EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Bajram Dobra - Te dua [2010]
- FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu [Pa Cenzur 2010]
- Xhela - te dua te dua [2010]
- Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja [2009]
- Ilir Thaqi - Nese Ndahemi [2009]
- Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter [2009]
- Adelina Berisha ft Stine - Dashuria fillon [2009]
- Dj Suat - I Burgosur [2009]
- Artan Ferati - Buzet tua [2009]
- Mirsa Kerqeli - Status Koh [2009]
- Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina [2009]
- Kenga Magjike [Komplet me Kualitet 2009]
- SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes [2010]
- Capital-T - Ku Jon Paret [2009]
- Gold AG - Leter nga Burgu [2009]
- Vedati i Stupcave - Sa mka marr malli [2009]
- Adelina Tahiri - Nuk jam penduar [2010]
- Alba G ft Vizi - Bertit ma shum [2009]
- Arsim Avdyli - Dashurin ta kom fal [2009]
- Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje [2009]
- Azemi dhe Edisoni - Tallava per Dedin [Album 2009]
- B-Genius - E lype E gjete [2009]
- Drenusha Latifi - Te ajo [2009]
- Fidani - Masi nuse nuk mu bane [2009]
- Gezuar me folklorin [2009]
- Rona Nishliu - Zonja Vdekje [Kenga Magjike]
- Adelina Ismajli - Nuk ngec [2009]
- Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho [2009]
- Laurat - 2 vjet [2009]
- Mustafa Sandal - Karizma [2009]
- Soni - Zemer e Pakurdisur [2009]
- Albina Jakupi - Get me [2009]
- Arber Elezi - Heshtja [2009]
- Besart Halimi - Endrrat [2009]
- Daligs - LETS CRUNK [2009]
- Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen [2009]
- Mimoza Mustafa - Papafingo [2009]
- Rozana Radi - Femer [2009]
- Grupi TNT - Po Me Thua [2009]
- Ingrid Gjoni - Nemi Nemi [2009]
- Ryva Kajtazi- Nuk ka vend [2009]
- Valza Bajra Ft. Don pizhi - SuperSexy [2009]
- Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj [2009]
- Viki ft Genc Prelvukaj - Merre veten me te mir [2009]
- Flori - Playback [2009]
- Gjeto Luca - Kam mendu se kam me vdek [2009]
- Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet [2009]
- Linda Halimi - Te dua vertetet [2009]
- Unikkatil - Urdhno knena [2009]
- Ajet Sinani - Dashuria nje here falet [2009]
- Adrian Gaxha - E brenduar [2009]
- Barooti Ft. Explode - The Best
- Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon
- Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap
- Edita Sopjani - Tjeter kush [2009]
- Kaltrina- Ditelindja [2009]
- Sabian - Te thashe te dua [2009]
- Buqja - Tallava [2009]
- Hasan Dursun - Yarasul All llah Ilahi [Album 2009]
- Kenan Salihu - E Pranoj [Album 2009
- Linda Zanzi - Nje Muaj [2009]
- Adelina Ismajli- Tribalb [2009]
- Kenga Magjike - [Exlusive 2009]
- Alban Mehmeti - Ti me Cmend [Premier 2009]
- Lyrical Son - Eksurzion [2009]
- Mad Lion ft.Bardh Latifi - Burgu i zi [2009]
- Senad Rama - Me Mungon [2009]
- Florian Krasniqi - Live [Album 2009]
- Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Best Quality]
- Mandi - Moj Katile [2009]
- Valton Krasniqi - Zemren e kishe Gur [2009]
- ALba G - Hapi Syt [2009]
- Azemi - Emine [2009]
- Rrahim Struja - Nermin nermin [2009]
- Armend Makica dhe Salih Gashi - Tallava [2009]
- Gold AG - Luftojm per fitore [Pa Cenzur]
- Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani. Mos ja falni [2009]
- Bubulina - Elementi i 5te [2009]
- Adelina Tahiri - Vuaj [Album 2009]
- Ajet Sinani - Ah Kur Vallzon [Album 2009]
- Maksi ft. MasTeR GoLD - Puthje N telefon [2009]
- Mergim Kengtari - Shikom Moj Vajz [Album 2009]
- Muharrem Ahmeti - Kur te kujtoj [2009]
- Sali Salihu - Eja bukuroshe [E Kerkuar]
- Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Fituese e Polifestit 2009]
- Lori - Dielli [2009]
- Anton Kala - Dy lot me pikojn [2009]
- Elita Reqi - Ku je [2009]
- Mandi - Loti rrejdh nga syri [2009]
- Ramadan Abazi - Luj Luj [Album 2009]
- Gezim Doberdolani - Te Kam Prit [Album 2009]
- Vllezrit Susuri - Simpatia [Album Premier 2009]
- Muhameti dhe Xeni - Sonte Kemi Darsem [2009]
- Xhema - Sa her kur te shoh baby [2009]
- Best Hits - On Spersonic (Album 2009)
- Djemt e Drinit - Pa Ty
- Driton Emini - Te mirat vijn ngadal
- Edi Furra - Live neper Dasma (Album 2009)
- Greta dhe Eni Koci - Ne bejme dem [2009]
- Labi - Per ty [Live 2009]
- Lil Samee - Dua te harroj [2009]
- Maratona e kenges popullore ne Tv Klan [2009]
- Mergim Mjeku - Moj Katile [Album 2009]
- Poni Dhe Fahrie Zogaj [Album 2009]
- Pro Band me Musafir [Album 2009]
- Sef Duraj - Ardiana [E Kerkuar 2009]
- Vjosa Shehu- Te them jo [2009]
- Artan Jusufi - U Largove [Album 2009]
- Blerim Gashi - Per nje fjal [2009]
- Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise [NEW 2009]
- Burim Aliu - Te kam xhan [HIT 2009]
- Dritton ft.Don Pizhi - N hotel Temin [2009]
- Gold AG - All-llah [2009]
- Jehona Sopi - Une e ti [2009]
- Memi - Hajde dalim pak [Album Premier 2009]
- Mimoza Shkodra - E ke nje vend [2009]
- Muharrem Ahmeti - Pse Pse [Album 2009]
- Muharrem Ahmeti me Musafir [Album 2009]
- Noizy ft R.Radi - Mr Yesterday [2009]
- Orinda Huta - Une e di [2009]
- Shkelzen dhe Korab Jetishi - Vijne Vaporrat [2009]
- Valle Dasmash - Album [2009]
- Veli Sahiti - TRIX Shiu pranveror [2009]
- Xhemil Saliu - Gurbeti [Album 2009]
- Xheza dhe Majlinda - Mendoj [2009]
- oana Smakaj - Pa 2 [2009]
- Artan Ferati - Foli Zemres [Album 2009]
- Artushi - Me Ty Pergjithmone [2009]
- Bekim Kastrati - Kjo Unaz [Album 2009]
- Bekim Kumanova - Te Dua Te Dua [Album 2009]
- Bekim Kumanova Dhe Bardha - Luj Qyqek - [Album 2009]
- Berkan - Nje Kujtim [2009]
- Bleona Qereti - Luj luj [2009]
- Dafina Zeqiri - Zi e terr [2009]
- Dani - Sa mka marr malli [2009]
- Duli - Malli Per Atdheun [Album 2009]
- Egzona Gjombalaj - Nje dashuri [2009]
- Elinda dhe Ardit - Merre [2009]
- Elvana Gjata - Turn you [2009]
- Ermini Dhe Mandi - Tallava [2009]
- Faik Rama - Te Dashuroj [Album 2009]
- Hekuran Krasniqi - Gramofon moments [2009]
- Ilir Shaqiri - Zhgenjimi i Mergimtarit [2009]
- Jeta Faqoli - Jeta [2009]
- Keli - Po Gaboj [2009]
- Lindi - Kthehu zemer [2009]
- Mentor Ejupi - Live [Album 2009]
- Mera Zyberi - Dashnia na Bashkon [Album 2009]
- Merita Bunjaku - Pa ty [2009]
- Mima - Shpirt e Zemer [Album 2009]
- Mirsa Kerqeli - Histori per tjert [2009]
- Motrat Mustafa - Te dada e ke vendin [2009]
- Naser Maqedonsi - Po ndahemi [2009]
- Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal [2009]
- Nusja dhe Dhendrri [Album 2009]
- Orhan Rxhepi - Mir se vjen Ramazan [Album 2009]
- Pandora - Live [Album 2009[
- Remzi Leka - Sa pishman [2009]
- Risi-Ks - Valle [2009]
- Shkenda - Sa her i mbylli syt [2009]
- Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli - Nena Dhe Bija [2009]
- Sinan Hoxha - Xhelozia [Album 2009]
- Vllezrit Gashi - Kemi nje Shqipe me nje Falmur [Album 2009]
- Xheza - Naten kur u ndam [2009]
- Xheza - Potpuri [2009]
- 2PO2 Ft Flori - Crazy Girl [RISI 2009]
- ADX - Motra Jone [2009]
- Adelina Berisha - Merre ket shpirt [2009]
- Adelina Berisha - Zemra Jote [2009]
- Adelina Emini - Qka ta ben goja [2009]
- Adelina Tahiri Ft Loti - Vuaj [Premier 2009]
- Adelina Thaqi - Do Te Urrej [Vetem Ne Risi-Ks]
- Adelina Thaqi - Solo [2009]
- Adem Ramadani - Fukaraja [Album 2009]
- Adnan Daci - Live [Album 2009]
- Adnan Daci - Zambaku I Bardh [Premier 2009]
- Adrian Gaxha - Ti tani [2009]
- Adrian Gaxha - Ti tani [Versioni Maqedonisht] [2009]
- Adrian Gaxha dhe Dani - Si kjo raki [2009]
- Aferdita Demaku - Ne nuk na dhimbet malli [Album 2009]
- Aferdita Demaku - U Kall Atmosfera [2009]
- Aferdita Dreshaj - Dridhem per ty [2009]
- Aferdita Dreshaj - Nese je burre [2009]
- Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj [Premier 2009]
- Aferdita Elshani dhe Nexhi - Dua te jem me ty [2009]
- Afrim Haliti - Lamtumir e dashur [2009]
- Afrim Muqiqi - Hajde me mu [Live 2009]
- Afrim Muqiqi - Ku Mje sonte [E Kerkuar]
- Afrim Muqiqi - Ndahet zemra [2009]
- Afrim Muqiqi - Ne Po Ndahemi [Album 2009]
- Afrim Muqiqi - Te dua [2009]
- Afrim Zejnullahu - Vujtja Me Djeg Ku Do Qe Shkoj [2009]
- Afrimi Dani Libi Gili Anduena Viola - [Premier 2009]
- Agim Gerguri - Dola ne Penxhere [Live 2009]
- Agron Ahmeti - Buzet Tua [Album Premier 2009]
- Agron Ahmeti - Nje deshir [2009]
- Agron Macula - Eja Ti [2009]
- Agron Macula - Lejla [Album 2009]
- Agron Macula - Vetem ti moj e dashur [2009]
- Alba G - Jam Jetim [2009]
- Alban Blaku - Live [Album 2009]
- Alban Mehmeti - 123 minuta [2009]
- Alban Skenderaj - This is your day [2009]
- Albana Keqi - Vetmia [2009]
- Albana Syla - E Kaluar E Kaluar [2009]
- Albatrit Muciqi - Syte e tu [Premier 2009]
- Albatrit Muqiqi - Boll Boll [2009]
- Albatrit Muqiqi - Boll [Album Premier 2009]
- Albina Demaku - 1 Milion [2009]
- Albina Jakupi - Ti [2009]
- Albina.s band - Llokumi Jem [2009]
- Ali Syla - Specia per Risi-Ks [Album 2009]
- Alida Ft. Stine - A wana be one [Top Fest 2009]
- Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht [2009]
- Altin Shalku - Beqar do mbetem [Album 2009]
- Altuna Sejdiu - Interes [Pa Reklama 2009]
- Andos feat Xuxi - Free spirit [2009]
- Anduena - Shi Me Uj [2009]
- Anila Lilaj - Kafe Muhabet [2009]
- Antigona Rrustolli - Stop [Premier 2009]
- Arabic Housemix nga Risi-Ks [2009]
- Arberie Beqiri - Luj me mua [Album 2009]
- Arberie Hadergjonaj - Kitara [2009]
- Ardiana - Qfar Lype E Gjete [Premier 2009]
- Ardiana Rama - Eja Sonte [2009]
- Ardiana Rama - Pse je xheloz [Top Fest 6]
- Arta Bajrami - De Luxe [Album 2009]
- Arta Bajrami - DeLuxe [Demo Se Shpejti Albumin]
- Artan Ferati - Foli zemres [Premier 2009]
- Astrit Halitaj - Sa katile [2009]
- Aurela Gace - Mu Thane Syte [Album 2009]
- Aurela Gace - Mu thane syt [2009]
- Aurora - Bomm 11 [Premier 2009]
- Aurora Susuri - Kurr me [2009]
- Avdullah Gjergjani - Dridhe Trupin [Album 2009]
- Avni Alimusaj - Live [2009]
- Aziz Murati - Live [Album 2009]
- B Genius - Maturant [2009]
- B-Genius - Harrom [2009]
- B-Genius - Perjet [2009]
- B-Genius - Perjet [Album 2009]
- B-Genius - Vera [2009]
- B-Genius ft. Abi - E urrej shiun [2009]
- Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat [2009]
- Bajram Gigolli - Kollazh [Live 2009]
- Bashkim Spahiu - Sonte bahet nje vjet [2009]
- Bashkim Spahiu - Falet Gabimi I Tret [2009]
- Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela [Premier 2009]
