EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Gjyste Vulaj - Me qmende
- Remi - Aman aman
- Sef Duraj - Pes pare si jap
- Shqipe Abazi - E vogel
- Edita Sopjani - Plus minus
- Enver Bajrami - Jetim
- Berkan - By the way
- Korab Shaqiri - Vetmia
- Malesori - Te kojshia
- TDS - Cdo dit
- West Side Family - Boom
- Albatrit Muqiqi - Kot mundohesh
- Arion Gashi - Ti se dite
- Ermal Fejzullau - Ti ke faj
- Kolazh me kenge vajtuese
- Kujtim Aliu - Krejt i kam
- Meda - Fjal fjal
- Meda - Nuk pranoj
- Rovena Stefa - Mallkuar
- Rovena Stefa - Nuse nuk u bera
- TNT - Mos mendo
- Gresa Behluli - Faqe e re
- Adrian Gaxha - Edhe nje here
- Gold AG - Nuk ka gjyq qe me gjykon
- Adela dhe Bjordi - Nuk betohem dot
- Aferdita Elshani - Eshte rrezik
- Kenga Magjike 2010
- NRG Band - Me gaz e lot
- Rovena Stefa - Une nuse nuk u bera
- Valton Krasniqi - Did you know
- Capital-T Ft. Eni Koci - Diva
- Greta Koci - Koha nuk ndalet
- Leonora Jakupi - I harruar
- Lori ft. Nadi - Tjeter mos kerko
- Tuna - Pse jo
- Vesa Luma - Vetem
- Burim Kastati - Ti dhe shpirti im
- Eliza Hoxha - Dont Speak
- Era Rrustemi - Miqesia
- Nadi - Zoti e paska shkru
- Olta Boka - Mbeti nje brenge
- Xheza - Pa dashnoren time
- Jussi - Hallo Mama
- Monika Salihu - Edhe une di
- Rezarta Shkurta - Budallacke e vogel
- Zajmina Vasjari - 1 me 6
- Adelina Pireva - E padrejt isha me ty
- Barooti Ft. Burna - Ata se din
- Ernim Ibrahimi - Nje vajz te bukur
- Gold AG - Nuk vdes
- Jeta Faqolli - Provokimi [Album 2010]
- Kosovare Hoxha - Fundjava
- Lyric Master - Prap te them
- Shqipe Fazlija - Lem mam lem
- Ardiana Rama - Baby boy
- Burim Aliu - Zemra ime
- Mimoza Paraveli - O Engjell
- Ronela Hajati - Harroje
- Teuta Kurti - Mos pi mo
- Bleona Qereti - Big big girl
- D.I.A.N.A.R - E di
- Tingulli 3nt ft. Flori - Syte e mi
- Besa ft. Jehona - Nuk jam ajo
- Greta Berati - Vetem ti
- Mandi Nishtulles - Cohu Rexho
- Muharrem Ahmeti - Te dua te dashuroj
- Shkurte Fejza - A thua me pret nena
- Shyhrete Behluli - Me fat Bajrami
- Barooti Ft. Gold AG - ONE
- NewPorn ft. Vig Poppa - 2 Hapa Djatht 1 Majt
- Artir Gjikokaj - Dy sy qe me Deshten
- Defrim Behluli - Ani Ani [Album 2010]
- Noizy ft. No One - Ku jan shqiponjat
- Noizy ft. Varrosi - Cant do shit
- Capital T - Ma e mira
- Genta Ismajli - Nr. 1
- Adem Ramadani - Qysh na dul ky bedat
- Fidani - Top tallava
- Linda Krivaqa - Veq 1 her
- Mihrije Braha - Tigresh
- Qendresa Ft. Hekuran Krasniqi - Ste harroj
- Veli Sahiti (Trix) - Ndoshta jeta na bashkon
- Baboo Darabuka dhe DJ.BeniTy - 3 in 1
- Elizabeta Marku - Ka faj syri qe te ka pa
- Valbona & Muharremi - Do ta tundim
- Big Basta - Welcome to AL
- Liridon Vllahiu - Sa po vuaj
- Ryva Kajtazi - Hipnotizon
- Bekim Kastrati - Tallava live
- Granit Ahmeti - Dikur
- Lyric Master - Darka
- Fadili Dhe Rina - Koha Kalon [Album 2010]
- Motrat Hoxha - Live [Album 2010]
- Muharrem Ahmeti - Loti vjen nga syri
- 2po2 & Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe
- Etnon & Dj Blunt & Real 1 - Music is my ghetto
- Adriatik Asllani - Matilda
- Artan Jusufi - Kris dashnia pa kujtu [Album 2010]
- Dhurata Ahmetaj - Narcizoid
- Nazmie Selimi - Mendohu edhe nje here
- Shkelzen Jetishi - Koha nuk te pret
- Valbona Kryeziu - Nuk pyet dashnia
- Elvana Gjata Ft. Fugaa - Mamani nejen
- Joana - Si kam harruar
- MC Kresha - Patikat e mia [Album 2010]
- Luli - Pse o shpirt
- Nysreti & Merita - Syt e tu
- Venita Bajrami - Sa me ka mar malli me te pa
- Ardiana Rama - Baby Boy
- Burim Kasumi - Eshte e Vertet
- Dafina Rexhepi Ft. Dj.Blunt And Lyrical Son - VIP
- Dafina Rexhepi Ft. Etnon - Ti mi then kufinjte
- Dhurata Ahmetaj - Veq ty te Dua
- Ciljeta - Se te Dua Ty
- Poni - Fjala ime eshte kenga [Album 2010]
- Kaltrina Selimi - Harrom
- Sabri Fejzullahu - O sheqer
- Tingulli 3 ft Ermal Fejzullahu - I kom
- Albatrit Muqiqi - Kot mundohesh
- Dj fLO ft. Genta Ismajli - Kthehu
- Korab Jetishi - Se kam nijet me te lut
- Dafina Rexhepi ft. Mc Kresha - Delicius
- TDS ft. Nora Istrefi - Ka je
- Poni - Nje Sekond
- Vellezerit Qetaj - Keng Patriotike [Album 2010]
- Xeni - Hajde Luj [Album Live 2010]
- Gold AG - Realiteti [Premier 2010]
- Shkelzen Jetishi - Xeni - Kqyrni Shoqe [2010]
- Esad Ademi - Vetem Ty [Album 2010]
- Dafina Zeqiri - Quni i Mamas [Premier 2010]
- Flora Gashi - Un xheloze ti tradhtar [Album 2010]
- Nazife dhe Berita Bunjaku - Kenge Dasmash [Album 2010]
- Qendresa dhe Nebahate Batllava - Digju Kallu [Album Premier 2010]
- Afrim Muqiqi - Me tranove Krejt [Album Premier 2010]
- Gramozi - Shpirti Jem [2010]
- Hekuran Krasniqi Ft. Gentz - I wanna fly [Premier 2010]
- Mirsa Kerqeli ft. Eltoni - Lej Foret [2010]
- Mimoza Shkodra - Bojna dasem [Album 2010]
- Keli - Loqka ime [Album 2010]
- Elvana Gjata - A ke Ti Zemer [Premier 2010]
- Flori ft Fugaa - Making Of [Premier 2010]
- Gjyste Vulaj - Je 1-sh [Album Premier 2010]
- Lyrical Son ft Big Busta and BimBimma - Une Dua Barin [Premier 2010]
- Era Rusi - U Make Me Feel Hot [Premier 2010]
- Adelina Berisha - Kompliment [Premier 2010]
- Ingrid Gjoni - Me Fal [Premier 2010]
- Mentor Kurtishi - Fati i Zi [Album 2010]
- Lendita Selimi - Keng Dasmash [Album 2010]
- Vellezrit Krasniqi - Hajde mori nuse [Album 2010]
- Bajram Gigolli - Nusja Perballe [Album 2010]
- Burim Kastrati - Kam nje vit qe ste kom pa [2010]
- Da Ligs feat Dj Blunt and Real 1 - Summer Jam [2010]
- Fatmir Ismaili - Dashurin ta pata Falur [Album 2010]
- Sinan Vllasaliu - Dasme e madhe [Album 2010]
- Fatmir Ismaili - Dashurin ta pata Falur [Album 2010]
- Shkurte Fejza Dhe Gresa Behluli - Keng Dasmash [Album 2010]
- Sinan Vllasaliu - Nje Arsye [2010]
- Sinan Vllasaliu - Nje Puthje [2010]
- Vllezrit Abazi - Nje Dit Vere [Album Premier 2010]
- Liti e Biti - Shqiperia Ka Vendos [Album Folkorik 2010]
- Mahmut Ferati - A ke Zemer [Album Premier 2010]
- Shkune Tune - Album [2010]
- Teuta Selimi - Live [Album 2010]
- Tini - Djal Pa Behane [Album 2010]
- Aziz Murati - As me te mir as me te keq [Album 2010]
- Bloody Kings Ft. B-eX - BaBy [2010]
- Hip Hop - Album Veror [2010]
- Emmy - A ma jep [2010]
- Nexhat dhe Remzie Osmani - Qka Shkoj Dje [Album 2010]
- Shpat Kasapi - Medikament [Album 2010]
- Viola - Per Ty Po Vuaj [Album 2010]
- Duli - Ah dashuria [Album 2010]
- Ismet Peja ft Burim Mehmeti - Knoma kengen sa tjam gjalle [2010]
- Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Sje Per Mua [2010]
- Floriani Vogel - Qokollada Jeme [2010]
- Rifat Berisha - Nismetar te Pajtimit [Album 2010]
- Valbona Spahiu - Me Hile [Album 2010]
- Lori - Nuk je ti [Album 2010]
- Muhamet Sejdiu - Nisim dasmen me gezim [Album 2010]
- B2N ft Samanta - Me Ka Marr Malli [2010]
- GoLd AG - Hajde Sonte ft Dj Busulla [2010]
- Kobra a.k.a Helmusi - Super Night [2010]
- Origjinale - Koleksion [2010]
- Blerina Braka - Se parfe [2010]
- Lori - Nuk je ti [2010]
- Brutal MC Ft Despot - Ule Menen [2010]
- Kthjellu - Tonight is your night [2010]
- Nadi - Pare Pare [Album 2010]
- Ramadan Krasniqi (Dani) ft Besnik Qaka, Sead Muqa Sei - Tre pejont [2010]
- Genta Ismajli - Shkune Tune [2010]
- Yllka Deliu ft. Mc Mix - Cdo moment [2010]
- Dj Blunt ft Big D ft Real 1 and Rona Nishliu - Pump up the jam [2010]
- Besim Morina - Martese pa dashuri [Album 2010] PREMIER
- Lumturie Tahiri - Sagapo [Album 2010]
- Leonora Poloska ft. Mc Kresha - Kush o mama [2010]
- Shkurta Gashi - Shko Ti I Dashur [Album 2010]
- Motrat Mustafa - Avantura Tkota [Album 2010]
- Shyhrete Behluli - Te kam mik me ke mike [Album 2010]
- Dj Blindi vs Aurela Gaqe ft. Dr.Flori - Origjinale [Remix 2010]
- Lori - Moj katile [Live 2010]
- Vellezrit Mziu - Mjalte e zeher [Album 2010]
- Arta Bajrami - Nese ty [2010]
- Daim Lala - Nje kujtim zemren ma kalli [Album 2010]
- Genta Ismajli - Accident [2010]
- Muharrem Ahmeti dhe Fatmir Morina - Live [Album 2010]
- Ramadan Krasniqi - Dani ft. Fatjeta - Lotet e Mallit [2010]
- Adnan Daci dhe Pandora - Lulija [2010]
- Gili - Fol per mua [Album 2010]
- Buqe Rama - Po luajne vallen qikat e mira [Album 2010]
- Buqe Rama - Po luajne vallen qikat e mira [Album 2010]
- Shkumbin Ismaili - Ditet pa ty [ 2010 ]
- Dj Blunt ft Noizy Real1 - Rruges tu shku [ 2010 ]
- Antrax - Oj Lulija jon [ 2010 ]
- Besjan Gashi - Lere kompjuterin [ 2010 ]
- Teuta Selimi - Shokut [ 2010 ]
- Meda - Mos gabo [ Premier Album 2010 ]
- Muharrem Ahmeti - Ngoni shok [ Premier 2010 ]
- Gazmend Rama - Xhentelmen [ Album 2010 ]
- NewPorn ft. Ledri (Skillz) - Weepy [ 2010 ]
- Klodi - Veq Dashni [ Album 2010 ]
- Meda - Thuhet e shkruhet [ 2010 ]
- Vali - Facebook [ Album 2010 ]
- Jehona Sopi - Work it girl [ 2010 ]
- Sef Duraj - Pa Kuptim [ Album 2010 ]
- Aferdita Dreshaj - Just Kiss Me [ Album 2010 ]
- Besim Morina - Martesa Pa Dashuri [ Album 2010 ]
- Blero - Tara [ Album 2010 ]
- Gazmend Rama - Gazi - 4 kenge nga [ Albumi 2010 ]
- Newporn ft. Lyrical Son - Shihem prap [ Premier 2010 ]
- Astrit Mulaj - Qikat [ 2010 ]
- Blero - You and me [ Version Anglishte Premier 2010 ]
- Fatjeta Dhe Dani - Lotet e Mallit [ 2010 ]
