EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Festo 2012 me Hitet te perzgjedhura nga Shkarko-Mp3
- Lyric Master ft. Mixeri - Tung tash
- Adelina Emini - Behu bur
- Genta Ismajli ft. Aurela Gace - River deep mountain
- Aferdita Dreshaj - Komplikim
- Bajram Gigolli - Sot Kosova ka nje hall
- Afrim Muqiqi - Gezuar 2012 (Album)
- Mahmut Ferati, Shaqir Cervadiku dhe Shqipe Kastrati - Bukuroshja e Kosoves (Album 2012)
- Motrat Mustafa - Se bashku per ju (Album 2012)
- Remzie dhe Nexhat Osmani - Kafe muhabet (Album 2012)
- Aferdita Demaku - Haj medet cka koka kan
- Aferdita Demaku - Mos bo thirrje anonime
- Afrimi dhe Dani - Hajde me u knaq
- Afrimi dhe Labi - Kenga ben atmosfer
- Dafina Zeqiri - Supernova
- Dafina Zeqiri ft. Getoar Selimi - D and G
- Duli - Jam merzit
- Ermal Fejzullahu - Intrigante
- Flora Gashi - A te kujtohem dashuri
- Gena - Potpuri
- Gili - Potpuri
- Korab Jetishi dhe Xeni - Ne vrullin e rinis
- Lori - Esht e vertet
- Meda - Fajtor jam
- Mentor Kurtishi - Skam me te lane
- Mentor Kurtishi dhe Xheza - Shqiperin e dua
- Sabri Fejzullahu - Jam arshik i motshem
- Sabri Fejzullahu dhe Vjollca Haxhiu - Ilaqi im
- Shkurte Gashi - E papame
- Shqipe Krivenjeva - Dashuri
- Shyhrete Behluli dhe Shkelzen Jetishi - Bashk ne sofer (Album 2012)
- Tuna ft. Noizy - Bebi i Vitit te Ri
- Unikkatil ft. Klepto - A nive
- Vjollca - Me zbukuro fundvititin
- Xheza, Rema, Elizabeta, Zefi - Moj dashni e vjeter (Album 2012)
- Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena
- 2Ton - Qefin ta bojn
- Dafina Zeqiri - Ti me thuaj
- Labi - Shkelqen xixa xixa
- Remzije Osmani - Pse u ndam
- Flori ft. Elvana Gjata ft. Mentor Haziri - Xhamadani vija vija
- Gold AG ft. Shkodran Tolaj - Te fala Kosoves
- Lek Plepi ft. Drilon Hoxha - Kerkoj fame
- Adelina Tahiri ft. Elgit Doda - Mjaft
- Adrian Gaxha - Me ty
- Alberie Hadergjonaj - Music
- Besa - Boten do ndryshoja
- Blero ft. Cekic ft. Astrit Stafa - Dance
- Elita 5 - Nuk jam diktator
- Eranda Libohova dhe Aldo - Pa problem
- Ermal Mamaqi - Vetem beso
- Gold AG - Inxhja
- Gold AG - Jam Musliman
- Gold AG ft. Hysni Klinaku - Ruaje flamurin
- Gold AG ft. Iliret - Xhamadani vija vija
- Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar
- Noizy - Shooting star
- Rosela Gjylbegu - Sikur te isha ti
- Seldi - Kno
- Shkumbin Ismaili - Asnje lule smbet nga vera
- Evzi Kaja - Hallexhiu
- Nusret Kurtishi - Ramazani
- Albulena Ukaj - Ne sy smund te shikoj
- Artan Jusufi - Me ke hak (Album 2011)
- Dhurata Ahmetaj - Larg
- Dhurata Ahmetaj ft. PaPi - Hot summer
- Elvana Gjata - Gjaku im
- Elvana Gjata - Kush jam une
- Elvana Gjata - Ti je
- Lyric Master - A ka naj sen
- Sabit Imeri ft. Roy - Ti je e imja
- Xhensila - Dikush te do
- Ylber Idrizi - Kenaqu zemer (Album 2011)
- Alban Skenderaj - Ende ka shprese (Album 2011) Jo komplet
- Artiola Toska dhe Meda - Qaj e qesh
- Big Basta - Bounce with the star
