EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
APG - Ti xhelozon.mp3
Adelina Ismaili - Nuk ngec.mp3
Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo.mp3
Albana Bilall i- Largohem vete.mp3
B2N - Reklama Kenga Magjike 2009.mp3
BURN - Ajo.mp3
Barbana - Se jam vajze .mp3
BlerinaBraka-Babyime.mp3
Blertina Shabani - Shtriga merzi.mp3
Blertina Shabani - Shtriga merzi_2.mp3
Burim Hoxha - S_ka leke.mp3
Dibosick-JomReper.mp3
ERIS HOXHA - AVUJ TE FTOHTE MESNATE.mp3
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal.mp3
Emi Bogdo - E huaj.mp3
Erjon Beci - Dhoma 208.mp3
Evi Reci - Jeton tek ti.mp3
Flori Mumajesi - Playback.mp3
FortesaCitaku-Rolet.mp3
Gentiana Podrimaj - Tenerifet.mp3
Ingrid Gjoni - Nemi nemi.mp3
Kaltrina Selimi - Ditelindja.mp3
Kastro Zizo - I penduar.mp3
Kejsi Tola - Qiellin do te prek me ty.mp3
KlejvisSaliaj-Jamune.mp3
Linda Halimi - Te dua vertete Kenga Magjike 2009.mp3
Liria Brenda Teje Kenga Magjike 2009.mp3
Lithium - Lotet e mi.mp3
Mimoza Mustafa - Papafingo.mp3
Mira Bregu - Magjia e tangos.mp3
Mira Konci - Sy femije.mp3
Olta Boka - Jepu me zemer.mp3
Orgesa Zaimi - Pasqyrat.mp3
Orinda HUTA - Oqeani KENGA MAGJIKE 2009.mp3
Produkt 28 - Inati.mp3
Rona Nishliu - Zonja vdekje.mp3
Ronela - Kam frike te te dua KENGA MAGJIKE 2009.mp3
Rosela Gjylbegu & Eliza Hoxha - Ndiq rrugen e zemres.mp3
Rozana Radi - Femer.mp3
Saimir Cili - I Cmendur Nuk Jam.mp3
Samanta - Pa Perse Kenga Magjike 2009.mp3
Shota Baraliu - Adonis.mp3
Silva Gunbardhi Kelly - Pyet Zemren.mp3
Soni Malaj - Zemer e pakurdisur.mp3
Zana Ahmetgjekaj - Kenga e saj.mp3


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup