne
- Ermal Kore - Simboli i bashkimit
- Ertila Koka - Moreno
- Flora Gashi - Lotin ma ke ndal (Album 2012)
- Ganimete dhe Ceni - Nena ime
- Gena - Me ke vrare
- Getoar Selimi - Ne Prishtine
- Gezim Kaso - Kuq e zi per Cameri
- Gezim Zefi ft. Tani - 100 vjet Panvaresi
- Ghetto - Chillin
- Ghetto - Ghetto love
- Gold AG - Ska si na
- Gold AG ft. Hysni Klinaku - Shqiptar me zemer
- Gold AG ft. Nora Muqaj - Mendoj
- Gramoz Tomorri - Baba Tomorri
- Grifshat - E kthjellet
- Hekuran Krasniqi - Vetem e lash Nenen
- Hekuran Krasniqi ft. Lindi, Klani Shqiptar - Sa mir te rrin fustani
- Ingrid Gjoni - Me duaj
- Jehona Sopi - Une do ti laj kemishat e tua
- Kaltrina Molliqaj - Feel the music
- Kastro Zizo ft. Young Zerka - Pa lule
- Kelly - Ne te njejten hene
- Kieda Ft. Stine - Kieda Show
- Klajdi Haruni - Lozonjare
- Kobra a.k.a Helmusi - Qka ndodh
- Linda Halimi - Promises (Album 2012)
- Lindi ft. Eki, Heki - Fustani me vija
- Majlinda Dada - Zemra e huaj
- Maya - Vlora
- Mc Qoppa ft. Kaltrina Delija - 100 vjetori
- Mera Zymeri - Ora e historise
- Naim Hoti - Si milioner
- Noga ft. Andin Randobrava - Vetem ti
- Noga ft. Ghetto - Albanian boys
- Noga ft. Ghetto - Nuk ja vlen
- Noizy - Cunat e nates
- Noizy ft. Darla - Nuk te perzura
- Noizy ft. DurimKid - Champion
- Paloma - My life
- Petrit Krasniqi - Nese largohesh
- Pirro Cako - Nuk jam superman
- Rezarta Hoxhaj - Vajzat e jugut
- Rina Fermini - Hej zemer
- Rovena Stefa - Live 2012 (Album 2012)
- Rozana Radi - Ti ske zemer
- Safet Rizaj - Me fal Allah
- Sef Duraj - O llokum
- Sef Duraj - Si bi pishman
- Shkumbin Ismaili - A me ke then ti vet
- Shkumbin Ismaili - Asgje nuk shkon
- Shkumbin Ismaili - Shkurt dhe Shqip
- Shpresa Gojani - E vendosur jam
- Stine - Friday night
- Stine ft. Gb Mc dhe Rudi Cat - Ti je engjell
- Valmir Mjaki - Me stil
- Valmir Mjaki - Sme besohet
- Valton Krasniqi - Afer ste kam
- Vladimir Toska ft. Gazu - Karamelja ime
- Xheki - A ke zemer
- Xheni - Eja zemer
- Yllnor Kurti - Te dua me shume
- Zef Beka dhe Gjeto Luca - Vlla e moter (Album 2012)
- 2Kings - E kom problem
- Kaltrina Selimi - Gjithmone me ty
- Nusret Kurtishi - 3 Ilahije
- Poni - Beja fora
- Tim Gostivari - Hajde Luj
- Stresi - Lambo
- Zanfina Ismaili - 2 minuta
- Cyanide - Idiokraci (Album 2012)
- Gold AG - Besa bes
- Ilahi te zgjedhura nga HiteFalas.com (2012)
- Skillz - Cka po bojna sonte
- Adem Ramadani - Se bashku per ju (Album 2012)
- Gena - Cdo njeri ka nje te fshehte (Album 2012)
- 2Ton - Muzikes
- Adelina Tahiri ft. Fiton Jusa - Trilioner
- Bajram Gigolli - Keng dasmash (Album 2012)
- Big Mama - Magjishem
- Blero - Ajo apo ti
- Blero ft. Lea - Number 1
- Don P ft. 2po2 ft. Lyrical Son - Me qef
- Drenusha Latifi - Future love
- Duda ft. B-Genius - Pse pushova
- Duli - Vendi jone i vjeter (Album 2012)
- Fadil Gjakova ft. Elvana Gjata - Kush jam une
- Flora Gashi - Sy jeshili (Album 2012)
- Gazmend Rama - Tallava me refleks (Album 2012)
- Genta Ismajli ft. Dj Blunt ft. Real 1 - Ole ole
- Gold Ag - Bonu vetvetja (Album 2012)
- K-Style - Sa here
- Labinot Tahiri - Dashuri e pare (Album 2012)
- Lori - Per ty jetoj
- Mahmut Ferati - Sille sille boten krejt (Album 2012)
- Mentor Kurtishi - Like (Album 2012)
- Nexhat Osmani - Embelsira (Album 2012)
- Nexhbedin Gaxheri - Dy krena si shqiponja
- Noizy - Rude boy
- Remzie Osmani - Per mua je kryeveper (Album 2012)
- Sabri Fejzullahu - Ku je me kend je (Album 2012)
- Shaqir Cervadiku - Ne diten e bashkimit (Album 2012)
- Shkurte Fejza - Endrra shekullore (Album 2012)
- Shkurte Gashi - Ngjitet kana pika pika (Album 2012)
- Sinan Vllasaliu dhe Remi Jakupi - Femer e deshtuar
- Unikkatil ft. Klepto - Kuq e zi
- Unikkatil ft. Presioni - Kategori e rond
- Zanfina Ismaili - Live Album (2012)
- Flori ft. Capital-T - Sonte (Risi ne Hitefalas.com)
- Etnon ft. Presioni ft. Dj Blunt - Chronicle
- Motrat Mustafa - Lumturi ne zemrat tona (Album 2012)
- Shyhrete Behluli - Bonja qefin vetes (Album 2012)
- Unikkatil - Best of Unikkatil (Zgjedhur nga Hitefalas.com)
- Gold AG - Presheva e Gjilani
- Meda - O marak (Album 2012)
- Amarda - Valium
- Aurela Gace - Boom boom boom
- Aziz Murati dhe Elona Leka - Te deshta te dua
- Capital-T ft. 2po2 - As gucci as louis
- Capital-T ft. Lyrical Son - Roll
- Dani - Thuj po ose jo (Album 2012)
- Ermal Mamaqi ft. Dr. Flori - Ku ka si tirona
- Gold AG ft. Poni, Hekuran Krasniqi - Cameri
- Hysni Zeqiri ft. Ilir Tolaj - Shuaje kete zjar
- Korab Shaqiri - Ritakimi
- Lumnie Ramadani - Dy minuta
- TDS - Syza te dillit
- Tuna - I asaj
- Aziz Murati ft. 8KG - Loti nuk eshte thar
- Noizy - Boll jena perca
- AZ ft. Shpat Kasapi - Mos thuj
- Afrim Muciqi - Tallava
- Aziz Murati - Live
- Lyric Master ft. Kusha - Vera pa ty
- Seldi Qalliu ft. Mimoza Shkodra - Pare pare
- Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - Tonight
- Gold AG ft. Andin Randobrava - Kosova Republike
- Gold AG ft. Kastro Zizo ft. Andin Ranobrava - Manaferra
- Xheza - Cifti i persosur
- 2Ton ft. Ghetto - Yeah
- Adelina Berisha - Whats your name (Album 2012)
- Artan Kola dhe Nazife Bunjaku - Per njeri tjetrin
- Aziz Murati - Potpuri live
- BabaStars - BabaStars
- Bertan Asllani - Belki de
- Besa - Fishekzjarre
- Capital-T - Karma
- Dr.Flori ft. Fatima - Pasion
- Duda - Leter nga fansi
- Elona Leka - Kjo zemer nje her fal
- Elvana Gjata - Gjaku im
- Eni ft. Noizy - Je gjithcka
- Fisnik Ristemi - Zulce Begu
- Flori ft. Ylli Baka - Marina
- Gili - Haku i nanes
- Gili - I bukur i pabese
- Gold AG - Bonu vetvetja
- Gold AG ft. Ismet Bexheti - Komandant
- Gold AG ft. Zajmina Vajsari - Forever
- Ibrahim Tatlises - Iki ask
- Ilir Shaqiri - Dielli lind nga gjaku (Album 2012)
- Iliriani dhe Floriani - Ku ka tallava
- Ingrid Gjoni - Harronim te dy
- Klajdi Haruni - Mamica
- MC Kresha ft. Lyrical Son - Not you
- Mahmut Ferati - Vetem nje nate
- Meda - Live (Album 2012)
- Mensur Kadriu - All-Llahu na Krijoi
- Muharrem Ahmeti - Nuk e dita
- NRG Band - Cka po bejm ne sonte
- Nexhat Osmani, Astriti dhe Eki - Sdua tjeter
- Noga ft. TNT - 200 dite
- Noizy - 1 selam
- Noizy - Noku vogel
- Noizy ft. Eni Koci - Sonte ne club
- Pandora - I pa drejt
- Poni ft. Dr Flori - Te ndare
- Ramadan Krasniqi - Emrin tem mos e permend
- Rona Nishliu - Suus
- Ryva Kajtazi - Duhemi
- Seldi Qalliu - Cika e zemres sime
- Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli - A je ti ajo
- Shkurte Gashi - Familja jote
- Sinan Hoxha - Lock e zemer
- TDS - Mejrem
- TRIX - Engjulli Im (Album 2012)
- Unikkatil ft. Presioni - Do
- Xhavit Avdyli - Nuk e don
- Gold AG ft. Shkumbin Ismaili - Lamtumir
- Shqipe Kastrati - Hajrin mos e pafsh
- Adelina Berisha - Whats your name (Album 2012)
- Adnan Leka - Eja Sonte
- Bohemi ft. Noizy - Smoke weed
- Iliriani dhe Floriani - Ku ka tallava
- Ingrid Gjoni - Harronim te dy
- Ismet Bexheti - Moj Fisnike (Album 2012)
- Kastriot Seferi - Dashuria humbur
- Linda Halimi - Dont ever leave me
- Seldi Qalliu - Cika e zemres sime
- Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli - A je ti ajo
- Sinan Vllasaliu dhe Rosela Gjylbegu - Formula e lumturis
- 2Ton - Ska rendsi
- Gili - Haku i nenes
- Aziz Murati - Kalle shoqni kalle
- Gold AG - Ty o Gostivar
- Albatrit Muqiqi - Te tjera
- Argjentina Ramosaj - Si shiu
- Elona Leka - Kjo zemer nje here fal
- Eni Koci - Ty te kam
- Eni ft. Noizy - Je gjithcka
- Fisnik Ristemi - Xhelozon
- Hetem Matoshi - Se leshojm Mitrovicen
- Lyric Master - Si te haroj
- Shkurte Gashi dhe Valbona Spahiu - Tallava
- Valon Kumnova - Potpuri (Album 2012)
- Xheki - Hajde te vallezojme
- Tuna - Roxanne
- Muharrem Ahmeti - Nuk e dita
- Eugent Bushpepa - Udhetari (Top Fest 9)
- Fisnik Ristemi - Qika qika
- Gold AG - Ty o Gostivar
- Labinot Tahiri - Live Album (2012)
- Mirsa Kerceli - Clubi n'Air
- Noga ft. Andin Randobrava - Ku je
- Pandora Live - Pina visky
- Rezarta Shkurta - Droga jam
- Shqipe Abazi - Vetes sja boj hallall
- Adem Ramadani dhe Nazmi Sulejmani - Te fala Parisit
- Eli Fara - Vetem sonte
- Noga - A po doni ma
- Duda - Freestyle
- Fisnik Ristemi - Ale lej tallva
- Sinan Vllasaliu - Live Album (2012)
- 2PO2 ft. Flori - Gjith jeten
- Adelina Berisha - Ti je ai
- Aurela Gace - Tranzit
- Bekim Tetova - Jam dashuru ne ty
- Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe rivale
- Gena - Ku ta gjej
- Hysni Zeqiri - Prane saj
- MC Kresha ft. Lyrical Son - Not you
- Noga - Don mem pa
- Nora Istrefi - Ski me ik
- Sabri Fejzullahu - Nje jet te re
- Vesa Luma ft. Big Basta - Boom
- Kaltrina Selimi ft. Yllka Kuqi - Me Facebook po luftoj
- Astrit Mulaj - Kthehu jetes
- Xhemil Salihu - Paret sna dhimen
- Xheni - Un jam tipi yt
- Ani moj Kosove (Album 2012)
- Fitim Tahiri - Dashuria e pare
- Gold AG - Lahi Brahimaj
- Haxhi Gashi - Nata fundit
- Kusha - Si jeton pa mua
- Meda - Live Tallava (Album 2012)
- Murat Gjoniku - Vajzat e sodit
- Sabri Fejzullahu ft. Johnny - N'dasht me hater n'dasht me zor
- Teuta Selimi - Nje unaz
- Teuta Selimi - Viski Coca&Cola
- Ramadan Krasniqi - Anonim
- Adelina Tahiri - I like girl
- Gena - Endrra ime
- Sinan Vlalsaliu - Shoket e mi
- Unikkatil ft. Klepto - A nive
- Zanfina Ismajli - Fjala e fundit
- Adnan Daci - Nuk patem faj
- Aferdita Dreshaj - Komplikim
- Bajram Gigolli - Sot Kosova ka nje hall
- Dafina Zeqiri - Dadush
- Dafina Zeqiri dhe Genta Ismajli - Hidhet e dridhet
- Dafina Zeqiri, Sinan Vllasaliu, Big Mama, Naim Abazi - Kojshija
- Fisnik Ristemi - Rrak tak
- Genta Ismajli - Ska me shqipen tone
- Gjyste Vulaj - Du me te fol o djal
- Iliret - Trupi pa shpirt
- Ismet Bexheti - Vash Shqiptare
- Korab Shaqiri, Shpat Kasapi, Kaltrina Selimi, Yllka Kuqi - Cimilim
- Labi dhe Flori - Ste mbaj inat
- Lyric Master ft. 2Ton - Ose po ose jo
- Mandi Nishtulla - Jasha Adelajda
- Muharrem Ahmeti - Dy shoke te ngusht
- Murat Gjoniku - Zemra zemren e kerkon
- Nexhat Osmani dhe Lumnie Ramadani - Kur ke dashuri
- Rovena Stefa - Kthehu
- Seldi - Me ty
- Shkurtja, Mahmuti, Shaqa, Rifati, Nikolla - Shqiperia
- Shkurtja, Remzija, Violet Kukaj - Shoqet e mija
- Shpat Kasapi dhe Kaltrina Selimi - A je ti
- Smail Puraj - Darsma
- Teuta Selimi - Live Album 2012
- Vellezrit Haliti - Kenge folklorike
- Xheni - Telefonat shpejt i ndrojna
- Xheza - Si mis i keq ja ke be vetes
_