EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home3/hitefalas/public_html/includes/music.php on line 192
Welcome to HiteFalas.com - The Albanian Music library.
HiteFalas.com is the largest music library in Albania who offers you the possibility to listen songs for free. HiteFalas.com is a user-built music archive, all the songs from all genres are sent to us from our website visitors.

The heart of HiteFalas.com is a user-built database of music. More than 1.000 people have contributed some piece of knowledge, to build up a catalog of more than 15.000 recordings and 3000+ artists. We're far from done and you can contribute too! HiteFalas.com also offers the ability to catalog your music collection, wantlist, and share your ratings and reviews.
Although music listed at HiteFalas.com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas.com, because you damage the artists first and you may be penalized by the laws. If you like the song and want to get it in your computer or mobile device you need to contact the artist first. Thank you for your understanding.
Album/Title/Artist Listen Online
Kthehu...
- Prince Double H - Gangsteri i Internetit [ 2010 ]
- NEW STYLE [ 2010 ]
- UrbanMusic
B Genius
Babacash
Dr.Nushi
F-Tim [ Album ]
West-AlboZ
01 INTRO.mp3
03 NA THEJ.mp3
04 GISHTIN E 3'T.mp3
05 SHUJ.mp3
06 S'UN UM PREK.mp3
07 BESNIK I RRUGES.mp3
09 KUNGJAT.mp3
10 PA MSHIR.mp3
11 RRENAT.mp3
12 HAJDE T'LAGI.mp3
12. Varrin sdi ku e ki - Prince Double H.mp3
13 NALNA.mp3
14 ERDHEM NA.mp3
15 NUK DORZONA.mp3
16 LIDHJE ERE.mp3
17 VEC FILLIMI.mp3
2 Perqind We Will Meet Again mp3.mp3
2 Po 2-Hip hop therapy.mp3
2-Perqind ft[1][1]. Monnda - Nese m'do.mp3
2-Perqind ft[1][2]. Bessa - 2 perqind.mp3
2PERQIND FT SCARYSOUND.mp3
2po2 - Ku po t'dhem.mp3
2po2 - Nili The Cannibali - Ta pshurri Frajerin.mp3
2po2 - qartu.mp3
2po2FtTingulli3nt-PrishtinaliJom.mp3
4 US - Inati.mp3
AB-MC Ft. BuJaa & VIZI - As ni problem.mp3
Abi ft ZeeRomaN [ GG ArmY ] - Ti Shko.mp3
Alba G - Jam Jetim.mp3
Albanezi feat.Dj SuaT - Po Tretem Ne Gurbet.mp3
Albanian - UniKKatiL - Albanians rule shqip rap.mp3
Albanian-Aka Unikkatil - Love For Shqipe.mp3
Alboholics Feat. Jeton - Qoni Durt n'Alt.mp3
Alboholics Feat. Jeton, Cyanide - 24-7.mp3
Alboholics Feat. Jeton, Cyanide - Me Raki e Qifteli.mp3
Alboholics Feat. Jeton, Cyanide - Plisi Art.mp3
Anonimos - Jom Lodh mp3.mp3
Arjan Effecti Ft Big Ar - Po Vim Na .mp3
Arjan Effecti Ft Big Miri & Mc Kiki - Hajde.mp3
Av-1 Ft. Mc Goga and ShpiCi ( E7 Shkup and Older Killers ) - Na n`club.mp3
Av-1 ft Samvik & ShpiCi - Ndash (R.P.S) & (E7).mp3
AvnN[1].oS ft[2] DibR.oS - Shum Shpejt.mp3
B Genius - Maturant.mp3
B-Genius - B'G-ja.mp3
B-Genius - Vera.mp3
B-eX Ft ( Retic ) B.K - Stoop Alkooli.mp3
BaZZuka ft[1]. Agresioni - Qendroj i Vertet.mp3
Baba Trodon ft[2]. Black Line and Menoss - Goca e Mamit.mp3
Barooti Ft. Explode - The Best.mp3
Bazzuka ft K-Lay - Mangupat e MSN.mp3
BiG WoLF Feat LoRDy - T'Qivaa 2009.mp3
Big Boy Niti , Dj Endi , BT , Mr. Uzi - OK.mp3
Big Boy Niti ft. Dj Endi - S'bon Pa Mu.mp3
Big boy Ft Mr.Valos - Baba Trodon dhe B-King - Kejt Meri.mp3
Big.Manyak Ft. RexY - Hey .mp3
Bimbimma ft.Lurro dhe Rron Krz - Stop dreaming.mp3
Blunivers Feat Mc-Atlantis - Pa Ty.mp3
Buja - Diss Infinit Records.mp3
Capital T - Superswet.mp3
Capital-T Feat. 2po2 & Dafina - Shum Nalt.mp3
CasH Ft Kazzdro NAt per NAt.mp3
Cimi feat Legenda - Nentoka.mp3
Come with me (remix).mp3
Come with me.mp3
Confident ft. Shprici & K-Albo & Alba-Trim - La Police.MP3
ConnX fT UnFame & Do1- Kce TaSh.mp3
CyaNide-Tybe_Nuk_tkom_Faj.mp3
Cyanide - Athu Pse Jena Shqiptar.mp3
Cyanide- Sen i Ri.mp3
D.U.D.A - NEW 2009.mp3
DJ Blunt Feat.Besnik (2po2), Don Pizhi - Kur Hina Na.mp3
DJ Cimi feat Legenda - Nentoka.mp3
DJ ENDI ft Big Boy Niti - Qikat e Sodit.mp3
DMC - Merr Msim (Diss Noizy).mp3
DMC Feat. Kobra - Kujtone Shqipen.mp3
DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo).mp3
Da ligs-Kasetofoni jem.mp3
Da-LIGS-Sirenat.mp3
Da-Ligs Feat. Don Arbas - Qoj Nalt.mp3
DaGhost - Kceni.mp3
Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap.mp3
Daligs - Lets Crunk.mp3
DallaverG - Qa kishin bo 2009.MP3
DemoSkele.mp3
Dj Cimi - Mitrovica & Bac nuk u kry.mp3
Dj SuaT feat.Ylker Baliu - Vuaj.mp3
Dj Teko vs Imortel ft[1].2po2-Shqiptarja Jem(Remix).mp3
Dj X-Tripi Ft Ti Nuk Po Merzitesh , Labi Remix 2cc9.mp3
Djemt e Ritmit - Maturantet.mp3
DoZz Ft B.King & Big Ar - Met jap vizion .mp3
Don CraKs-zemer ike u largove.mp3
DooNNii a.k.a v1russi - Realiteti.mp3
Double G - Po po.mp3
Dr-Gs (fermatik) - edhe sa vjet.mp3
Duda - 2009.mp3
E7 - Koha Per Me Dal.mp3
ETNA ft. Da.kiLLa - Arabik Qik.mp3
ETNA ft. Fresh - E Veqant Je Ti.mp3
Ego`s Ft.ConnX & PaaTi ft BigWoLF - Per Krye Fort.mp3
Entre acte.mp3
Ex KinG Ft.DMF, DoubleBeat & Caylu - Krah per krah.mp3
Ex KinG Ft.Etrita dhe Caylu - Me Peshen e Fajit.mp3
Ex KinG a.K.a EmperoR - sKeptik.mp3
Ex KinG a.K.a Emperor - Vrapojm NQiell.mp3
Ex KinG ft. Lido & Dicarlo- Jeta Lyp Viktima.mp3
ExpLoziV ft EniSs-I & StreeTboy (R[1].M.G) - Hajde Krejt.mp3
Extassy ft Mc Anndy - Kujdes.mp3
F-tim ft Dredha - Mos ja msy.mp3
Farefisi2.mp3
Fer - Aj nuk osht si une ft. Lyrical Son.mp3
FuGaA, Da Ghost, K-Master - Pa Emen.mp3
Fugga ft. Dac - n'sex 2009.mp3
Gimi.G ft Bannzz ft G.fighter & Bigg Starr - NGOJE.mp3
Gimi.G ft Deduksion - Dridhe.mp3
Gold AG - 10 vjet.mp3
Gold AG - A Tkam Shok.mp3
Gold AG - Gezuar 2009.mp3
Gold AG - Shipni Etnike.mp3
Hija e Jetes feat. 2po2 & Busta Rhymes (remix) - break_time (albanian, shqip).mp3
Ice Boy&Monika-vetem per nje puthje.mp3
Ice boy - mos mu afro.mp3
In-Joys Ft. 1-Ky - Pendohu.mp3
Infinit Crew - Pa emen.mp3
Jericho-Tomlin e Nanes.mp3
K-OS-Kur Pi.mp3
K-Os - Si na.mp3
K-RT-iL feat Zona & BKay_Dance mit mir.MP3
K-os - Si na ( 2oo9 ).mp3
KAOS - S'dihet Qka U Bo.mp3
Kaachoo Ft. Singullar - Dizellashi.mp3
Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon.mp3
Kazzdro feat Mad Boy - Kush.mp3
Kazzdro ft RappSione - Pse o Zot.mp3
Kelle unoo Ft. Dr.DardooS - Xhepat Plot (2009).mp3
Kenny ft. MoN-2 - Shokut Tim ( R.I.P Vlorian Kryeziu-t ).mp3
King Ari Ft. Elektron dhe Ciaa - Boll Boll 2009.mp3
KonTra Ft. Shkupi Family - Fuck Inat-G.mp3
Krew - Kur tkujtoj.mp3
La Banda - Knena Jom.mp3
Labanda - Juv Pergjaki.mp3
Lamm'G ft. 2%perqind & MajA - PERFECT.mp3
LiL Doon - Boj Rap.mp3
Life Soldier ft. T.L.G - Gjigandat.mp3
Lil Don - Kush jom.mp3
MC Kresha - Aha Aha.mp3
M`c Kiki -Ft- For You Labi - criminosoi Lamtumir.mp3
Mad Lion - Hakmarrja.mp3
Magnumi.mp3
MasteR GoLD ft. Maksi - Per Club.mp3
Mc KiKi Ft For You Labi DUAAA.mp3
Mc Kiki -Ft- For You Labi - criminoso Lamtumir.mp3
Mc Kiki For You Labi - Ku Je Ti.mp3
Mc Kiki Ft Arjan Effecti & R-Vali - Sa te Dua.mp3
Mc Kiki Ft Jetmira & Menos - Shum Vlera.mp3
Mc LiLy ft. Arjan Effecti - Freesh.mp3
Mc kiki ft. For you labi - Kujtimet qe bashk i kena n da.mp3
Mc kiki ft. Foryou labi - Kujtimet qe bashk i kena n da.mp3
Molla me sherbet.mp3
Monny Ft. Mr.Safet dhe K.o.G - Double G.mp3
Mr Elvis - Per Vajzat Shqiptare.mp3
Mr.Uzi ft Big Boy Niti & DJ ENDI - Qoni.mp3
Mr.Valos Baba Trodon - Une te du.mp3
NEC ft. Hash - Ska Si Une.mp3
NS2 Ft. MK4 - DO AMATERA 2009.mp3
Napoleon Ft. Agresioni - Trashigimtart.mp3
New Stars ft. Jehona - R.I.P Familja Berisha.wma
Ngoje mire.mp3
NiTi-BronX - Gjak Shqiptari.mp3
NiTi-BronX - Kontroll Strategjik 2009.mp3
Noizy - Little Lady.mp3
Nrg Rappers Ft. Qaknna-Tregoni.mp3
Odin - prap jom posht.mp3
Oran G - Rap superstar V2.mp3
Our era.mp3
PER VLLAZNI.mp3
Pre$ioni - Zana (E Pa Perfundume).mp3
Presioni - Qka Esht Jeta.mp3
Presioni - Si Na.mp3
Prince ft. G.S - Per Ausllanderkat.mp3
Princi - Fuck Unikatil.mp3
Princi ft.GoldMan & MondED-Drogiratu.mp3
Rap Centrum - Pavarsia.mp3
RapHan Ft. Big Manyak - Bu Parca Hitt.mp3
Rapsodi Feat. VZ - Leter Nga Ana Tjeter.mp3
Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim.mp3
Real-MC - Lotet e Shoqnis (Per Matur).mp3
Rebel a.k.a UniKKatiL Feat. D.M.K - Nganjiher.mp3
Retic ft B-eX - 4 Ever.mp3
Retic ft B-eX 4 Ever [albix records ].mp3
Retic ft B-eX - Na po Wina.mp3
Retic ft B-ex - ( Bloody king's ) - Ferizaj.mp3
Rikardi.mp3
Samwik - Jam Tjeter shkall.mp3
Scaby feat Nassi & J.I.M-Kush jem Na.mp3
Scary sound-Vitet po kalojn-.mp3
SeLA a.k.a BosZMaN - Kuq e Zi .MP3
SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3
SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH - Ruju - .MP3
Sela a.k.a. Boszman - M'fal.mp3
Shkupi SoldierS - Kurr S`deshtojm.mp3
Shkupi Soldiers - Krejt bashk.mp3
ShpiCi Ft.AV-1 & Spidi - Bounce.mp3
Shpresa.mp3
Shqip - Albanian - Afrim muqiqi & etno engjujt - tingulli 1.mp3
ShqipeKu feat. MK4 - Dhimbja.mp3
Singullari & Vig Papa - Bone.mp3
Skills - Krjet i Kom.mp3
Spidi Ft. Sabo - Hey Bejbi 2009.mp3
Spidi ft.Smokeri dhe Sabo - Shqipe.mp3
StreeT RangeR Ft ReaL-K - Dridhe 2009.mp3
Strict - Get Crunk.mp3
Stupcat - Liki - Agja Shneq taka Leq.mp3
TC-Alboz (Zemer n'Club).mp3
TORNADOS ft. Dredha - Kallxoj Botes.mp3
TcunaMi.mp3
The BloodyRebel`s - Qe Kush Jena.mp3
Tiki - Sa her qe po vi.mp3
Toxic feat. Takati - Sonte.mp3
UBoJetaMonoton_UniKKatil.mp3
UnderGround MC ( Mc Ibo & Timm ) - Nalt Nalt.mp3
Unikatil - Kile Kile Beat.mp3
VIAGRA feat ghetto gold - V.I.A.G.R.A.mp3
VZ - Per Rap.mp3
Varrin sdi ku e ki - Prince Double H.mp3
Viagra & Singullar a.k.a NewPorn - Merlin Pornoe.mp3
Viagra Feat. Singullar - Merlin Porno.mp3
Viagra Singular Merlin Porno .mp3
Viagra&mc Mimmo-Na Jem.mp3
Vig Ppoopa KAOS feat Singullar - Bone 2009.mp3
Virusi-V - Vizioni Im.mp3
West Side Family - Jehone.mp3
West Style Ft. Reper i Art, Alida - Hey ti Mama.mp3
Wild Panther - Numer nja.mp3
Wild Panther - The Truth.mp3
Wild Panther Urime Pavarsia Kosov.mp3
Wild Panther aka Zone X Away from my homeland.mp3
Wnc-Per ty.mp3
X-PLOZIV Nclubb.mp3
Zhurja1 ft Unfame Pa Ty (SP3).wmv.mp3
apet.mp3
b52-diss.mp3
bLoody Mc ft. Four Steps - Prishtin Mitrovic.mp3
bal3d1.mp3
belagji.mp3
dfgf.mp3
drjet-diss.mp3
eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Fallcat.mp3
eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Qka Je Tu Bo.mp3
eLviN a.K.a MbReTi Ft i Lig - Gabimi 2009.mp3
erdOni Ohh Sa Fort Loqko Po e Dridh.mp3
g_lady.mp3
guxha.mp3
illconcept-diss.mp3
kiggas-kysen.mp3
kishe_une_p.mp3
krejthajvanremix.mp3
kungjatft.specialk.mp3
kur nje nat.mp3
loqkat e mija_new.mp3
m-2-s Kret Jeta me Rrena.mp3
m-2-s nalna e menoj.mp3
mecdorime.mp3
mosqokry.mp3
prishtinalia.mp3
producenti.mp3
r.d.m.c feat. daffy - hajde ti.mp3
shuj_se_tshkeli_rmx.mp3
teta Ajshe.mp3
unjom.mp3
varrimi.mp3
vera 2oo4 - west side family-mori qmori.mp3
vesa.mp3