- Korab Shaqiri - Veren e kaluar [ Premier 2010 ]
- Qendrim Kodraliu - Sa Me Ka Mar Malli - Live [ Album 2010 ]
- Qendrim Kodraliu Feat Arta Bajrami - Shko kurr mos u kthe [ 2010 ]
- Arsim Avdyli dhe Kosovare Gashi - Kom Mall [2010]
- Iliret - Mixha Mursel [ 2010 ]
- Toni ft Elida - Aspirin [ 2010 ]
- Blero - Nuk mundem pa ty [ Premier 2010 ]
- Aferdita Demaku - [ Album 2010 ]
- Smail Puraj - Mos harro [ Album 2010 ]
- Blindi VG Ft. On Ex-Broken Love [ 2010 ]
- Gerta - Dashuri e Pare [ 2010 ]
- Hekuran Krasniqi Ft. Legenda - Fiesta [ 2010 ]
- Nadi dhe Lori - Tjeter Mos Kerko [ 2010 ]
- Ryva Kajtazi - Me hipnotizon [ 2010 ]
- Shakira - Waka waka [ 2010 ]
- Alban Skenderaj - Si me pare [ 2010 ]
- ETNA ft. J-Lane - Jam a sjam [ 2010 ]
- Afrim Aliu Ft Sanimete Krasniqi - Padrejtsia [ 2010 ]
- Fatmire Mjaku - Per ju dasmor [ Album Premier 2010 ]
- Hazbi Therra - Floriani Vogel - Tallava [ 2010 ]
- Edona Llalloshi - Romanca [ Album 2010 ]
- 2po2 - Ti po thu [ Premier 2010 ]
- Burim Demiri - Tradhtare [ 2010 ]
- Dj Blindi vs 2PO2 Ft.Capital-T - Qaj [ Remix 2010 ]
- Remzie Osmani Linda Halimi - Luje Vallen [ 2010 ]
- Sinan Vllasaliu - Sa mka marr malli [ 2010 ]
- Ymerli Krasniqi - Ah dashni ah dashni [ 2010 ]
- Dj Blunt ft. Real 1 and Noizy - Sen Tjeter Nuk Vyn [ 2010 ]
- 2po2 ft. Capital-T - Qaj [ 2010 ]
- Edona Llalloshi - Romanca [ 2010 ]
- Aurela Gace ft Dr.Flori dhe Marsel - Origjinale [ 2010 ]
- Lyrical Son, MC Kresha Feat. Noga - Souljah (Soldier) [ 2010 ]
- Skillz - Qu prej gjumi [ 2010 ]
- Albina Demaku ft. Hekuran Krasniqi - Ndarje pa kuptim [ 2010 ] E kerkuar
- Beretta Ne Veri - E boj per qef (Demo) [ 2010 ]
- BloodyChuck Ft. Orginallat - Hip Hop 101 [ 2010 ]
- Drenusha Latifi - Ska [ 2010 ]
- NRG Band - Atmosfera [ 2010 ]
- Greta Koci - Get This [ 2010 ]
- Bertan Asllani - Eh ta kisha dit [ 2010 ]
- First Lady Ft. Te Tanet - Again Deja Vu [Summer Hit 2010 ]
- Kobra a.k.a Helmusi - Identiteti nRap [ 2010 ]
- Big Mama - Qka Po Ta Nin [ 2010 ]
- Mc Kresha ft. Dr Mic - Lyrical WarFare [ 2010 ]
- Ismet Bexheti - Balada e nenes [ 2010 ]
- Big Mama - Qka po ta nin [ 2010 ]
- InfeKtimi - Teper e Veqant [ 2010 ]
- Aziz Murati e Hekuran Krasniqi - Hajde Maturant [ 2010 ]
- Barooti ft. Explode, Mimoza - Ju Wannabe [ 2010 ]
- Bertan Asllani Ft. V-Ton - Vendosi [ 2010 ]
- Valton Krasniqi - Sonte [ 2010 ]
- Aferdita Bajrami - Mos Thuj Neser e Pas Neser [ Albumi 2010 ]
- Eurovision Song Contest [ 2010 ]
- Lena - Satellite (Germany) [Kenga Fituese ne Eurovision 2010]
- Dj BunGi ft Ekberat - Muzika Jon [2010]
- Mr H feat Baba Trodon - Pini me mu [2010]
- Top Fest 7 - 94 Kenge [2010]
- Eneda Tarifa - Me Veten 2010 (Kenga Fituese TOP FEST 7) [2010]
- Dj Blunt Ft. Nora Istrefi and Real 1 - Nr. 1 [2010]
- Alida Ft. J.J. Angel and K-Four - Dance With Me [2010]
- Eni Koci - Vij tek Ti [2010]
- MC Kresha - Lej Flleshat [2010]
- Veriort - Kallxoma Qiki [2010]
- Vllezrit Gashi - Sa me ka mar malli me te pa [2010]
- Ilir Shaqiri - Maria [2010]
- Violet Kukaj - Dit e dile [2010]
- Bujar Gashi - Pse me shikon ne sy te perlotur [2010]
- DaGhost - Majt Djatht Remix [2010]
- Mentor Kurtishi - Zot Ndihmom (Full) [2010]
- Enver Kolgeci - Se kam ditur se me len [2010]
- Kastro Zizo - Mullaga [2010]
- 2D - Kthehu [2010]
- Aurora - Dikur [2010]
- Zaimina Vasjari - Problem [2010]
- Mentor Kurtishi - Zot Ndihmom [2010]
- Agron Macula - Eja Ti Moj Gjane [2010]
- 2po2 - Pa Tabu [2010]
- Adelina Tahiri - Genjeshter [2010]
- D.M.C Ft. Kobra - Forc e Pa Thyshme [2010]
- SeLA a.k.a BosZMaN - Me Hile [2010]
- Vjollca Buqaj - Potpuri 2010 [2010]
- Astrit Ft Stacey King and Genc Prelvukaj - Tonight [2010]
- D.M.C ft Kobra - 4 Stinet [2010]
- Gold AG - Malli [2010]
- Rosela Gjylbegu - Sdua me te dashuroj [2010]
- Sabri Fejzullahu - Ben sikur sme do [2010]
- Tingulli 3nt - Asniher [2010]
- Gold AG - Elem Belem [2010]
- Adnan Daci - Bolle kam prit [2010]
- Zanfina Ismajli - Je vetem ti [2010]
- Mimoza Shkodra - Ndarja [2010]
- Shaqir Cervadiku - Alfabeti i Dashurise [Album Premier 2010]
- Ermal Fejzullahu - Ti Dua Syt [2010 ]
- Capital-T - Come Around (Remake) [ 2010 ]
- Labi - Mesazh ne Telefon [ Album 2010 ]
- Burim Aliu dhe Shqipe Krivenjeva - Fundi Im [ Album 2010 ]
- Dani - Me Kenget e Zemres [ Album 2010 ]
- Ingrid Gjoni - Ekstrem [ Album Premier 2010 ]
- Kadan Duraj - Isha i vetmi [ Album 2010 ]
- Rovena Dilo - Dorezohem [ Album Premier 2010 ]
- Visar Rexhepi - Tabu Teme [ Album Premier 2010 ]
- Xili - Dy Germa [ Album 2010 ]
- Bleona Qereti - Lets out [ 2010 ]
- BloodyChuck Bim Bimma - Thug Music [ 2010 ]
- DaGhost - Majt Djatht Remix [ 2010 ]
- Soni Malaj - Zero Zero[ 2010 ]
- Xhela - Live [ Album Premier 2010 ]
- 33 Keng Per Maturant
- Alejdin Ajeti - Engjellush [ 2010 ]
- Alejdin Ajeti - Xhane 2010 [ 2010 ]
- Baba Trodon Ft X-Tone - N-Club [ 2010 ]
- Bajram Dobra - Sa te deshta [ 2010 ]
- Belistar ft. Ratima - Gjithqka [ 2010 ]
- Dafina Zeqiri - Rock This Club [ 2010 ]
- Edi Furra - Shum Gabova [ 2010 ]
- Lul Vushtria - Live [ Album 2010 ]
- Shpat Kasapi - Depresive [ 2010 ]
- TNT - Moj Shqiptare [ 2010 ]
- Vesa Luma - Amanet [ 2010 ]
- Ymerli Krasniqi - Ritem reggeaton [ 2010 ]
- Ahmet Drngllava - Bukuri e Rrall [ 2010 ]
- Alfred Meco - Mos ik [ Album 2010 ]
- Anduena Tahiri - Si Ne Enderr [ 2010 ]
- Arsim Avdyli - Kendon bilbili [ 2010 ]
- Arsim Avdyli - Sa mka marr malli [ 2010 ]
- Baba Trodon.feat. GjakoMan - Ska Mat Fort [ 2010 ]
- Big Basta - Big Basta [ 2010 ]
- Big Basta Ft. 2po2 - Terror [ 2010 ]
- Br1sk e Bullet - E bojm [ 2010 ]
- BuJaa - Mka mar malli [ 2010 ]
- D.M.K - Fuck Greece [ 2010 ]
- Dj Flow - Le Ta Marrin Vesh vol.1 [ Album 2010 ]
- ETNA - Falma Zemren ti [ 2010 ]
- ETNA ft. Da.kiLLa - 2 Kunatat [ 2010 ]
- Fidan Stublla - I qelluar eshte takimi [ 2010 ]
- Genta Ismajli Ft. Cuneyt Cakym - Sexy [ 2010 ]
- Gold AG - Amaneti [ 2010 ]
- Gold AG - Qameria [ 2010 ]
- ImperiAlb Ft. FerizAlb and Fidda - Gurbeti [ 2010 ]
- Jericho - Shkaba [ 2010 ]
- Kthetrat e Shqiponjes - Album 2010 (SNIPET)
- Liridona Bajraktari - Ska si vajzat shqiptare [ 2010 ]
- Mali-G Ft. Stresi - Fuck Greece [ 2010 ]
- Mensur Kadriu - Digje at shami [ Album 2010 ]
- Mima - Thell ne Zemer [ Album 2010 ]
- Mr Sela ft F-Sang - Zemer e Kupt [ 2010 ]
- Nora Istrefi - Dy shoke [ 2010 ]
- Rebel a.k.a Unikkatil - I m Back 2010 [ Demo ] [ 2010 ]
- Sinan Hoxha - Keng Dasmash [ 2010 ]
- Turbo Tallava [ Album 2010 ]
- 038 Ft. Libri and UK - Femna jem me frayer tvet [ 2010 ]
- Adelina Berisha - Party People [ 2010 ]
- Adelina Ismaili - Kaos i Yti [ 2010 ]
- Adelina Ismaili - Urdher i Ri Illyric [ 2010 ]
- Adelina Tahiri - Manipulator [ 2010 ]
- Adil Ramadani - Ishte ndjenje [ 2010 ]
- Agron Macula - Leylim Ley [ 2010 ]
- Aloc ft. Pimp and Anarker - Je Wack [ 2010 ]
- Altin Sulku - Rete e Zeza [ Album 2010 ]
- Anila Lilaj - Dua qfar nuk kam [ 2010 ]
- Antrax - Po du [ 2010 ]
- B-Genius - Sme mungon [ 2010 ]
- Bekim Kumanova - Taksim [ 2010 ]
- Besjani - Fjala e Fundit [ Album 2010 ]
- Blerina Osaj - 24-7 [ 2010 ]
- Capital T - Rrenci [ 2010 ]
- Cyanide Ft. B52 - Miza Mrapa Veshit [ 2010 ]
- Dani - Pse oj zemer [ 2010 ]
- Dani Live ne Zvicerr per 2 vjetorin e pavarsise [ 2010 ]
- Dani dhe Berat Shala - Live 2010 [ Album ]
- Dj Cimi Ft. Toni - Hanny [ 2010 ]
- Dj Cimi Ft. Toni - Ngoje qet sen [ 2010 ]
- Dj skY - Mix7 [ 2010 ]
- Driton Jakaj - Diten Kur Do Ta Martoj [ 2010 ]
- ETNA - Vullkan [ Album 2010 ]
- Egznona Gerguri dhe Lalushi - Ti ani shko [ 2010 ]
- Egzona Gerguri - Fjal Dhe Rrena [ 2010 ]
- Endrit Duraku - Ke Mem Lyp [ 2010 ]
- Fisnik Berbati - Pa Shiqime [ 2010 ]
- Flora Gashi - Sheik [ 2010 ]
- Hamez LLapqeva - Ne dasmen tende [ 2010 ]
- Juliana Pasha - Its All About You [Eurovision-Albania] [ 2010 ]
- KAQAKT E RI - Albanian Playaz [ Album 2010 ]
- Lavdrim Xhelili - Fol Vetem Fol [ 2010 ]
- Lazy Ft. Dmc - Siniorita Eleganca [ 2010 ]
- M.T.B Sein ImmeR - Parlamenti i Jem [ 2010 ]
- Maji Danger - Per Ty [ 2010 ]
- Mali G Ft. Noizy - Dridhet Veni [ 2010 ]
- Mega Yjet - Kollazh [ 2010 ]
- Mehmet Bajrami - Nata sonte [ 2010 ]
- Nadi - Jet o Jet [ 2010 ]
- Noizy - So Slow [ 2010 ]
- Noizy Ft. Shadow , A.K - Tuten me ec Vetem [ 2010 ]
- Pirro Cako - Xhulit [ 2010 ]
- Rascom Ft. Bim Bimma - Nuk Bon Me Lon [ 2010 ]
- ReTic [ Bloody Kings ] - Atmosfer Bi [ 2010 ]
- STRIQKA - Femnat Vlejn [6 Keng nga Albumi 2010 ]
- STRIQKA - Jena Hot [ 2010 ]
- Taste 2 Ft. Chika and UrbanStyle - Erdh Koha [ 2010 ]
- The Bloody Rebels - Uki Jehon [ Album 2010 ]
- The Collective - Fjalet e Qiririt [ 2010 ]
- Valon Shehu - Ndjeje Ritmin [ 2010 ]
- Vellezerit Krasniqi - Hera e par kur te kam pa [ 2010 ]
- Venera Imeri - Akrepat mi ke ndal [ 2010 ]
- Xhavit Avdyli - Potpuri [ 2010 ]
- 00 Genti - Endrra Bardhe e Zi [ 2010 ]
- 4US Ft.Rina - Hej [ 2010 ]
- Adelina Tahiri - Lemza [ 2010 ]
- Adelina Tahiri - Manipulator [ 2010 ]
- Adnan Kryeziu - I vrare per liri [ 2010 ]
- Agron Macula - A te Du [ 2010 ]
- Angels Ft. Don Enio - Super Gangsta [ 2010 ]
- Argjentina - Shpirt i Mbytur [ 2010 ]
- Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli - Mos moj moter [ 2010 ]
- Aurora - Qielli [ 2010 ]
- Aziz Murati dhe Xhezair Elezi - Hajde qik sante per dark [ 2010 ]
- B2N Ft. Stine - Club [ 2010 ]
- Bekim Kastrati - Synush o Synush [ 2010 ]
- Beni Ft. Loni - Hajde Qike e Re [ 2010 ]
- Besart Halimi - Loti i Pare [ 2010 ]
- Big Basta Ft. Stine and B2N - Sexy Lady [ 2010 ]
- BonX Ft. NG-2 - Sa Dymi (Shkupi Soldiers , Double-G 2010) [ 2010 ]
- Burim Hoxha - Ska Lek [ 2010 ]
- Burim Kastrati - Ymer Popvci [ 2010 ]
- Chika - Hala [ 2010 ]
- DJ Blindi - Album Remix [ 2010 ]
- Da.kiLLa - E Pa Drejt [ 2010 ]
- Dafina Zeqiri - Stupid in Love (LIVE) [ 2010 ]
- Dafina Zeqiri - Kengen qe ta Kendova [ 2010 ]
- Defrim Behluli Ft. Barlet - Nostalgji [ 2010 ]
- Dj skY - Mix [ 2010 ]
- Double A - Krejt um knache [ 2010 ]
- Dr.Mic [TDS] - SupaFlow [ 2010 ]
- Durim Gashi - Se ta besova un rinin [ 2010 ]
- Dynamic Style Ft. Don Enio - Ti Don AH AH [ 2010 ]
- Ejona Elezi - Nuk te harroj dot [ 2010 ]
- Eki - Dridhe Belin [ 2010 ]
- Eliza Hoxha Ft. Rosela Gjylbegu dhe Pirro Cako - Nje tjeter jete [ 2010 ]
- Endrit Shani - Histori Dashurie [ 2010 ]
- Erik - Me vone do jete teper vone [ 2010 ]
- Ester Hoxha - Stacioni Dashurise [ 2010 ]
- Fatima Ymeri - Miliona dite [ 2010 ]
- Fatlum Ibrahimi - Nuk me shkon [ 2010 ]
- Fidan Stublla - Dashuris nuk i vije fundi [ 2010 ]
- Flori - Next [ 2010 ]
- Fortesa Hoti - Eja me Mua [ 2010 ]
- Garazhat e Bardha - Si mbifuqi [ 2010 ]
- Gazi dhe Shyhrete Behluli - Live ne Dasem [ Album 2010 ]
- Genta Ismajli - Idolize Me [ 2010 ]
- Gerta Heta - Inspirim [ 2010 ]
- Gold AG - Zorraxhia [ 2010 ]
- H3 - Ndonjehere [ 2010 ]
- Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time [ 2010 ]
- Islam Morina - Live [ 2010 ]
- Julian Ft. Andi - Koha ste pret [ 2010 ]
- Keng Per Pavaresi (Urime 2 Vjetorin Kosove) [ 2010 ]
- Korab Shaqiri - Malesori [ 2010 ]
- Kosovare Gashi - Vetem Nje Minut [ 2010 ]
- Lavi - Fjala prish Fjala ndreq [ 2010 ]
- Lavi - Zemra qan Zemra Vuan [ 2010 ]
- Ledina Celo - Dangerous [ 2010 ]
- Lenti - Vetem Ty [ 2010 ]
- Linda - Loving You [ 2010 ]
- Linda Halimi - Fluturoj me Ty [ 2010 ]
- Liridona Jaha - Te Mirat e Ksaj Bote [ 2010 ]
- Loco Ft. Don Arbas - E Dashura Nene [ 2010 ]
- Lyrical Son - E Boj [ 2010 ]
- Maksi ft. Da KiLLa - Prind e tu na ndan [ 2010 ]
- Masar Gjakova - U kall sonte atmosfera [ 2010 ]
- Mima dhe Zyber Avdiu - Hajt qike qike [ 2010 ]
- Miriam Cani - Mos Me Ndal [ 2010 ]
- Misterioz ft. Libri - Per Ty [ 2010 ]
- Mondi Marku - Superlove [ 2010 ]
- Mondy, Toni White Ft. Albresha - Na po vim [ 2010 ]
- Muaad - Hip Hop [ 2010 ]
- Muharrem Ahmeti - Tash Po knoj Sikur Tana her [ 2010 ]
- NRG Band - Duame [ 2010 ]
- Netet e Bardha - Kur ti te me duash [ 2010 ]
- Netet e Bardha - Ti je je [ 2010 ]
- Nexhat Haliti - Si Trupi Pa Zemer [ 2010 ]
- Njomza Hyseni - Eja merrem Dashuri [ 2010 ]
- Noizy - Guess Ya Hatin [ 2010 ]
- Noizy - Most Wanted [ Full MixTape 2010 ]
- Noizy Ft. Crazy Eagle - New (R) [ 2010 ]
- Noizy Ft. Decee - You Fucking With a Best [ 2010 ]
- Noizy Ft. Renegade and J.R - Bonjour [ 2010 ]
- Noizy Ft. Shadow and A.K - Tuten me ec Vetem [ 2010 ]
- Noizy ft Crazy Eagle - Dora Dridhet [ 2010 ]
- Orginallat - Artoffcial [ 2010 ]
- Orginallat - Give it Up [ 2010 ]
- Originallat Ft Presioni and Klepto - Hold`em [ 2010 ]
- Produkt 28 Ft. Fabi dhe Eneda Tarifa - Nuk mund te marresh [ 2010 ]
- Real Flow Ft. Dr.Nushi - Ana E Erret [ 2010 ]
- Rovena Stefa Irva Stefa - E gjej [ 2010 ]
- Sejlan - Skam LlogarI [ 2010 ]
- Sheki - Te Dua Te Dua [ 2010 ]
- Shqipe Bytyqi - Ah Medet [ 2010 ]
- Sidrit Bejleri - Ne prag te Deres [ 2010 ]
- Stine - Sa dua te te njoh [ 2010 ]
- TOP FEST 7 [ Kenget Konkuruese ]
- Taulant Ajvazi - Kthemi prap ato ditet e mia [ 2010 ]
- The Sesmic - Veq Ty te ndjej [ 2010 ]
- Unikkatil ft Hudra a.k.a Problemi - Jaran [ 2010 ]
- Valon Azizi - Llokumi me arra [ 2010 ]
- Valon Azizii - Moj vener Tallava [ 2010 ]
- Valon Nebi - Turbo Tallava [ Album 2010 ]
- Vllezrit Gashi - Keng Gurbeti [ 2010 ]
- Vllezrit Mziu Dhe Lalushi - Ta Ha Zemren [ 2010 ]
- Vllezrit Zikolli - Ne Shikim Te Par [ 2010 ]
- Xheraldina Ft. Alma - Afer nuk te kam [ 2010 ]
- Xhina Balliu - Sikur te Isha [ 2010 ]
- Ylli - Tallava [ Album 2010 ]
- 2po2 ft Immortel - Don mu ba si un [ 2010 ]
- Adelina Emini - As Ti as Une [ 2010 ]
- Adrian Gaxha - Brenduar [ Album 2010 ]
- Adrian Gaxha - Cmendu [ 2010 ]
- Agroni shqipja - Hajde Nuse Potpuri [ 2010 ]
- Albina - Veq Ty Te prita [ 2010 ]
- Arsim Kosova - Jasha jasha [ Album 2010 ]
- Artushi - Kur i vjen goces sahati [ 2010 ]
- Aziz Murati - Hajde Zemer [ Album 2010 ]
- Aziz Murati - Njeher per mu [ 2010 ]
- Bajram Gigolli - Hasan Aga [ 2010 ]
- Bertan Asllani - Pranoje [ 2010 ]
- Besart Halimi - Nates nuk i dihet [ 2010 ]
- Blertina Shabani - Po du me kcy [ 2010 ]
- Bojken Lako Ft. Banda Adriatica - Love love love [ 2010 ]
- Burim Gashi - Un me ty [ 2010 ]
- Burim Kastrati - Maturant [ 2010 ]
- D.M.K Ft. Dredha and Ada - Rruget Qe Sndryshojn [ 2010 ]
- DJ AGI Ft. Kaos - Ti po don me kcy (Club Mix) [ 2010 ]
- Da Ghost - Fore Mor [ 2010 ]
- Da Ghost - Ghost Balboa [ 2010 ]
- Da Ghost - Gjeneza [ 2010 ]
- Da Ghost - I Vertet [ 2010 ]
- Da Ghost - Lype se e gjen [ 2010 ]
- Da Ghost - Ma i Qarti [ Komplet Albumi 2010 ]
- Da Ghost - Shpejtcia [ 2010 ]
- Dhurata Ahmetaj - Veq Ty te Dua [ 2010 ]
- Dj AlbaStyls ft.Dj Alba King vs. Skillz ft Libri. - Nuk Jom Vet [ 2010 ]
- Dj Blindi vs UnikKatill Ft Dmx Remix [ 2010 ]
- Dj Blunt Ft. Klani Shqiptar - Hey [ 2010 ]
- Entela Zhula dhe Arber Kolonja - Jetoj ne Ty [ 2010 ]
- Eranda Libohova Ft. Big Basta - Modeli me i Mire [ 2010 ]
- Ernis Cili - Je Vetem Ti [ 2010 ]
- Ester - Stacioni dashurise [ 2010 ]
- ExTrEm Ft. Yll Nikqi - Ven Monoton [ Album 2010 ]
- F Kay Feat. Dafina Zeqiri - Edhe Njo [ 2010 ]
- Fatmire Mjaku - E Di Gabova [ 2010 ]
- Fisniket - Bakllava [ Album 2010 ]
- GP-Mc Ft. Librii - Mos u Shit [ 2010 ]
- Hasan Qetaj - Luan e Shkelzen Haradinaj [ 2010 ]
- InSect ft ViZi - Gjith Ke Mendu [ 2010 ]
- Jeton (Orginallat) - E kemi n Dor [ 2010 ]
- Kanun-G FT 8KG (Night Stars) - Ne vetmi [ 2010 ]
- Korab Shaqiri - Vetem Ti [ 2010 ]
- Labi Shqipja Xheki Dhe Stiveni - Sa E Bukur Jeta Potpuri [ 2010 ]
- Leonora Jakupi - Sa do doja te perqafoja [ 2010 ]
- Leonora Poloska - Kush [ 2010 ]
- Linda Halimi - Me e forte se kurre [ 2010 ]
- Linda Krivaqa - Shuj [ 2010 ]
- Luar - Film premier [ 2010 ]
- Majlinda Kryeziu - Zemra mbeti ne Prishtine [ 2010 ]
- Mariza Ikonomi - Deshire [ 2010 ]
- Mariza Ikonomi - Vazhdoj Kendoj [ 2010 ]
- Meda - Hajde Hajde [ 2010 ]
- Meriton - Me ndryshe [ 2010 ]
- Mifail Atmaxha - Aman aman [ Album 2010 ]
- Mirjeta Mema - Engjulli i Vdekjes [ 2010 ]
- Motrat Bujari - Qaj e Qaj [ 2010 ]
- Muaad Ft. Simpatico - Afrohu ma ngat [ 2010 ]
- Muharrem Ahmeti - Gjaku i Zemres Sime [ 2010 ]
- Nadi - Me mashtrove [ Album 2010 ]
- Nani - Style - Nshpi Teme nKosov [ 2010 ]
- Night Stars feat. Eli - Krejt [ 2010 ]
- Njomza Kallaba - O Nan [ 2010 ]
- Njomza Kallaba - Semafor [ 2010 ]
- Noizy - Pi Gurbetit [ 2010 ]
- Noizy - Sa ka si un (feat. Bohemi, Xhevi) [ 2010 ]
- Noizy - Still [ 2010 ]
- Noizy Feat Krimineli - So Sick [ 2010 ]
- Noizy Ft. Lil Koli - Wotts Up [ 2010 ]
- Noizy ft Motrat Mustafa - Kemi Ngrit Flamurin [ 2010 ]
- Ok Fire Ft. Monika Salihu - Hip Hop Megahit [ 2010 ]
- Pirro Cako - Nje tjeter Jete [ 2010 ]
- Presioni - Freestyle [ 2010 ]
- Presioni Ft Agja Bastard dhe b52 - Whe Runzz This [ 2010 ]
- RaptorL - Money a ki [ 2010 ]
- Revolt Klan - Fjala e Fundit [ 2010 ]
- Rovena Dilo - Pertej Kohes [ 2010 ]
- Sela a.k.a. Boszman - Se Jena Shqiptar [ Album 2010 ]
- Shkenda Dubova - Ditelindja [ 2010 ]
- Sinan Vllasaliu dhe Eliza Hoxha - E kujtoj at takim [ 2010 ]
- T.A.R Ft. Luma - Baby [ 2010 ]
- TDS - 17 Arsye [ Album 2010 ]
- Teuta Kurti - Mall i Pashuar [ 2010 ]
- Troja - Mbretereshes Kohe [ 2010 ]
- Unikkatil - Trim i Gjall [ 2010 ]
- Valon Azizi - Tallava me Vullnet [ 2010 ]
- Vedat Ademi - Koha skthehet [ 2010 ]
- Visar feat. Gerta - Dashuria nuk ka fe [ 2010 ]
- Visari dhe Gerta - Dashuria nuk ka fe [ 2010 ]
- Xhoi - Pertej Vetmise [ 2010 ]
- Xili - Vajz Mos U Mashtro [ Album 2010 ]
- Ylber Aliu - Te Dashuroj Po Ma Thot Zemra [ 2010 ]
- Yllka - Emer e Femer [ 2010 ]
- Adelina Berisha - Kujdes (2010)
- Adnan Leka - Ti je ylli i ksaj nate [ 2010 ]
- Aferdita Demaku - Afer Teje (2010)
- Aferdita Dreshaj - Nese mendon (2010)
- Aferdita Elshani - Vllezrit e mi (2010)
- Agron Ahmeti dhe Shqipe Krinjeva - Luj me mu [ 2010 ]
- Agroni Shqipja Burimi Lendita Lali - Potpuri 2010 [ 2010 ]
- Albrie Hadergjonaj - Me iku dashuria [ 2010 ]
- Alida - I am da first lady (2010)
- Ana - As mesazh as cingron (2010)
- Arberie Hadergjonaj dhe Pro Band - Ajshe Potpuri (2010)
- Ardian Begaj - Ti ne Zemren Time [ 2010 ]
- Art On Ft Sela a.K.a BosZMaN - Ky Vend [ 2010 ]
- Azemi - A Ma Ban Hallall [ 2010 ]
- Bedri Islami - Dashuria (2010)
- Berati dhe Pandora - Potpuri [ 2010 ]
- Berati dhe Qumilat - Ndahet Zemra [ Album 2010 ]
- Besart Haliti - Mes Nesh [ 2010 ]
- Blerta Sopaj - Je si molla lalqe [ 2010 ]
- Capital-T - Replay (2010)
- Cima Hasani Fizza - Neper Autobana (2010)
- D.M.K {T.B.A} - Watch Me [ 2010 ]
- Da-Ligs ft.Skillz - Rap techno (2010)
- Daim Lala - Ti te baca (2010)
- Dj AGI Ft. Dj Crazy Style And Capital-T - Ku Jon Paret (Special Remix 2010)
- Dj AlbaTime - Hajde Ti Albproduction [ 2010 ]
- Dj Blindi vs 2PO2 - Ku Po te Dhem (Love In The Club Remix) [ 2010 ]
- Estrada e Bashkuar - Atdheu im (2010)
- Ex-WoLF - Lutje Zotit [ 2010 ]
- Gazmend Rama - Bashkojme Trojet (2010)
- Genta Ismajli - Bombarder (2010)
- Gjuli - Fati im esht [ 2010 ]
- Gjyle Qollaku - Si per te mir e si per te keq [ 2010 ]
- Gold AG - Aga In Da House [ Album 2010 ]
- Hajro Ceka - Bohet mire (2010)
- Iliret - Kenga e Naimit [ 2010 ]
- Jeton Ft. Cyanide and B-52 - Hot Shit [ 2010 ]
- Labinot Gashi ft. Lori - O shpirt (2010)
- Leonora Jakupi - Puthja Jote [ 2010 ]
- Leotrim Gashi - Skom pare [ 2010 ]
- Lori - Dashnia e Par [ 2010 ]
- Lumi B Ft. Big Busta , MC Kresha , Lyricl Son - Sja Vlen [ 2010 ]
- Lumma - Super Sexy (2010)
- Lyrical Son - Albanian Regatone (2010)
- Lyrical Son - Tabullarrasa (High Quality) [ 2010 ]
- Majlinda Pro Band Dhe Luljeta Krasniqi - Aman Of Aman Potpuri [ 2010 ]
- Meloss - Epoka Jem (UrbanMusic) [ 2010 ]
- Mirsa Kerqeli & Armend Shabani - E dashuruar jam ne ty [ 2010 ]
- Mirvet Shaqiri - Genjeshtara (2010)
- Mixha Bib dhe Lazgushi - Ska ma Hite (Eminja Ka Lezet 2010)
- Motrat Hajzeri - Sa her te sho ty [ 2010 ]
- Motrat Mustafa - 100 Vjet (2010)
- Muahemt Bytyqi - Pritja [ 2010 ]
- Naim Krasniqi,Adelina Berisha dhe Grupi Polifonia - Potpuri Gezuar (2010)
- Nikoll Nikprelaj dhe Mari Lajqaj - Amerika (2010)
- Njomza Mejzini - Linda per ty [ 2010 ]
- Noizy - Telefonin [ 2010 ]
- Noizy Ft. Dj Enno - Oh My (2010)
- Noizy ft Lil.Koli - Whats up [ 2010 ]
- Prince Double H ft. DLS , RSP - Toka e Shkret [ 2010 ]
- Ramadan Krasniqi - Me Ngadal (2010)
- Remi - Mere zemren (2010)
- Remzije Osmani - Agim Ramadani (2010)
- Remziu & Majlinda & Shkurtja & Tini - Veq me isharet Potpuri [ 2010 ]
- Rihana - Dua te jem veq me ty [ 2010 ]
- Rina - A E Din [ 2010 ]
- Samir Aliu - Sa te du [ 2010 ]
- SeLA a.k.a BosZMaN ft. Antigona and MGH - Sonte [ 2010 ]
- Sefe Duraj dhe Polifonia - Potpuri Gezuar (2010)
- Sheribane Mema - Vet Ke Desht E Vet Kam Dasht [ 2010 ]
- Shpat Kasapi - Tash po kthehesh [ 2010 ]
- Syne Loshi - Sja Fafi as ty as vetes [ 2010 ]
- UniKKatiL - Scary Night [ 2010 ]
- Valton Krasniqi - Syt e tu [ 2010 ]
- Vellezerit Aliu - Potpuri (2010)
- Vellezerit Mziu me Prallen - Mere Nanen (2010)
- ViZi - Hajde hajde me mu [ 2010 ]
- Vjollca Buqaj - Nusja (2010)
- Vjollca Luka - A Duhet (2010)
- Vllezrit Bajra - Arif Sinani (Album 2010)
- White OG [Da Ligs] - Live it up [ 2010 ]
- Xhavit Avdyli - Ti nzemren time [ 2010 ]
- Xheza - Kadife lal moj [ 2010 ]
- Yll Demaj - Lamtumir per gjithmon (2010)
- Zanfina Ismaili - Largoje Shoqen (2010)
- Adelina Thaqi - Sdua te lesh gjurme (2010)
- Adem Ramadani - Vin Pampurat (2010)
- Adnan Kryeziu - Kam me te bind (2010)
- Aferdita Demaku - Bama hallall moj nan (2010)
- Afrimi dhe Labi - Ti je me e mira (Album 2010 Pa Reklam )
- Albana Syla - Ma mir esht pa ty (2010)
- Albana Syla - Tash pa ty mbeta (2010)
- Altin Shira - Ah moj zemer (2010)
- Altin Shira - Jo nuk mundem jo (2010)
- Amire Muqaj - Hajde hajde sante knojna (Album 2010)
- Bashkim Spahiu - Te dua te dua (2010)
- Besart Haliti - Mes nesh (2010)
- Big Basta - Bohu Gati (2010)
- Big Basta Ft. Stine - Gezuar Vitin E Ri (2010)
- Dritoni - Diten Kur Do Ta Martoj (2010)
- Enis Bytyqi - Qysh e lype ke me gjet (2010)
- Esmerallda Hoti - Ndenjen e dashuris (2010)
- Fadil Kodrolli - Keng Kurbeti (2010)
- Fatmir Hoxha - Potpuri (2010)
- Feduard Zikolli - Shekulli I Ri (Album 2010)
- Florian Krasniqi - Shpirto (2010)
- Ganimete Bllaca - Qke or djal (2010)
- Gazi Buqja Linda - Te Dua Te Dua (Album 2010)
- Genta Ismajli - Game Over (2010)
- Ghetto - Goodbye my love (2010)
- GoLd AG - Per Merak (2010)
- GoLd AG - Zor me Jetu (2010)
- Gold AG - Hani hani (2010)
- Gold AG - Toka e Shipnis (2010)
- Gramoz Gervalla - Zemra digjet (2010)
- Iliret - Kenga e Naimit (2010)
- Jan Dy Zemra (Album 2010)
- Kadan Duraj - Veq ty te dua (2010)
- Kaos - Ti po don me kcy (2010)
- Keli - Po gaboj (2010)
- Korab Jetishi - Zemra me vdese (2010)
- Kthjellu feat Flori - Ste Fal (2010)
- Labi - Ajshe (2010)
- Labi - Dashuria ime (2010)
- Labi - Dy Zemra (2010)
- Labi - Smundet me te bind (2010)
- Lindor Krasniqi - Kaqurrele (2010)
- Lirie Dedvukaj - Jam e vogel (2010)
- Lori - Moj dashni (2010)
- Luj E Kce Moj Zemer (Album 2010)
- Mahmut Ferati - Me Mungon (2010)
- Malsori - Hasmeri E Fundit - Album (2010)
- Mera Zymeri - Dashnia na bashkon (Album 2010)
- Naxhije Bytyqi - Oj Kosove ta puthsha plagen (Album 2010)
- NewPorn ft Rezarta shkurta - Club hit Mix (2010)
- Nexhat Osmani - Moj Kosove nuri i lavdise (2010)
- Noizy - Pak me ndryshe (Album 2010)
- Nora Istrefi - Sekret (2010)
- Orhan Ademi - Ku vazhdojm me vullnet (2010)
- Reda Fazliu - Zemer thyer (2010)
- Remzie Osmani - Dikur (Album 2010)
- Rifadia dhe Edi - Falma gabimin (2010)
- Sef Duraj - Hajde hajde qysh e lam (2010)
- Sef Duraj - Ja fala asaj (2010)
- Shkupi Soldiers - RapSundus (2010)
- Shqipe Abazi - Hajde gjith ne valle (2010)
- TDS ft. Skillz - Si Manekene (2010)
- Valon Haliti - Kenge Per Uqk (Album 2010)
- Vjollca Selimi - Me vlon gjaku (2010)
- Xeni dhe Doli - Te festojm se bashku me Sofren (2010)
- Zajmina ft Blero - Vec Ti (2010)
- Aferdita Hoxha - Te urrej dhe te du (2010)
- Agron Ndreca - Ani ani (2010)
- Agroni,Shqipja,Burimi,Lendita,Lali - Potpuri (Album 2010)
- Bashkim Spahiu - O shpirt (2010)
- Besim Morina - Jetim (2010)
- Daim Lala - Zemer zemer (Album 2010)
- Endriti - Si llokum me arra (2010)
- Gjovani - Le te flasin (2010)
- Kaos feat. Lyrical Son Mc kresha - Krejt Njejt (2010)
- Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Album (2010)
- Mahmutii dhe Shyhretja - Si ke puna per me dal (Album 2010)
- Nexhat Osmani - Potpuri (2010)
- Remzije Osmani - Potpuri (2010)
- Shyhrete Behluli dhe Sinan Hoxha - Kendoma kengen (2010)
- Skillz ft Libri - Nuk Jom Vet (2010)
- Xhan Xhan sikur Xhan (Album 2010)
- Xhela - Krejt i ke haramm (2010)
- Ymer Bajrami dhe Margarita - Si Magnet e si Magji (2010)
- Aziz Murati - Ritmike (2010)
- Drita Musliu - Djal sheherli (2010)
- Ganimete Bllaca - Ma ne fund (2010)
- Gazi Buqja Linda - Ndash me dit Potpuri (2010)
- Gazi Buqja Linda - Te dua te dua Potpuri (2010)
- Gjyste Vulaj - Shkrihem pik pik (2010)
- Gjyste Vulaj - Veq ti (2010)
- Meda - Jo jo (2010)
- Meda - Pa fat (2010)
- Nikoll Nikprelaj - Potpuri (2010)
- Pro Band dhe Arberie Hadergjonaj - Oj lulije pllumb i bardhe (2010)
- Sabri Fejzullahu - Nje deshir (2010)
- Shyhrete Behluli - Sjam jelet e sjam fustan (2010)
- Adelina Berisha ft Stine - Dashuria Fillon (2010)
- Adnan Daci - O Bilbil Qe Kendon Ne Pranver (2010)
- Agnesa - Po e Shijoj Jeten (2010)
- Agron Macula - Moj Tradhtare (2010)
- Arbrie Hadergjonaj - Puthjen Time (2010)
- Ardit Bexheti - Pa dashuri (2010)
- Armendi - Me Thuaj (2010)
- Artan Ferati - Buzet tua (2010)
- Artani - Hajde Hajde Loqko (2010)
- B-eX Ft. ReTic - Veq per Ty (2010)
- Bajram Dobra - Te dua (2010)
- Defrim Behluli - Per Ty (2010)
- Dj Suat - I Burgosur (2010)
- Fadili dhe Besarta Krasniqi - Ah Ti Dashnia e Shkret (2010)
- Fahrush Azemi - Uje te japuje ste jap (2010)
- FuGaA feat. Da Ghost, Bizzy - Kiu Kiu Kiu (2010)
- Gold King-V.I.P (2010)
- Ilir Thaqi - Nese Ndahemi (2010)
- Manjola Nalbani - Sprehi e Vjeter (2010)
- Mira Janji - Botes Ane e mban i bie (2010)
- Mirsa Kerqeli - Status Koh (2010)
- Motrart Mustafa - Potpuri (2010)
- Motrat Mustafa - Te gjitha se bashku (Album 2010)
- Nadi - Nuk Mund Te Harroj
- Presioni Ft. Milot and Mery - TBA (2010)
- Ryva Kajtazi - Veq Ty Te Du (2010)
- Sabri Fejzullahu - Coca e mahalles (2010)
- Sejlan - Skam llogari (2010)
- Skeezy ft B-KiNG - Nje dhurat (2010)
- Sokol Gjakova - Kush na ka mar msysh (2010)
- Tini - Lujna knojna (2010)
- Tini - Zemra ime (2010)
- Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja (2010)
- Vilma dhe Kudreti - Jo Smundem Pa Ty (2010)
- Vjollca Haxhiu - Gabova gabova (2010)
- Vjollca Haxhiu - Llafe llafe (2010)
- Xhela - Te dua te dua (2010)
- Xhuli - Jo Nuk Te Dua (2010)
-Blerim Ramadani - Tradhetine Ne Gjak e Ke (2010)
-Festoni Vitin e rri 2011 me hitet te perzgjedhura nga Shkarko-Mp3.net
-SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes (2010)
Alida Ft. Moe Phoenix - Se te Dua Ty [ 2010 ]
Era Rusi - Fjal dhe gjunje
Fidan Stublla - Dashuris nuk i vije fundi [ 2010 ]
Originallat Ft. Presioni and Klepto - Hold`em
vDj Blunt Ft. Real 1 and Big D - Biznis [ 2010 ]