- Korab Shaqiri - Per ty jetoj
- Mc Kresha ft. Lyrical Son ft. Dr.Mic - Hustla
- Soni Malaj - Nen lekuren tende
- TDS - Dea
- Alida ft. Stine - Lucky girl
- Anila ft. Dr.Flori - Ca po menon
- Bekim Kumanova - Kengen mos ta ndalim (Album 2011)
- Gold AG - Gjithmon i gjall Enver Zymberi
- Leonora Jakupi - Iluzion
- Lule Mustafa - Kadal dale (Tallava Album 2011)
- Mc Kresha ft. Lyrical Son - Lui lui
- Motrat Hoxha - Tupanat le te bien (Album 2011)
- Rozana Radi - Kiss me Rozy
- Sabina Dana - Motivi je ti
- Shota Baraliu ft. Kastro Zizo - Liar
- Shpat Kasapi ft. Toni - Si diamant
- Skillz ft. Tingulli 3nt - High
- Xeni - Goca ne oborr (Album 2011)
- Zajmina Vasjari ft. Besjan Gashi - Apokalips
- Artiola Toska - Goc Tirone jom
- Elvana Gjata - Afer dhe larg
- Arta Bajrami - Exotic (Album 2011)
- Gazi Bajrami dhe Mentori - Live Tallava 2011
- Teuta Selimi - Ska shansa (Album 2011)
- Aferdita Elshani - Shum here tu luta (Album 2011)
- Aziz Murati - Mashalla mashalla (Album 2011)
- D.M.K ft. Rebel a.K.a Unikkatil - Jam Katil
- Dafina Zeqiri - Dangerously in love
- Dj Blunt ft. Real 1 - Sexy Love
- Dj Blunt ft. Real 1 ft. DaGhost - Dit e nat
- Dj Blunt ft. Real 1 ft. Kaos - Mos u ndal
- Endrit Duraku - Oj Lulie (Album 2011)
- Ermal Fejzullahu - Per disponimi tuaj (Album 2011)
- Flora Gashi - A te kujtohet dashuria (Album 2011)
- Gazmend Rama - Dridhe dridhe (Album 2011)
- Genta - Guximi (Album 2011)
- Hysi - Ishalla spo bjen shi (Live 2011)
- Jonida Maliqi - Fantastik
- Lendita Selimi - Sot ose neser (Album 2011)
- Leta - Bejna Dasem (Album 2011)
- Lili - Sharmi yt (Album 2011)
- Lori - Kur u ndava
- Lyrical Son - Pse te fola u njoftova me ty
- Mahmut Ferati - Ty e din ilacin tem (Album 2011)
- Meda - Lamtumire (Album 2011)
- Mensur Kadriu dhe Iliran Beqiri - Facebook
- Mentor Kurtishi - Mendjemadhesia (Album 2011)
- Mimoza Shkodra - Pika ime e nxehte
- Motrat Mustafa - Burrit i ka hije fjala (Album 2011)
- Noizy ft. Sheilaft ft. Varrosi ft. Lil Koli - Boll mo me pyetje
- Sabri Fejzullahu - Mergimtari
- Shaqir Cervadiku - E bej dasmen ne vendin tim (Album 2011)
- Shpat Kasapi - Sa me lendoi (Album 2011)
- Shqipdona Behluli - Nuse ne gurbet
- Shqipe Abazi - Jam vajz pa behane (Album 2011)
- Shyhrete Behluli - Mirembrema i zoti i shpise (Album 2011)
- Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Bjondina
- Sinan Vllasaliu - Buzet me jan thar
- Valton Krasniqi - Dashuri me zor (Album 2011)
- Vellezrit Mziu - Knaqu sot (Album 2011)
- Xheki - Ta mar zemren [Album 2011]
- Zyber Avdiu - Ne e kallim sa her te duam (Album 2011)
- Genta Ismajli ft. DJ Dalool - Guximi
- Gold AG ft. 2po2 - Falem ty
- Duda ft. Nde-Rim ft. MonnY - Bojna show
- Gold Master - Ku je
- Orginallat - Neve na gjen nClub
- Tuna - Dyshemeja
- Valton Krasniqi - One day
- Astrit Mulaj - Te mallkoj
- B-Genius ft. Felon - Ti me shoqe
- Bekim Kumanova dhe Elda Berisha - Kengen mos ta ndalim
- Blero ft. Lori - Kthehu sonte