- Bashkim Spahiu - U Martove [Album Premier 2009]
- Behare Shala - Sa mir po kcen [2009]
- Bekim Dehari - Ledhatare [2009]
- Bekim Dehari - Pse U Largove [Album 2009]
- Bekim Kastrati - 2 Keng [2009]
- Bekim Kastrati - Dy pika lot [Album 2009]
- Bekim Kastrati - Live [2009]
- Bekim Kastrati - Maturant o maturant [2009]
- Bekim Kastrati Flora Aferdita - Fikni dritat me shuplak [2009]
- Beli - Ti Ske Faj [2009]
- Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh [Premier 2009]
- Besim Morina - Qe nga Mbramja e Matures [2009]
- Besim Morina - Qke Moj Zemer [Album 2009]
- Besnik Pamaj - Genjeshtare [Album 2009]
- Besnik Zeqiri - Dashurova Syte u Tu [Album 2009]
- Besnik Zeqiri - Pse ashtu pse keshtu [Album 2009]
- Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare [2009]
- Bilbilat - Live Potpuri [Radio Vizion]
- Bilbilat - Live [2009]
- Bilbilat - Maturant [2009]
- Bilbilat nga Podujeva - Potpuri [Premier 2009]
- Bilbilat nga Podujeva - Xhevahir [Kalle Kalle 2009]
- Bimi - Tak Tak Per Ty [2009]
- Blerim Berisha Beli - Luje Luje [Album Premier 2009]
- Blerim Ramadani - Pse [Album 2009]
- Blerim Shabani - Zemer [2009]
- Blero - Nuk me deshte [2009]
- Blero Mc Kresha Snupa - Higher [Live 2009]
- Blero feat MC Kresha feat Snupa - Higher [Quality 2009]
- Blero ft. Mc Kresha - Higher (Demo) [2009]
- Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper [2009]
- Buqe Rama - Mesazhi i Fundit [Album 2009]
- Buqja Gazi Linda - Plus Minus [Album 2009]
- Burim Aliu - Me Trego [Hit 2009]
- Burim Aliu - Pa Ty [Premier 2009]
- Burim Aliu - Te kam xhan [Album 2009]
- Burim Hoxha - Pa Tekst [2009]
- Butrinti - Ti Je Habib Butrinti [2009]
- Buzet e Tua kollazh 2009
- Capital-T Feat. 2po2 Duffye - Shum Nalt [2009]
- Ciljeta dhe Big Basta - Deja Vu [2009]
- Cimi feat Legenda - Nentoka [2009]
- DJ Blunt - Instrumentale [Album 2009]
- DJ Blunt Ft. Real 1 - Miss U [Premier 2009]
- Da Ghost Ft Adelina Ismajli - Urdher i Ri [2009]
- DaGhost - Kceni Kr8 [2009]
- Dafina Dauti - Do Te Them Jo [2009]
- Dafina Zeqiri - Dua qe ta di [2009]
- Dafina Zeqiri - Kabare [2009]
- Dafina Zeqiri - Shume Larg [Premier 2009]
- Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu [Premier 2009]
- Daim Lala - A bre zemer [2009]
- Daim Lala - Dashuria Filloj [2009]
- Daim Lala - Party Party [2009]
- Daim Lala - Po na ndajn [Album Premier 2009]
- Dani - Kurr hallall sta bej [2009]
- Dani - Mori Nan E Mjera Nan [2009]
- Dani - Nje dite kur do te vdesim [2009]
- Dani Alma Afrimi Gjyla Beqa - Potpuri [2009]
- Dashnori ft. Monika Salihu - Ne kete Qytet [2009]
- Dava Gjergji - Dasma [Album 2009]
- Dava Gjergji - Gurbetliu [2009]
- Denada Bare - Sy Me Lot [2009]
- Diellza Abazi - Shum Her Te Luta [2009]
- Dilja - Puthja jon [2009]
- Dini - Unaza [Album 2009]
- Dj Blunt ft. Vesa Luma dhe Real 1 - Aj Aj REMIX 2009]
- Dj Cimi - Mehmet Kosova [Album 2009]
- Dj Cimi Mitrovica - Bac nuk u kry [2009]
- Dj Dedi - Super Remix [2009]
- Dj Flutrim - Remix [New 2009]
- Donika Hajra - Shoqet e mia [2009]
- Drenusha Latifi - Ato Dite [2009]
- Drilon Berisha - E Pa Bes [Album 2009]
- Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar [2009]
- Duo Tropicana - Te Pa Fatet [2009]
- Edi Malaj - Ti e di [2009]
- Edi Rama ft West Side Family - Cohu [2009]
- Edison Bregu - Instiktet primitive [2009]
- Edona Llalloshi - Gjenerata [2009]
- Edona Llalloshi - Thuaje me ze [Premier 2009]
- Eli Fara - Cigane [Album 2009]
- Eliza Hoxha - Deshprimi [2009]
- Eliza Hoxha - Himni Im [Pemier 2009]
- Elona - Qdo Dit Qdo Nat [Premier 2009]
- Elona - Qdo Dite Qdo Nate [2009]
- Elvana Gjata - Disipline [2009]
- Elvana Gjata - HiTech [2009]
- Enver Ademi - Genjeshtare [Album 2009]
- Ermal Fejzullahu - 7 Dite [E Perpunuar]
- Ermal Fejzullahu - Krejt po Sillet [Album 2009]
- Ermal Fejzullahu - Live ne Stuttgard [NEW 2009]
- Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi [2009]
- Ermali i vogel - Qikat pedante [2009]
- Ermelinda Lajcaj - Bardh e zi [Album 2009]
- Esad Ademi - Ne Mes Nesh [Premier 2009]
- Esad Ademi - Sdo Ti Puth Me Kurre [2009]
- Esad Ademi - Von e Morra Vesh [2009]
- Esmerallda Zeneli dhe Xheki - Tallava [2009]
- Etno Engjujt - Ethnomenon [Album 2009]
- Etno Engjujt dhe Blero - Kthe Bileten [2009]
- EuroVision 2009 - SongContest [2009]
- Fadil Krasniqi - 3 Keng [2009]
- Fadil Zariqi - Nuk Lejoj [E Vjeter]
- Fadili Krasniqi - Leonarda [2009]
- Fadili dhe Vjosa - Leylim Ley [Album 2009]
- Fahrije Zogaj - Akull e Zjarr [Album Premier 2009]
- Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sot Pa Ty
- Faton Berisha - Gurbeti [Album 2009]
- Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund [2009]
- Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani [2009]
- Fatushi - Me ke humbur [2009]
- Festivali RTSH - [2009]
- Fidani i Vogel - Zemra Ime [Album 2009]
- Fikrie e Shkurte Lushtaku - O gurbet [Album 2009]
- Fisniket - Dy Minuta [Album Premier 2009]
- Fitore Shashivari - Xhelozia [2009]
- Flamur Terziu - Qaj moj Zemer [Album 2009]
- Flora Gashi - Hajde me shuplak [Album 2009]
- Flori - Nuk mund te vdes [2009]
- Floriani - Sa Mir Po Lun [2009]
- G-Soldier - Krejt Numer 1 [2009]
- Gazi - Per dashur [2009]
- Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava [Album Per Risi-Ks]
- Gazmend Kelmendi - Krejt me rend [Album 2009]
- Gazmend Ukaj - 5 Minuta [Album 2009]
- Genta - Tash je i Harruar [2009]
- Genta Ismajli - Nje panter i zi [Premier 2009]
- Gentz Ft. Mirsa - Ata kan nevoje [2009]
- Gezuar me Risi-Ks [Vol 2009]
- Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres [2009]
- Gjyle Qollaku - Ende ketu jam [2009]
- Gjyste Vulaj - Hajde ne Valle [Album 2009]
- Gjyste Vulaj - Te Dua [2009]
- Gold AG - Diss Serbia [NEW 2009]
- Gold AG Ft. Dafina Zeqiri - Nje dit tek ti [2009]
- Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur [2009]
- Gold AG feat.Edita Sopjani - Pa gjum [2009]
- Granit Ahmeti - Tjeter Kush [2009]
- Gresa Behluli - Uji mineral [2009]
- Greta Koci - Do me shaje nena [Album 2009]
- HIT Pas HITI [Special per Risi-Ks]
- Habibe Ostreni - Me mungon [2009]
- Hekuran Feat. Blinera Krasniqi - Lali [2009]
- Hyjneshat - Fanatiku [Album 2009]
- Hysni Klinaku - Merre kete dhurate [2009]
- Hysni Klinaku - Mere Ket Dhurat [Album Premier 2009]
- Hysni Klinaku - Zemer [Live 2009]
- Hyzeri - Solle Mindilin [2009]
- Ibrahim Tatlises - Dayllar Dayllar [Album Exlusive 2009]
- Ilir Shaqiri - Bukuroshja E Prizerenit [2009]
- Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu [2009]
- In-Joys Ft. 1-Ky - Pendohu [2009]
- Irma Libohova - Stop [2009]
- Islam Hakaj - Mbrem ne valle [Premier 2009]
- Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora [Premier 2009]
- Istref Berisha - Qikat Kosovare [2009]
- Jehona Sopi - A do plakemi bashke [2009]
- Jeta Pa ty [Kollazh 2009]
- KAOS - Sdihet Qka U Bo [2009]
