EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Nora Istrefi - Majem
- Blero - Athu.mp3
- Lyrical Son - I re pishmon
- 2TON ft. Xhavit Avdyli - Mos ta nin
- Adrian Gaxha ft. Franques - My girl
- Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore.mp3
- Noizy ft. Duda ft. Varrosi ft. Lil Koli - Ilaci jot.mp3
- Olta Boka - Rri edhe pak
- Sinan Vllasaliu - OK.mp3
- Adem Ramadani - Me fal moj Nane
- Getinjo ft. Kida - Ku je
- Alban Skenderaj - Engjell
- Gold AG ft. Duli - Pa namaz
- Samanta ft. Gent Fatali - Na e dina
- Shyhrete Behluli - Per shoqni (Album 2016)
- 2TON - Me mu
- 2po2 - A e din
- 2po2 ft. Ledri Vula - E premte
- Adelina Tahiri - Me mire pa ty
- Adrian Gaxha ft. Lindon - Money
- B-Genius - Ke gabu
- Besa ft. Flori - 123
- Elvana Gjata - Njesoj
- Enca ft. Noizy - Bow down
- Gena - Jeto jeten
- Ghetto Geasy ft. Majk - Ajo
- Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la
- MC Kresha ft. Lyrical Son ft. Ledri Vula - Hip hop
- Meda - Kot e ke (Album 2016)
- Nexhat Osmani - Zemra e shpirtit
- Noizy ft. Ciljeta - Me shum se dollar
- Remzie Osmani - Fale Dashurine
- Sinan Vllasaliu - Ciao
- 2po2 - Cka ka ftyra jem
- Alban Skenderaj - Duart lart
- Artiola Toska - Dashnia ska kombesi
- Capital T ft. Dhurata Dora - Bongo
- Flori Mumajesi ft. Ledri Vula - Beautiful
- Gold AG - Ne deti
- Gold AG ft. Anxhela Peristeri ft. Labi - Llokum
- Greta Koci ft. Nurteel - A ja vlejti
- Labinot Tahiri - Sa pa fat qellova
- Nexhat Osmani - Hajde merre zemren
- Sabiani ft. Marseli ft. Petro - Dridhe
- Sabri Fejzullahu - Tak tak
- Shaqir Cervadiku - Kange u ba dashnia (Album 2016)
- Vjollca Selimi ft. Aziz Murati - Pike ne zemer
- Xhensila - High love
- Young Zerka - Love
- Aferdita Demaku - Lote dashurie (Album 2016)
- Aida Doci - Album 2016
- Blero ft. Uki - Ta ha gojen
- Cyanide - Ku qendron zemra
- Dafina Zeqiri - Edhe njo
- Floriani - Eja
- Gold AG - Enderr deshmori
- Kaltrina Selimi - Po du
- Labinot Rexha - Pa ty smundem
- Lori - Fat
- Luana Vjollca - Ai
- Lyrical Son ft. Noizy - Po sillna
- Malesori - Pse
- Motrat Mustafa - Dashnija i then ligjet
- Nexhat Osmani - Plakesh
- Sabri Fejzullahu - Loje pas shpine
- Fjolla Morina - Gangsta
- Mc Kresha ft. Lyrical Son - Ky tipi
- Meda - Ne dashuri
- Shkumbin Ismaili - Te betohem
- Altin Sulku - Kojshie
- Duli ft. Kristi, Eli-G - 1 sen
- Eni Koci - Spo tgjej mo
- Hysni, Xeni, Enkelejda - Tradita Shqiptare
- Kida - Ja kem nis
- Kole Oroshi - Sherbeti i bakllaves
- Lyric Master - Sjena kon na
- Mentor Kurtishi - Bojna selfie
- Nurteel ft. Blero, Alex - All in
- Gold AG - Pa hile
- Korab Shaqiri - Koha e rinise
- 2TON - Mu kujtove dje
- Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje
- Dafina Zeqiri ft. Kaos - NA
- Eneda Tarifa - Fairytale
- FIBI - Inat
- Shpat Kasapi ft. Ton Voka - Hajde Sille
- Sinan Vllasaliu - Dashni e zeze
- Gold AG - Trim Jezerci
- Ledri Vula - Kings
- Soni Malaj ft. Gena - Ti, jeta
