EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Gold AG ft. Eni ft. Greta - Me mu
- Kida - Ski ide
- Labinot Tahiri Labi - Falja jote
- Stine - Cifti simpatik
- Alberie Hadergjonaj - Me doren shtrire
- Aurela Gace - Akoma jo (Fituese e Kenga Magjike)
- Endri Prifti - Kenga e fundit
- Ermal Fejzullahu - Ku je dashni
- Lori - Fjalet e mira
- Mahmut Ferati - A ke gjete ma mire
- Meda - Marre per ty
- Ramadan Krasniqi - A falet dashnia
- Sabri Fejzullahu - Ndal
- Shkurte Fejza - Sheshi
- Sinan Vllasaliu - Mos hy ngjynah
- Adnan Daci - Kafja pa ty
- Ardit Bexheti ft. Leonora Poloska - Ai shikim
- Edona Llalloshi - Sonte
- Leta - Si sheqer
- Lyric Master ft. Kusha - Nuk e di
- Lyrical Son - Shush
- Sefe Duraj ft. Rema Cenolli - Shanc nuk ka
- Shyhrete Behluli - Guxoj
- Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Tung tung
- Vjollca Haxhiu - Vitamin
- Gold AG ft. Liori - Shqipja ne valle
- Flori - Me fjale te vogla
- Lori - I papam
- Stresi - Mos luaj me gocen
- Taulant Bajraliu ft. Gold AG - Jetimi i babes
- DJ Flow ft. Dafina Zeqiri ft. Lumi B - Rude girl
- Dhurata Dora - Shume ON
- Etnon - Million
- Franques ft. Tuna ft. Fatman Scoop - Knocks me out
- Genta Ismajli - Kishe
- Getinjo - Lavire
- Gold AG - Luani Lugines
- Ingrid Gjoni ft. Rati ft. Kastro Zizo - Ndale
- Kaltrina Selimi ft. Etnon - Nuk eshte njejte
- Sabri Fejzullahu ft. Ermal Fejzullahu - Nostalgjia
- Samanta - Asnjo si un
- Arta Bajrami ft. Gold Ag ft. Don Arbas - Shqiperi o Nena ime
- Ramadan Krasniqi - Mos prano
- Capital-T ft. Granit Derguti - Ske dite
- ENCA - Call me goddess
- Gold AG ft. Shaqir Cervadiku - Shqiptar Stambolli
- Gold Ag ft. Greta Koci - Mas miri
- Xhensila ft. Mozzik - Ama doren
- 2TON ft. Dj Viper - Parameno
- Bekim Kastrati - Ne dasmen tende
- Klajdi Haruni - Vallja e veres
- Noizy - Number one
- Sabiani ft. Marseli - Nejen kallim
- Besa ft. Flori - All in Vicky
- Shkumbin Ismaili ft. Poni - Nuk ta fal
- Arta Bajrami - Thuaj jo
- Gasso ft. Big Mama - Loca
- Gena - Ndal
- Kole Oroshi - Qika mamit
- Lyric Master ft. Marigona Qorrolli - A tkom thon
- Majk ft. Ghetto Geasy - Sjena mo
- Poni Ft. 2 Step - Americano
- Zajmina ft. Elgit Doda - Blackout
- Unikkatil - Per qato
- Gold AG dhe Kreshnik Avdiu - Ne shtepine tende
- Sabri Fejzullahu - Ju kam zemer
- Cozman ft. Tuna - Holla
- Dafina Zeqiri - Be a man once
- Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis
- Ermal Fejzullahu - Falma zemren
- Mahmut Ferati - Pse po pyte, kur mke mbyte
- Meda - Cika jem
- Shyhrete Behluli - Ndaq nafaka me te ba lum
- Labinot Tahiri - Gurbetqari
- Meda - Drejtesi
- Adrian Gaxha ft. Lindon - Kalle
- Aferdita Demaku - E pranoj
- Aferdita Demaku - Ta jap a mos ta jap
- Aziz Murati ft. Gazmendet - Gurbeti
- Blero ft. Onat - Jo jo
- Edona Llalloshi - Duhet
- Elvana Gjata ft. Bruno - Love me
- Etnon ft. Sinan Vllasaliu, Astrit Stafa - Falma nje jete
- Gazmend Rama - Leonita lendita
- Genta ft. Labi - Shkurt e shqip
- Ingrid Gjoni - Do me kerkosh
- Kaltrina Selimi - Kohen me kthy
- Korab Shaqiri - Shoket e mi
- Meda - Kurre mos thuaj kurre
- Motrat Mustafa - Hajde perhajer dasma
- Nora Istrefi - Bamboleo
- Sabri Fejzullahu - Diamant
- Sabri Fejzullahu - Zjarr ne shi
- Shyhrete Behluli - Ende e dua
- Shyhrete Behluli - Gra moj gra
- Shyhrete Behluli - Marrim princeshen
- Sinan Hoxha - Bomba
- Sinan Hoxha - Nona
- Sinan Vllasaliu - Gabim
- Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Jemi kombinim
- Tuna - Nobody there
- Xeni - 25 gersheta
- Zanfina Ismaili - Nuk po te shoh