- Kadencat dhe Naser Maqedonci - Live [2009]
- Kaltrina Selimi - Hajt [Premier 2009]
- Keli - Ne Darsmen Time [Album 2009]
- Keli - Unaza Kujtim [Album 2009]
- Koda - Moj Katile [Album 2009]
- Koleksion Per Maturant - www.Risi-Ks.com
- Korab Jetishi - Me Ty [2009]
- Korab Shaqiri - 3 Keng [Premier 2009]
- Korab Shaqiri - Ta Kam Falur Dashurin [Premier 2009]
- Korab Shaqiri - Te Kom gjetur [TOP FEST 6]
- Kosovare Hasi - Zjarr ne mes nesh [Premier 2009]
- Kristi - Ushtar i Panjohur [Album 2009]
- Labi - Buzet e tua [Premier 2009]
- Labi - Nata e Fundit e Beqaris [2009]
- Labinot Rexha - Malli per baben [Premier 2009]
- Labinot Tahiri - Ne Neus Live [2009]
- Labinot Tahiri - Syt e Zi [Live 2009]
- Labinot Tahiri - Takim Si Ne Enderr [Premier 2009]
- Labinot Tahiri - Tash je Pishmon [Album 2009]
- Labinot Tahiri - Xhejlan [2009]
- Leo - E mallkuar [Premier 2009]
- Leonora Jakupi - A Do Te Jam E Jotja [Pa Reklam 2009]
- Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi [Premier 2009]
- Leonora Poloska - Skam Faj [Veq ne RISI-KS]
- Lina - Ska Ska Shanc Per Ne Dy [Premier 2009]
- Linda - Enderroja [Fituese TOP FEST 6]
- Linda - Prapa Shpines Time [2009]
- Linda Drenovci - Injurant [Me Kualitet]
- Linda Drenovci -Ti mos eja [Premier 2009]
- Linda Shabani - Ruaj Unazen [Album Premier 2009]
- Linda Zanzi - Ke gabuar [2009]
- Linda dhe Buqja - Potpuri [2009]
- Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj - Unazen [Album 2009]
- Lora - Mashalla [2009]
- Lori - Dashuri [Album 2009]
- Lori - Eja Po Te Pres sante [Album Premier 2009]
- Lori Dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret [2009]
- Lori dhe Kadencat - Alkapone [2009]
- Luciano - Per ty jam tuj mendu [Premier 2009]
- Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh [2009]
- Luli - Vet Me The Te Dua [2009]
- LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy [2009]
- Lut Mitrovica - Tallava [Album 2009]
- Luta - Haxhere Haxhere Album 2009]
- Lyrical Son Ft. Big Xik - Familja [2009]
- Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Album [Premier 2009]
- Majlinda Kryeziu - Se Meriton [2009]
- Makiato Band - Pas saj [2009]
- Mark Gojani - Ti nuk ishe [Premier 2009]
- Marzia Ikonomi - Qe diten qe shkove [Album 2009]
- Meda - Une e Dua Kosoven [2009]
- Meda - Ah moj Jete [Live 2009]
- Meda - Kur e Don e Don [Album 2009]
- Meda - Live [2009]
- Meda - Live a[2009]
- Meda - Live ne Cool Pix [Album 2009]
- Meda - Live ne Stuttgard [NEW 2009]
- Meda - Luani dhe Shkelzeni haradinaj [2009]
- Meda - Spata Rini [2009]
- Meli - Jetoj si dua [Permier 2009]
- Mensur Kadriu - Shiu Po Bjen [2009]
- Mentor Kurtishi - Live [Prral me Tupan]
- Mentor Kurtishi - Me fat [Live 2009]
- Mentor Kurtishi - Vuj vuj [Album 2009]
- Mera Zyberi - Dashuria Egziston [Premier 2009]
- Merita Bunjaku - Pa ty [2009]
- Meriton Hajdari - Gjaku i zemres sime [2009]
- Mhill Krasniqi - Zemer [Album 2009]
- Milot (TBA) - Blacked Out [2009]
- Mimoza Mustafa - Ulu ne Vendin Tim [2009]
- Mimoza Shkodra - Burim ferizajt [2009]
- Mira Jani - Sa Her Ma Lun Syrin [Premier 2009]
- Mirsa Kerceli - Ti Djalo [2009]
- Mirsa Kerceli ft . Armend Shabani - i.e dashuruar [Premier 2009]
- Mixha Bib - Kile Kile [2009]
- Mon Bisaku - Ti Ne Zemren Time [2009]
- Motrat Hajzeri - Ah Dashni [Album 2009]
- Motrat Mustafa - Kqyrni Shoqe [Album Premier 2009]
- Motrat Mustafa - Me fal bija ime [2009]
- Muaad feat SIMPATICO - Shko tash [2009]
- Muhamet Sejdiu - Boll Rrena [Album 2009]
- Muharrem Ahmeti - Katile [2009]
- Muharrem Ahmeti - Nga Zemra [Premier 2009]
- Muzik Vajtuese - Sezoni Veror
- NRG Band - Nina [Album 2009]
- NRG Band dhe Beka - Shehide [Premier 2009]
- NRG band - Nina [Premier 2009]
- Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir E Bukur Shum [2009]
- Naser Beqiri - Pse Shkove [2009]
- Naser Berisha - Kur mbetesh vet [2009]
- Nazmi Makreshi - Ti Je Fajtore [Album 2009]
- Nexhat Osmani - Hileqare [Album 2009]
- Nexhi - Jo Nuk Jam Per Ty [2009]
- Nikoll Nikprelaj - Potpuri [Premier 2009]
- Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes [Premier 2009]
- Nikoll Nikprelaj - Veq Per Ty Sante Po Kendoj [2009]
- Niset Dasma Fillon Vallja [Album 2009]
- Nita - Mos Me Thirr [Premier 2009]
- Noizy - Pak me ndyshe [Album 2009]
- Noizy feat Nice - Malet e dibres [2009]
- Nora Istrefi - Vetem Mua [Vetem ne Risi-Ks]
- Nora Muqaj - Shpirti Im [2009]
- Nuk Kam Faj - Album [2009]
- Nuredin Avduli - Keq jam Dashuru [2009]
- Nysret Haxha - 500 Vjet [Album Premier 2009]
- Nysret Sheremeti - Ah Moj Vajz [Album 2009]
- Nystret Muqiqi - Qofsh e Lumtur [2009]
- Pandora - Kajde Defit [Album 2009]
- Per Knaqsi Te Shpirtit [Album 2009]
- Petrit Goliqi - Amerika [2009]
- Petriti - Pina viski [2009]
- Pro Band - Hajde me Mu [Album 2009]
- Pro Bend - Dikush [2009]
- Qendrim Lutfiu - Pulsi qe ritmon [2009]
- Rama - Vajtuese [2009]
- Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty [2009]
- Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim [2009]
- Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda [2009]
- Rifat Berisha - Tan Shqiptaria [Per Ibrahim Rugoven]
- Rozana Radi ft Noizy - Paralele [2009]
- Ryva Kajtazi - Barnatorja [Album 2009]
- Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend [2009]
- Sabi - Live [Album 2009]
- Sabri Fejzullahu - Kafe muhabet [Album Premier 2009]
- Sabri Fejzullahu - Kaffe Muhabet [2009]
- Safet Krasniqi - As Vet Se Di [2009]
- Sanije Doberlani - Sonte Kemi Darsem [Album 2009]
- Sef Duraj - Live Ne Durres [Album 2009]
- Sef Duraj - Ke mem lyp [3 Keng Prmier]
- Sef Duraj - Live [Album 2009]
- Selami Kolonja - Kur te Flas [Album 2009]
- Shaqir Cervadiku - Na Ngroh Pavarsia [Album Premier 2009]
- Shemsi Bytyqi - Ku je ti [2009]
- Shkelzen Jetishi - Dashuri pa fat [2009]
- Shkurta Gashi - Kthehu [Album 2009]
- Shkurta gashi - Fol Qka Ta don Zemra [2009]
- Shkurte Fejza - Grupi i Pavarsis [Album 2009]
- Shkurte Fejza - Live [2009]
- Shkurte Fejza - Per Ju Deshmor [Album 2009]
- Shkurte Gashi - Mua mke shkel me kembe [2009]
- Shota - E Jotja [Premier 2009]
- Shota Baraliu Ft. Genc Prelvukaj - Une Vlej [2009]
- Shpat Kasapi - Gajdegji [Album 2009]
- Shpat Kasapi ft. V-Ton - Ti je ajo [2009]
- Shpend Xhemajli - Mimoza [2009]
- Shqipja Dhe Stineni- Moter E Vlla [2009]
- Shyhrete Behluli - Evladi [Album 2009]
- Sinan Hoxha - Live [2009]
- Sinan Vllasaliu - 200 dite [2009]
- Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates [By Dj Flutrim]
- Sinani Marigona Nora - Live [Kollazh 2009]
- Skender Shabani - Mbaje Ne Mend [2009]
- Skillz - Sex Rap and Money [Album 2009]
- Skillz - Ti kqyr une nzo [2009]
- Smail Puraj ft Shahin Fear - Vec nje shans [2009]
- Smajl Puraj - Mirmengjesi Interesi [Album 2009]
- Speya Ft. Don Arbas - Sesita [NEW 2009]
- Stelina - Quni i Lales [2009]
- Stine - Pse [2009]
- Suada Bytyqi - Qapkene [Album 2009]
- Suada Bytyqi - Teper Xheloze [2009]
- TNT - Ja Fali Zemren [Premier 2009]
- TOP FEST 6 - KOMPLET [2009]
- Teuta Selimi - Kallet Atmosfera [Album 2009]
- Teuta Selimi - Live [Album 2009]
- The Dreams - Nuk dua ta di [E Kerkuar]
- Tini - Lamtumire [2009]
- Top Hite Arboni - Ver E Nxeht [Album 2009]
- Troja - Amaneti [2009]
- Troja - Amaneti i Clownit [Abum 2009]
- Tuna Meda Geti - Hit [Vetem ne Risi-Ks]
- Tuna ft Big Poppa - E boj nxeht [Premier 2009]
- Vajza Kosovare - Po Vjen Nusja [Album 2009]
- Valbona Spahiu - Luj Zemer [Album Premier 2009]
- Valdeti - Krejt me pyesin [2009]
- Valle Dasmash - Album [2009]
- Valmir Delia - Dashnia e Vjeter [2009]
- Valton Krasniqi - Eja Eja [2009]
- Valton Krasniqi - Moj Tradhtare [Album 2009]
- Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla [2009]
- Vellezerit Susuri - Si Llokum [ 2009]
- Vesa Luma - Edhe nje Fundvit [2009]
- Viola - Ti Zemer Nuk Kishe [Album Premier 2009]
- Violet Kukaj - Album [Premier 2009]
- Violeta Kukaj - Kush Mashtron Do Te Mashtrohet [2009]
- Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan [2009]
- Visar Rexhepi - Me jep kohe [Premier 2009]
- Vizi ft Vlora - Mendime [2009]
- Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane [2009]
- Vllezrit Abazi - Hyn ne Valle [Album 2009]
- Vllezrit Krasniqi - Ti Moj Qik Koke Nr 1 [2009]
- Vllezrit Mziu - Moj Syzez Moj Bukuri [2009]
- Vllezrit Mziu - Mpuq [Album Premier 2009]
- Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun [Premier 2009]
- Vlora - Live [2009]
- Xeni - Live [Album 2009]
- Xeni dhe Korab Jetishi - Pa Ty [Album 2009]
- Xhavit Avdyli - Vash E Bukur [2009]
- Xhavit Bistrica - Shpirt sa me don [Album 2009]
- Xheki Avdyli Lalushi - Potpuri [2009]
- Xheku - Sonte dua me u pi [Album 2009]
- Xhela - A mendon [2009]
- Xhela - Ah Le le [Live 2009]
- Xhela - Emine Emine [2009]
- Xhela - Emine Emine [Album 2009]
- Xhela - Veq nje dite [2009]
- Xhela - Xhemile [Live 2009]
- Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla [2009]
- Xhemile Veselaj - Nje Kafe [Premier 2009]
- Xhet - Ne jeten time [Album 2009]
- Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E Vertet [Premier 2009]
- Ylli - Edhe Pse Largohesh [2009]
- Ylli - Krejt Ndryshe [Album 2009]
- Zafina II - Hajde Djali I Ri [2009]
- Zajmina Vasjari - Facebook [Premier 2009]
- Zanfina Ismaili - Le te vdes ne buzet e tua [2009]
- Zilko Vesi - Me Lot ne sy [2009]
- Zina - As Me Te Mir As Me Te Keq [2009]
- Zyra Dhe Pro Bend - Tallava [2009]
- euta - Zemra Ime Zemra Ime [2009]
- ishat - Do Te Bashkohemi [2009]
- rina - Te Dua Ste Dua [Premier 2009]
- 1-Ky Ft. 2-Slow, Smokker, Toxic - Preke Play
- 7 Trandafilat - Instrumental Vajtues [Album 2009]
- Agroni Dhe Flora - Syni jem [Album 2009]
- Albana Valentina - Gajdexhiu [Album 2009]
- Bajrami Dhe Luli - Tallava [Album Premier 2009]
- Besjan Gashi - Fjala e Fundit [Album 2009]
- Dona - Nuk E Dite Nuk E Di [2009]
- Elham Bekteshi Sokol Ahmeti - [Album 2009]
- Feduard Zikolli - Pa Ty
- Hazir Qelaj - Do ti Ruaj kujtimet [Album 2009]
- Ismeti Dhe Serbeze Demaj - Buqet Kenga [2009]
- Lena - Sjemi Si Dikur [Premier 2009]
- Mendim Elezkurtaj - Syt e Zi [Album 2009]
- Motrat Bujari - Shkojm ne Disko [Album Premier 2009]
- Nadi - Ku Ka Xhelozi Ka Dashuri [Premier 2009]
- Naxhie Fejza - Lulja Shqiptare [Album Premier 2009]
- Remi - Ndryshe [Album 2009]
- Shemi - Un te deshta [Premier 2009]