- Hekuran Krasniqi dhe Grupi Fama - Qika e mir
- Motrat Mustafa - Shpirtit tim
- Ryva Kajtazi - Hajde zemer
- Dj Flow ft. MC Kresha - Boni zhurme
- Gjyste Vulaj - Vdekrisht te dashuroj
- Gold AG ft. Rovena Stefa - Thirrem
- Shkurte Fejza - Sheqerja
- Vellezerit Susuri - Shpirt o zemer
- 2 Ton ft. Big Bossidy - Nuk te kom
- Dafina Dauti - Shko
- Duli - Fjalet e zemres (Album 2011)
- Edi Furra - Te kendojm se bashku (Live Album 2011)
- Gena - Ne prehnin e nanes (Album 2011)
- Lyric Master - Jo nuk shkon
- Mera Zymeri - Jackpot (Album 2011)
- Mirsa Kerceli - Kete nate
- Presioni - Zgjedhe njo
- Smail Puraj - Asnjeher (Album 2011)
- Tony Ray ft. Ingrid Gjoni - My heart is crying
- Valle Dasmash 2011
- Vesa Luma - Ti po don
- Vezire Gashi - Si llokum (Live Album 2011)
- Lyrical Son ft. Singullar ft. Mc Kresha - Kon pe shan me nan
- Adem Ramadani - Kjo dynja si bora ne diell (Album 2011)
- Astrit Mulaj - Bac u kry (Album 2011)
- Aurela Gace ft. MC Kresha - Cash
- B2N ft. Lyrical Son - Are you ready
- Keli - Dashni e vjeter (Album 2011)
- Mera Zymeri - Jackpot
- NRG Band - Ashtu sikur dje (Album 2011)
- Nadi - Tjeter mos kerko (Album 2011)
- Nexhat Osmani - Mori fund (Album 2011)
- Sef Duraj - Jam djal pa behane (Album 2011)
- Shkurte Gashi - Kur ske dashuri
- Sinan Vllasaliu - Pellumb i bardh
- Aferdita Elshani - Shume here te luta
- Bertan Asllani - 2 Kenge Turqisht (2011)
- Dj Blunt ft. Real 1 - Seh Dat
- Florent Osmani - Tradhetare
- Flori Mumajesi - Dashuria
- Labinot Tahiri - Me ka zen sevdaja (Live Album 2011)
- Xeni dhe Ismet Peja - Hajt tja thojme nje keng te bukur
- Xili - Zemer (Album 2011)
- Zyber Avdiu - Tallava live 2011 (50min)
- Aferdita Dreshaj - Qyteti hesht
- Ermal Fejzullahu ft. Nora Istrefi - Une e di
- Hekuran Krasniqi - Princesh (Album 2011)
- NRG Band ft. Capital-T - Veq Asaj
- Shqipe Krivenjeva - Nuse u bona (Album 2011)
- Unikkatil ft. 2po2 - Fitore e sinqert.mp3
- 2po2 - Authentic (Album 2011)
- Adnan Kryeziu dhe Bukurie Zogaj - Dy kandila
- Elvana Gjata - Kudo qe jam
- Engji - Falje nuk ka
- Hajro Ceka - Ti ne shqiperi une ne Amerik (Album 2011)
- Jehona Sopi - Kete vere
- Potpuri Kengesh me Yjet (2011)
- Shkurte Mustafa - Qan zemra ime
- Xhavit Avdyli - I zoti shpis
- Genta Ismajli - Pa ty
- Besarta - Llokum me arra
- Dhurata - Ka me te vra mallkimi im
- Hyzeri - Ai mesaszhi i fundit
- Kumrije Biba - Nga fati nuk mundesh me ik
- Lenti - Lum Nana qe te ka ty
- Naser Bytyqi - E kam me gjith mend
- Shqipe Krivnjeva - Djal se kupton cka esht dashuria
- Tina - Pse po ik prej meje
- Xili - Nuk e di
- YLLI - Lamtumir
- Flori ft. Albatrit Muqiqi ft. Noga - Tequila
- 2po2 - Thuj mirdita djalit t'keq
- Adnan Daci - Nata Kanaxhexhi
- Aziz Murati dhe Elvana - Duro zemer
- Bajrami Gigolli - Mihone
- Jericho - Kenga jone
- KAOS - Le te kallen
- KAOS - Ska lidhje
- Muhamet Sejdiu - Tallava
- Seldi Qalliu ft. Snupa - Veq du me dit
- Shpat Kasapi ft. Ton Voka - Shum Hot
- Vani ft. Amarda - Arome Indie
- G-Bani - Lek Plepi (Premier ne Shkarko-mp3.net)
- 2po2 ft. DJ Blunt ft. Capital T - Hello
- Blero ft. Snupa - Veq Du me dit
- Cyanide - Fjala sinqert
- Dhurata Ahmetaj - Nje nate
- Eni Koci - Me ndjek
- Gold AG - Shala e Bajgores
- Lyrical Son ft. Mc Kresha - Pa mu
- Mbreti dhe Floriani i Vogel - Jetim
- Mc Kresha ft. Lyrical Son ft. Capital-T - Baby i do it
- Rozana Radi - Qokolata
- Shaqir Cervadiku - Kenga kushtuar bashkeshortes
- Skillz - 1 Milion
- Ingrid Gjoni ft. Stine - Relax
- Pandora - Taksim tallava
- Adelina Berisha - On air
- Alban Skenderaj - Rrufe ne qiell te hapur
- Leonora Poloska - Engjulli im
- Nadi - Maturant
- Elvana Gjata - Me ty
- Flori Mumajesi - Tallava
- Noizy ft. Eni Koci - So hot
- B-Genius ft. Duda - Sa shtir
- Big Mama - Kucuk prens
- Lori - Pse
- Rezarta Shkurta ft. Vedat Ademi - Dua te iki larg
- Da-Ligs - Jena tran
- Fisniket - Vdeksha per ty
- Nadi - Intrigante
- Stine - Besoja
- Xhezair Elezi dhe Shqipe Abazi - Ne ket bote
- Gili dhe Enis Potoku - Badiahava
- Kole Oroshi - Ah loke
- Blero dhe Astrit Stafa - Sonte mos qaj
- Drenusha Latifi - Aspak
- Elvana Gjata ft. Flori - Zemra ndal
- Gold AG - Jo negociata
- Ibrahim Tatlises - Le Daye (2011 Album)
- Kastro Zizo - Super star
- Noizy ft. Eni Koci - Sonte
- Aurela Gace - Feel the Passion (EuroSong Albania 2011)
- Irva Stefa - Tregom
- Korab Shaqiri - Ska me dy lug
- Latino Band - Veq ty
- Linda Shabani - Avanturat jo si du
- Lyric Master - Fundi i miqesis
- Mahmut Ferati - Ta Bashkojm Shqiperine (Album 2011)
- Muharrem Ahmeti - Ne syt e mi shihet malli
- Stine ft. Niku - Dashuria ime
- Kenget e Shekullit 2010 - 2011 Komplet
- Gold AG - Realiteti (Album 2011)
- Bernard Brevinja - Ne martesen tende
- Capital T - Make a wish
- Floriani i vogel - Babi sme ka vdekur
- Ganimete Biba - Ky takimi
- Gold AG - Ilir Konushevci
- Ylber Osmani - Ma bane Veren Dimer
- Besa - Kaloresi i nates
- Gold AG - Ilirida
- Bertan Asllani - Kujt i thua Xhan
- Nuredin Avdyli - Oh per nje leter
- Aziz Murati - Bjeri shum tupanit
- Bekim Kastrati - Gurbeti
- Muharrem Ahmeti dhe Liri Ketit - Lej lej
- Pishat - Nje dilem e kam
- Qendresa Rexhallari - Electrogirl
- Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu - Adrenalina (e kerkuar)
- Adelina Tahiri - Bad Boy
- Enis Bytyqi - Sundon amori
- Florim Gacaferi - Mos harro
- Gold AG - Rri larg
- Muharrem Ahmeti - Live per Besnikun
- Murat Gjoniku - Hape zemren
- Shkelzen Jetishi (Xeni) - Potpuri
- Dafina Zeqiri - Kush do me ngushlloj
- Dafina Zeqiri, Sinani Sabriu dhe Mihrija - Te gjithe se bashku
- Lyric Master - I am single
- Shpat Kasapi - Ndoshta
- Teuta Selimi - Miqt e mi
- Dafina Zeqiri - Kur shkove ne gurbet
- Dafina Zeqiri ft. Ledri - Po m'pelqen
- Genta Ismajli - Kur Genta knon
- Labinot Tahiri - Potpuri
- Lori - Dua
- Zanfina Ismajli ft. Naim Krasniqi - Makarena