- Ardian Bujupi ft. Dalool - Na jena njo
- Burn - Neper yje
- Butrint Imeri - Kanga jote
- Duda ft. Capital-T - Killa
- Gold AG ft. Duda - Hajde
- Greta Koci - Sjena ni moti
- Mahmut Ferati - Femij i braktisur
- Noizy ft. Lil Koli - Flight mode
- Ramadan Krasniqi dhe Shkurte Gashi - Zemra falet
- Yllka Kuqi - A ke zemer
- Adem Ramadani - Mulla Jakupi
- Sabri Fejzullahu - Sevdaja
- Shyhrete Behluli - Shpirti i shpirtit tem
- Daim Lala ft. Kanita - Falje s'ka
- Labinot Rexha - Maturant
- NRG Band ft. DJ Aldo - Mos u nal
- Vjollca Haxhiu - Sonte
- Duda ft. Capital-T - Killa
- Noizy - Not gonna talk
- Shqipe Kastrati - Te rrnofte Kosove ty politika
- Tuna - Dy tima
- Violeta Kajtazi - Prite
- Blunt ft. Real - Vera
- Cozman - Si dje
- Dhurata Ahmetaj - Jam pa ty
- Dhurata Dora - Numrin e ri
- Eranda Libohova - Pa mua
- Ghetto Geasy ft. Onat - BS
- Labinot Tahiri - Edhe nje puthje
- Labinot Tahiri - Falma gabimin
- Noizy - Grande
- Vedat Ademi - Skom me ta fal
- 2po2 ft. Flori - Gone girl
- Capital-T - Hitman
- Leonora Jakupi - Se ndaloj
- Nora Istrefi - Sa t'kom dasht
- Sabiani ft. Marseli - Sta fali
- Soni Malaj ft. Skivi - Me mua
- Gold AG ft. Shyhrete Behluli - Dashnia e nanes
- 2TON - Ta fali jeten
- D.u.d.a - Sjeni Gangsta
- Etnon ft. Genta Ismajli - Shake it
- Kida ft. Ermal Fejzullahu - Mi Amore
- Anjeza Branka ft. Craziest - Ki me ngec
- Fjolla Morina ft. Elinel - Trileqe
- Greta Koci - I besova
- Grupi Fama - Cunat e qefit
- Ronela Hajati - Tiger
- Alban Skenderaj - Une dhe ti
- Flori Mumajesi - Ku gabum
- Gena - Pa adrese
- Leonora Jakupi ft. Gold AG - Pushke e cifteli
- Adelina ft. Robb Daddy - Eren e saj
- Dua Lipa - Last dance
- Labinot Rexha - E pa shpirt
- Young Zerka - Like Rihanna
- Zaimina Vasjari ft. Blasta - Me u kthy
- 2TON - Pike
- Gold AG - Bota kalimtare
- Elinel - Dream
- Kole Oroshi - Kodi i nderit
- Labinot Tahiri - Interesgjike
- Linda Hakaj - Jam e sinqerte
- Majk - Vete zemren
- Mendari - Vajton zemra ime
- Ryva Kajtazi - Mos harro
- Zanfina Ismaili - Nuk po du
- Vig Poppa ft. Dhurata Dora - Zoom zoom
- Arta Bajrami - Me shume se gabim
- Granit Miftari - Kanihere
- Ibrahim, Haki, Azem dhe Brahim Godanci - Voter e vjeter mire se te gjeta
- Marjola dhe Jurgen Kacani - Pret motra vellane
- S-One - Shoqnia e keqe
- Adem Ramadani - Burrat e sodit
- Eni Koci - Si dikur
- Era Istrefi - Bonbon
- Miranda Hashani dhe Vjollca Luka - Potpuri
- Sabri Fejzullahu - Ndal
- Shyhrete Behluli - Guxoj
- Vig Poppa ft. Dhurata Dora - Zoom zoom
- Adrian Gaxha ft. Lindon - Asnihere
- Floriani - Nena ime
- Lyric Master ft. Kusha - Nuk e di
- Lyrical Son - Hey hey hey
- MC Kresha - Era
- Majk - Dashni
- Morena Taraku - Lule
- Shkurte Gashi - Nuk te fal
- Shpati ft. Rovena ft. Mergimi - Fati im ishe ti
- Vjollca Haxhiu - Vitamin
- Adem Ramadani - Stacioni i Dynjase
- Adem Ramadani - U gezua zemra e nanes


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip