EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
2007- Labi - Album 2007
2007- Labi - LIVE
2007- Labi - Maturant
2007- Labi1
2007- Ledina Celo - E Huaj Jom
2007- Leonora Jakupi
2007- Leonora Mucaj - Hesht
2007- Leonora Poloska
2007- Leonora Poloska - Shko
2007- Leta - Live 20 min
2007- Leta - Tallava 19 Min
2007- Lida - Agonia
2007- Live Tallava 2007 PANDORA
2007- Live Tallava PANDORA
2007- Lora - Luje luje at qyqek
2007- Lori
2007- Luli - Asnje oqean
2007- Luljeta Krasniqi
2007- MC Records
2007- MC Records1
2007- MEDA - Perseri fajtor jam
2007- Machiato Band - Eja ma ngat
2007- Mad Lion ft. Mc Kresha FFJ. Lyrical Son
2007- MadLion ft Shpati - Leyla
2007- Mahmuti dhe Remzia
2007- Maksi dhe Street life
2007- Malesori - Qike Malsore
2007- Mariza Ikonomi
2007- Martin Gojani - Ndahet zemra
2007- Mc Mix ft. Spectah,Diff dhe Cycl
2007- Mc-Mend
2007- McQoppa ft. Ekrem Gj - Prej Burgut
2007- Meda
2007- Meda - Bjondin
2007- Meda - LIVE
2007- Meda - Maturant
2007- Meda - Moll e ndaluar ALBUMI
2007- Meda Sinani dhe Mentori
2007- Meda dhe Ermali - Live
2007- Meda live
2007- Mehdi Berisha
2007- Memi
2007- Mensur Kadriu - Album 2007
2007- Mentor Kurtishi
2007- Mentor Kurtishi - Albumi i Ri 2007
2007- Mentor Kurtishi - nje lajm po e pres
2007- Mera Zymberi - Mbremja rinore
2007- Meti - Ska problem
2007- Mihrije Braha
2007- Milot - A Po Romshev
2007- Milot - A Po Romshev1
2007- Mimoza Shkodra - Krejt mi more
2007- Mimoza Shkodra - Krejt mi morre
2007- Mirsa Kerceli - Sjam e vetmja
2007- Mirsa dhe Lyrical Son
2007- Mirsad Shabani - Album 2007
2007- Monika Salihu - Frajer
2007- Motrat Mustafa
2007- Motrat Mustafa - Vallja e Rugoves
2007- Motrat Mustafa 2007
2007- Mr.Elvis - Ja ku jam
2007- Muhameti dhe Afrimi - Do ti kallim fitilat e llomes
2007- Muharrem Ahmeti - Ah le le
2007- Muharrem Ahmeti - Album 2007
2007- Muharrem Ahmeti - Luj luj
2007- Muharrem Ameti
2007- Murat Gjuniku
2007- Mustafa Ymeri - Me Cmende
2007- N.G - Qe fama ( TBA Diss )
2007- Naim Abazi
2007- Nano feat. Fuego - Posht
2007- Naseri - Jeta eshte si elefant
2007- Nazmia - Te stacioni trenit
2007- Nebi - Me mungon
2007- Nehat (Anakonda Rap) - Fur verrater
2007- Nexhat Osmani - Gjeje nusen dhe dashnin
2007- Nexhat Osmani - Humbi Dashura (Greqisht)
2007- Nexhat Osmani - Humbi dashuria
2007- Nexhat Osmani - Komplet ALBUMI 2007
2007- Nexhat dhe Remzie Osmani
2007- Noli
2007- Nora Istrefi
2007- Nora Rugova - Shpejte
2007- Nr - 2007
2007- Nystret muqiqi
2007- OG 043 - Nuk na Ndal
2007- Olsa - Ste premtoj dot
2007- P.D.C ft. Bini - Qilu qilu zemer
2007- P1kado Ft Simpatiko - Jay Zide
2007- Pa Kufijt
2007- Pa Kufijt - A ka
2007- Pa Kufijt - krejt jone ka thone
2007- Pa-Kufijt
2007- Pandora - 100 vjet pa ty
2007- Pandora - Diqka nga Albumi i Ri
2007- Papush - Ku fshehesh ti
2007- Papushi - Album 2007
2007- PeJani
2007- Permbledhje per Maturant
2007- Picado dhe Don Arbas Sound - Tash neja
2007- Pikado ft Simpatiko
2007- Polifest 2007
2007- Potpuri
2007- Preng Papushi - Zemra loton
2007- Presioni ft Jeton - Zan zan
2007- Presioni ft. Jeton, Hudra, OG043 - Kqyrem
2007- Prishtina dhe Tini
2007- Queen D ft Kacho - Send per vesh
2007- R-D.E.U.X ft. MAD BOY - Speed Rap
2007- RaMeKa Ft. Dredha
2007- Rap-Shqip - 2007
2007- Rap-Shqip1
2007- RascoM aka Gor.KillaH feat B-Genius
2007- Rasim Sopi - 2007
2007- Red Row - Drenicak
2007- Remix
2007- Remix By - Fi2ani and Dizajni
2007- Remzi Leka - O moj nafake
2007- Remzie Osamni - Album 2007
2007- Rifadije Grejqevci
2007- Rovena Dilo - Dorezohem
2007- Rovena Stefa - Sdua ta di
2007- Rozana Radi
2007- SISTEMI BNG - Prishtina Tirana MeTroPoL 2007
2007- Sabri Fejzullahi - Album 2007
2007- Sabri Fejzullahu
2007- Sabria dhe Adelina
2007- Sacrifice - Atehere
2007- Sacrifice Ft. Tribun Buja - Kena Me Kall
2007- SeLA a.k.a BosZMaN - Sa her vi
2007- SeLa a.k.a BosZMan - Diss Gold AG-s
2007- Sef Duraj - Durres Live
2007- Sefe Duraj
2007- Sefe Duraj - Album 2007
2007- Sefe Duraj - Nje nate ne pllazh
2007- Sefe Mleqani - Kenga e Rankoviqit
2007- Sejdi Sejdiu
2007- Sela a.k.a Boszman - Per ty Albumi
2007- Select By Luan.L
2007- Select By Luani - Full
2007- Shaqir Cerrvadiku
2007- Shpat Kasapi
2007- Shpat Kasapi - Piano - Me zjarr
2007- Shqipe Abazi - Kur nuk do ta fali
2007- Shyhrete Behluli - Album 2007
2007- Shyhretja Dhe Mahmuti
2007- Sinan Hoxha
2007- Sinan Vllasaliu - Potpuri LIVE
2007- Sinani dhe Nystreti
2007- Singullar Kodoshi - Album 2007
2007- Singullar Kodoshi - Chain
2007- Skender Xhafa - Luje luje
2007- Skillz - Album 2007
2007- Smail Puraj - 2007
2007- Smail Puraj - Pa ty
2007- Smajl - Ti veq ti
2007- Smajl Puraj- shum larg me ke ( Dj BeSi Remix)
2007- Soni - Te Dua ty
2007- Stine - Ishe Ti LIVE
2007- TNT
2007- TeRRoR a.k.a Shkupi - Shvercerat Shkup
2007- Teresa - Gurbeti
2007- Terror - Kur un ka me dek
2007- Teuta Selimi - E Din
2007- Thugs Army - Is Start
2007- Titi-Es feat.Tuli-G - Dridhu Sillu
2007- Top Fest 4
2007- Tornados
2007- Tornados - 1 Drejtimi
2007- Tornados - Analizo
2007- Tornados - Bloody
2007- Tornados - Boom Boom
2007- Tornados - DEMO2
2007- Tornados - Na gjithqka
2007- Tornados - Veq perpara
2007- Tornados ft TBA - Njo per kejt
2007- Tribun ft. VZ dhe Sacrifice
2007- Tuli G dhe Gnius - Ndrechma Tripin RMX
2007- Tuna - Bileta
2007- Tuna - Hajde
2007- Tuna - Vazhdoj
2007- UnderGround Mc
2007- Urban Style
2007- Valle 2007
2007- Valon Gervalla
2007- Valon Rama - Je e bukur jo e lumtur
2007- Valton Krasniqi - Je e bukur
2007- Valton feat. SupaSonic - My Love
2007- Vellezerit Aliu - Veq per pes minuta
2007- Vellezerit Mziu
2007- Vellezrit Abazi - Erdh pranvera
2007- Vellezrit Krasniqi
2007- Venat e Bashkume - Loja mashtruse
2007- Vesa Luma
2007- Vi-Po - Senjorita
2007- Video - Flori dhe Geti - Baby
2007- Viola
2007- Viola - Mos beso
2007- Viola - Ste Dua 2007
2007- Vitore Matoshi - Xhinxhilushe
2007- White Niggaz Fifty DoonI Mc-dRenn Emility ReadoN
2007- XWNC - Per Ty Edhe nje Her
2007- Xeni
2007- Xeni - Shpirti Im
2007- Xeni dhe Melita
2007- Xeni dhe Zejnel Doli
2007- Xheki - 2007
2007- Xhela - Pi raki
2007- Xhema - Per Nenen
2007- Xhemil Salihu - Album 2007
2007- Xhemil Saliu - Lulie
2007- Xheza - Hajde Cokollata
2007- Xuxi - Mos me ndalni
2007- Ylker Baliu - Jo jo
2007- Ylli Trokites
2007- Zajmina
2007- ZeeRo MaN - Kanuni Jem
2007- Zef Beka
2007- Zef Beka - Loti Nanes
2007- Zinxhirt
2007- Zinxhirt - Loqk
2007- Zinxhirt - U kon n plan
2007- Zinxhirt - Zinxhirt qe skputen
2007- Zinxhirt ft Rap-Sody - Shqipe per jete
2Boys
2Po2 - Hala me Rep
Adelina Ismaili - Lavdi - Ushtari im
Adelina Ismaili - Shum mir do te ishte
Adelina dhe Faton ft.Dashi-Te Blini Vjeter
Adem Ramadani 50 Hite
Adnan Isaku - Album 2007
Afrim Muqiqi - Live
Afrimi Rovena Eminja Sinani Ermali Soni - 21 min Live
Alma Bektashi - Bla bla
Anjeza Branka - Baby
Anjeza ft Niku - Ti sdite
Arber Elezi - Rock
Arif Aliu - Zgjohu dhimbja ime
Armial Jeta 2007
Artiola dhe Labi - 2007 Live New
Aurora - Amaneti
Aurora - Per mua ishe ti
Az-M ft F-TIM - Hot bitch
BB Poqi Armadillo - Me mungon
Baba Trodon Ft Mr.Trimi-Ju Perkuni
Bekim Kumanova - Tallava
Beli - Album 2007
Berkan Asllani - Album 2007
Berkani - Son Sans
Berkani-Arta-Big Mama-Antigona-Valoni-Potpuri Popullore
Bertan Asllani - Prej meje je e lire
Besjan Gashi - Album 2007
Big Mama - Puberteti i vonuar
Bleona Qereti - Album 2007