- Gold AG ft. Duda ft. B-Genius - Qka po ndodh
- Agon Amiga - AMG
- Albatrit Muqiqi - Lajkatare
- Artiola Toska - Per ty
- Claydee ft. Ermal Mamaqi - Senorita
- Mimoza Shkodra - Ki me ni
- Morena Taraku ft. Stresi - Ki me bo
- Young Zerka - Boom boom
- Elhaida Dani - I'm alive
- Era Istrefi - Njo si ti
- Kastriot Tusha - Elbasani im Elbasan
- Kastro Zizo - Eja me ne
- Labinot Tahiri ft. 2TON - Krejt ti fala
- Noizy - Big body benzo
- Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu - Shqiperi etnike
- Sefe Duraj - Prishtina ime
- Shaqir Cervadiku - Shqip shqip-kuq e zi
- Soni Malaj - Me rena
- Gold Ag ft. Ismet Bexheti - Armikut si perulet
- Meda - Faliminderit Nene
- Shyhrete Behluli - Per vajzen
- Astrit Mulaj - Ajo po martohet
- Duda - Shoki nuk ulet
- Ermal Fejzullahu ft. Lumi B, Ledri Vula - Shko
- Etnon ft. Adelina Tahiri - Bone sikur ndasem
- Evzi Kaja Xiu - Shoket e lagjes
- Gena - Seq me dogje gjane
- Gena ft. Mimoza Shkodra - Pike ne oqean
- Labinot Tahiri - A e din sa shume te dua
- Lori - Me ty nuk flas
- Lyrical Son - Athu kush
- Machiato Band - Te hanen te prita
- Nikolle Nikprelaj - Ku je Nane
- Xhela ft. Gold AG - Maturant
- Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi je ti
- Evzi Kaja (Xiu) - Dashuria apo tradheti
- Gasso ft. Big Mama - Bone n'club
- Shpat Kasapi ft. nurteeL - Smunesh ti pa mu
- Smajl Puraj ft. Gent - Me stil
- Ylli Baka - Dhurate per ditelindje
- Endri dhe Stefi - Ti se meriton
- Enxhi Nasufi - Save me
- Kida - Boni zo
- Korab Jetishi - Durova
- Labinot Rexha ft. Vjollca Hamiti - Dridhet zemra
- Luana - E jemja
- Rosela Gjylbegu ft. Vullnet Ibraimi - Jam aty
- Smajl Puraj ft. Gent - Me stil
- Vesa Luma - Te kan fol keq per mu
- Yllka Kuqi - I mallkuar
- Gold AG - Drenica
- Genta Ismajli ft. 2TON - A je gati
- Labinot Rexha - Niset trimi
- Vedat Ademi - Ben ftohte
- Capital T - Fly up
- Capital T - Legacy
- Capital T - Pernime
- Daim Lala - Xhelozoj
- Korab Shaqiri - Nisu e shko
- Admir Preka - Autokton
- Anxhela Peristeri ft. Marcus Marchado - Bye bye
- Azem Lukaj - Malli per ty
- Aziz Murati - Nuk behet mire
- Bashkim Prishtina - Kjo jete
- Blero ft. Shkurta Gashi - 5
- Dafina Zeqiri - Shume qef
- Gena ft. Ervin Gonxhi - Te kam dashuri
- Motrat Mustafa - E pabese
- Nora Istrefi - Sje my lifestyle
- Pro Band - Kaj moj nane
- Saranda Pllana - E ndaluar
- Valton Krasniqi - Ti je drita e syve te mi
- 2Ton - Prej zemres
- Adelina Tahiri - Like that girl
- Gili - Gurbeti
- Noizy ft. Koli - Secret
- Pro Band - Kaj moj nane
- Teuta Selimi - Sdo te behesh burre
- Sami Yusuf - Al Hamduli'llah
- Gold Ag ft. Hysni Klinaku - Pushka e liris
- Malesori - Ma e bukura
- Mergim Mjeku ft. Shpat Kasapi - Befasisht
- Noizy ft. Koli - Secret
- Remzie dhe Nexhati Osmani - Amaneti
- Shaqiri Cervadiku - Largesia
- Duli - Me mungon
- Gazmend Rama - Ani qysh po thu oj Kosove
- Kusha ft. Lyric Master - Gjysme jete
- Muharrem Ahmeti - Krejt pa pritur
- Dani ft. Yllka Kuqi - Nje vit qe zemra u thye
- Etnon ft. Teuta Selimi - Pa ndjenja
- Greta ft. Eni Koci - Sjam Jetime
- Zanfina Ismaili - Mohito
- Aida Cara dhe Ymer Bajrami - Vec nje here ne jete
- Bujar Cici - Xhymertlliku osht ne Tirone
- Elona Leka ft. Shpat Kasapi - Nga inati
- Era Istrefi - 13
- Muharrem Ahmeti - Goni, Endri Kalaja
- Sabri Fejzullahu - 1000 telashe
- Xili - Me mungon
- Yllka Kuqi - E verteta dhemb
- Adem Ramadani - Kenge per Adem Jasharin
- Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je
- Adem Ramadani - Stacioni i Dynjase


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip