EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Dafina Zeqiri ft. Gjiko - IAM
- Ermal Fejzullahu ft. LumiB ft. Ledri Vula - Tavolina
- Soni Malaj ft. Saad Ramadan - Tulipan i bardhe
- Albulena ft. Vani - Ani mos ta nin
- Altin Sulku - Ne gjakun tim jeton
- Antigona Sejdiu - Dashuria do te vjen nje dite
- Arta Bajrami - Atmosfera
- Aziz Murati - Ferdes
- Bajram Gigolli - Dashnia jem
- Capital-T - Kur fol zemra
- Xhela - Fenomenale
- Alida ft. Ingrit Gjoni ft. Xhero - Besame
- Aurela Gace ft. Young Zerka - Pa kontroll
- Machiato Band - Nane kur do te behesh
- Sabri Fejzullahu - Nese me do
- Vedat Ademi - Asgje njesoj
- Ermal Fejzullahu - Ske qene kismeti im
- Flori ft. Argjentina Ramosaj - Ku isha une
- Floriani - E di qe don
- Labi - Falma
- Labi - Vepro
- Mahmut Ferati - Fjale fjale
- Meda - Rrush i embel
- Ramadan Krasniqi - Kjo dashnia
- Sabri Fejzullahu ft. Sinan Vllasaliu - Potpuri
- Sefe Duraj - Sa shume me mungon
- Shyhrete Behluli - Bijat n'dasem
- Silva Gunbardhi - Lule bardhe
- Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Nanush
- Gold AG - Shqiptar 2
- Adnan Daci - Pse behesh se sme sheh
- Anjeza Branka - Nizma
- Cozman ft. Onat, Majk - Shum i smut
- Dhurata Dora - A bombi
- Kastro Zizo - Naten kur flija
- Labinot Rexha ft. Xheza - Kenge te shpirtit
- MC Kresha ft. Keepman, Lyrical Son - Beat Murderer
- Noizy ft. Altin Sulku - Gipsy lover
- Gena - Kurre ste thashe te dua
- Ledi - Nuk ta fal
- MC Kresha ft. Keepman & Lyrical Son - Beat murderer
- Merks ft. Cartani - Hot up in here
- Olti Marku - Disa dite me pare
- Rati ft. Kristina Deda ft. 52oni - Si gjynah
- Dafina Zeqiri - Over you
- Sinan Hoxha - Vdeksha per ty
- Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Mbretereshe
- Kreshnik Avdiu - Ti ke dy fetyra
- Muharrem Ahmeti ft. Fatmir Morina - Na shkoi jeta me marak
- Sabiani ft. Marseli, Petro, Kallashi - Hit hit
- Albatrit Muqiqi - Zemra e braktisur
- Andin Randobrava - Mos me le vet
- Dafi - Te gjithe bashke
- Gold AG ft. Ganimete Abazi ft. Iliret - Fjalet e qiririt
- Amantia ft. Hekuran Krasniqi - Shih shih
- Bes Kallaku ft. Rati - Skifterat
- ENCA - Play my game
- Etnon ft. Lyrical Son - Shqip dance
- Sabiani ft. Xhela - Dua te qaj
- Sergio ft. Mandi - Pantera
- Tuna - Pardon
- Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je
- Bujar Qamili dhe Artiola Toska - Zemren ta kam fal
- Manjolla Nallbani dhe Shkelzen Jetishi - Une do te dua
- Ryva Kajtazi - Na dy jena
- Selami Kolonja - Valsi i fundit
- 2TON - Na na
- Albatrit Muqiqi - Sa sa
- Barooti ft. Explode - Rrasta
- Chipsi ft. Valton - Tallava trip
- Dafina Zeqiri - Ndjenje tjeter
- Eugena Aliu - Te dua ty
- Gazmend Kelmendi - Xheloz nuk jam
- Gili ft. Kole Oroshi - Zoti shpis
- Gjira ft. Ardi - Sene te flliqta
- K-Style - Era e saj
- Kastro Zizo ft. Young Zerka - Papalove
- ProBand - Po jetoj ne vetmi
- Valton Krasniqi - Jetim jam
- Mimi ft. Babali - Mendja tek ti
- Sabiani ft. Marseli, Petro - Luje luje
- Toni ft. Dafina Dauti - Prit pak
- Alberie Hadergjonaj - Heret a vone
- Ardian Bujupi, Big Ali, Dj Mase, Lumidee - Boom rakatak
- Beatrix Ramosaj - Qysh ki qef
- Gold AG - Ne lufte ne liri
- Naser Berisha - Lora
- Albatrit Muqiqi - Live (Album 2014)
- Arta Bajrami - Diamant
- Duli - Jeta ime
- Duli - Ruje amanetin
- Fjolla Morina - Queen
- Merita Bunjaku - Malli per nanen
- Nazife Bunjaku - Harroje
- Neki Emra ft Leonora Jakupi - Qift ty dua te kem
- Sabiani ft. Marsel, Petro - Hit hit
- Capital-T ft. 2po2 - Posh
- Etnon ft. Sheila Haxhiraj - Mengjesi im
- Gena ft. Ledri - Loqka
- Maya - Djale shqiptar
- Mc Qoppa ft. Hype - Stars
- Vani ft. Lori ft. XOXO - Nomin bojna
- Afrim Muqiqi - Fati i zi
- Alban Skenderaj ft. Young Zerka - 24 Ore
- Besa ft. Gmd Babydave - Arabia
- Bojken Lako Band - Bulza
- Gold Ag - Kosova
- Mahmut Ferati - Fjal fjal
- Ylli Baka - E bukura dheut
- Anila Mimani - Unazen e gishtit
- Besa ft. Dr.Mic - Zejemer
- Esad Ademi - Me rendon dashuria
- Gazmend Rama - E imja je
- Gazmend Rama - Shah mat
- Gjyste Vulaj - Vec nje here
- Gold AG - Une
- Gold Ag dhe Ferki Shala - Te perulem ty
- KIDA - O'najr
- Kaos - Sheqer
- Labinot Tahiri - A dashnore
- Luana ft. Blunt, Real - Luanet
- Mentor Kurtishi - E pranoj cdo kusht (Album 2014)
- Sabri Fejzullahu - Jeta asht qef
- Sabri Fejzullahu - Shkon
- Samanta ft Onat - Ti se din se
- Shemi (Iliret) ft. Ganimete Abazi - Une jam loti yt
- Shkelzen Jetishi - Embelsire
- Shkelzen Jetishi - Jam dorzu
- Silva Gunbardhi ft. Dafi - Tequila
- Zanfina Ismaili - Every night
- Aferdita Dreshaj - Mos rri larg
- Aziz Murati - Knaqu tu u knaq
- Dhurata ft. Blero - Shume o ka ma don
- Fjolla Morina - Bone vet
- Merita Bunjaku - Sa hap e mbyll syte
- Sabiani ft. Marseli - Lozonjare
- Gena - Me foli
- Linda ft. Dritero - Me mire vone se kurre
- Elvana Gjata - Puthe
- Mentor Kurtishi - Nje selam
- Tuna ft. Ghetto Geasy - MMV
- Aferdita Demaku - Erdhi rasti (Album 2014)
- Artiola Toska - Kismetit nuk i dihet
- Gili - Per Bajram
- Gjira - Eci ne terr
- Mahmut Ferati - Dikur (Album 2014)
- Meda - Princeshe (Album 2014)
- Gold Ag - Shkupi
- Adelina Tahiri ft. Eugena Aliu - Ani ani
- Ermal Fejzullahu ft. Mimoza Shkodra - Zemer zemer
- Shpat Kasapi ft. Renato - Daku
- Motrat Mustafa - Muaji i Meshires
- Xhela - Krejt per ty
- Blunt ft. Real 1 ft. Ledri Vula - Nese mdon ti (remix)
- Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula ft. Sardi Dj - Got ur back
- Gjira - Eci ne terr
- Ronela Hajati ft. Agon Amiga - Veq na
- Ermal Mamaqi - Serenata
- Gold AG - Lotet e djalit
- Meda - Bixhozi
- Arta Bajrami - Llake llake
- Dhurata Dora - Nice slow
- Ermal Mamaqi ft. Dr.Flori - Mos pi mall bej palester
- Labinot Rexha - Motra jone
- Nexhat Osmani ft. Lindi - Pa facebook
- Presioni ft. B52 ft. Klepto - Pare Pare
- Valton - Super sexy
- Vedat Ademi - Ke harruar
- Xhemile ft. Arsimi - Trileqe
- Capital T ft. Mc Kresha - Ballin
- Ermal Fejzullahu ft. 2TON - Emocion
- Sinan Hoxha - Lace
- Baboo Darabuka ft. Dj Benity, Mimoza Shkodra - Vec edhe ka njo
- Kaltrina Selimi - Te du
- Mahmut Ferati - Mergimtari
- Mergim Mjeku - Pike ne zemer
- Seldi Qalliu - Ballkan style
- Tingulli Trent - Jasha
- Vellezerit Susuri - Dashuri me hile
- Flori - Ta boja me drita
- Leonora Jakupi - Ma ngat
- Miriam Cani - Shiu im
- Remzie Osmani - Edhe nje nate pa ty
- Antre - Stacioni i fundit
- Eli-G ft. Barbana Dini ft. Shpat Kasapi - Ne shpirt me ke vra
- Enca ft. Noizy - Ata nuk e din
- Ledi ft. Zyber Avdiu - Vajze me dy kollana
- Ledri Vula - Elvana
- Mendi ft. Shqipri Kelmendi - Shpirti jem
- Nexhat Osmani - Boll
- Noizy - Looking at you
- Unikkatil ft. Presioni ft. Big T - Si ni vakt
- Ylli Baka - Magji e dashurise
- Zajmina Vasjari - Shum
- Besa - Mbretereshe
- Nora Istrefi - Baby jem
- Orinda Huta - Bang bang
- Soni Malaj - Me te jeton
- Adrian Gaxha ft. Floriani - Oj ti qik
- Bashkim Spahiu - Adresa e vjeter
- CREME de la CREME - Ndjehu mir
- Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja vu
- Gjyle Qollaku - Pergjithmon
- Leonora Poloska ft. B-Boy - Me neve
- Leta - Trokit
- Nari - Zemren peng
- Nexhbedin Gaxherri - Njemije jete po ti jetoj
- Silvi ft. Xoxo - Te kam beb per qejf
- Alban Skenderaj - Urat e jetes
- Albion Rexhaj ft. Hekuran Krasniqi - Atdheut tim
- Dren Abazi - Mbreti Nates
- ENCA - Ishim ne
- Era Istrefi ft. Mixey - E dehun
- Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi ft. Dalool - Feel
- Megi Laska - Pergjithmone
- Nora Istrefi - Mos m'le
- Shyhrete Behluli - Shtepi e vjeter
- Mc Kresha - Luv Luv
- Bes Kallaku ft. Rati - Jeta e funit
- Greta Koci ft. Gbmc - Whats up
- Laura Musolli - Zemren pse se hap (Album 2014)
- Loni ft. Stresi - AK47
- Seldi Qalliu - Me duaj si une te dua ty
- Xhavit Dervisholli - Garantoj
- Lori - Bravo
- NRG Band - As 5 pare
- Elgit Doda - Ti doje
- Eroll Murati - Ah moj nene
- Isa Alitaj - Zemra ime eshte e jotja
- Lavdim Zymberi - Shko
- Pro Band - E vecant
- Shpat Kasapi - Do te dua
- Tina - E boj
- Vesa Luma - Prishtina
- Kida ft. Mc Kresha - Rikthejm na
- Marjola dhe Jurgen Kacani - Bijte e shqipes
- Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll
- Mozzik - T'kan rrejt
- Elvana Gjata - Ti ke ikur
- Labinot Rexha ft. Machiato Band - Ta ha buzen ty
- Meda - Ai Plumb
- Shqipe Krivenjeva - Pse me mlan
- Sinan Vllasaliu - Shkaktar
- Viki - Edhe sonte
- Capital T ft. Vedat Ademi - Hapat e mi
- Yllka Kuqi - Te kujtoj
- Babastars - High 2
- Beni Xhemas - Shqiptarizem
- Leonora Jakupi - Vajza e kojshise
- Ryva Kajtazi - Kur dua
- Gena ft. Zzap ft. Chriss - Duhet
- Iliret ft. Beni Baksi - Jeta ne kurbet
- Adelina Pireva - Nje kujtim
- Blerta Sopaj - Te dua me zemer
- Indrit Mlika - Gruaja kureshtare
- Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani ani
- Mc Qoppa ft. Mendari - Xhemile
- Ylli Baka - Vetem ty te dua (Kolazh)
- Capital-T ft. 2po2 ft. Lyrical Son - Facedown
- Anxhela Peristeri - Femer mediatike
- Bardha ft. Rati - Engjelli i shpirtit tim je ti
- Labinot Alshiqi - Pa ty
- Shkurte Fejza - Heroit Vetim Shala
- Shkurte Gashi - Godet shpirti
- Xhela - Deshperohem
- Xili - Pse o shpirt m'ke lan
- 2Ton ft. Skivi - Ato
- Arilena - Aeroplan
- Arta Bajrami - Nuk prish pune
- Klepto ft. Nrg Band - Ca ki qef
- MC Kresha - Amsterdam
- Pandora - Mos nenshkruj
- Shkurte Gashi - Godet shpirti
- Valbona Spahiu - Syri im po loton
- Xhela - Deshperohem
- Flori - Ke
- Shkurte Fejza - Pyet Kosova
- Ertila Koka - I vetmi qe dua
- Grupi Fama - Cigarja
- Alban Skenderaj - Je ti
- Blunt ft. Real ft. Duffye - Veq me t'pas ty
- Dafina Dauti ft. 2Ton - S'po ma nin
- Egzon Pireci ft. Rozana Radi - Forever
- Eli Fara dhe Kastriot Tusha - Nga dashuria
- Albatrit Muqiqi - Cika cika
- Areva Gaci - E imja dashuri
- Cyanide - Ne distance
- Gazmend Kelmendi - Krejt kan me tu kthy
- Lyric Master - Vazhdo
- Gold AG - Shqiptar
- Morena ft. Blero - My love
- Shkumbin Ismaili - Shqiperi nena ime
- Tuna - Babe
- Babastars - Boussa
- Besa - Formula e dashurise
- Blerta Agolli - Luaj moj bandille
- DJR ft. Kieda Budini - So fine
- Elinel - Sdi
- Grupi Fama - Cigarja
- Kujtim Aliu - Duro zemer
- Noizy - Ke ngju per mu
- Noizy ft. Nolian - Sa shume te du
- Stresi ft. Labinot Rexha - Ata syte e tu
- Labinot Tahiri - Tungjatjeta jem Shqiptar
- Besa ft. 2po2 - Zemren dot nuk ta lexoj
- Skivi, Mimoza Shkodra dhe Nora Istrefi - Na
- 2Ton - Munges
- Aferdita Demaku - Kthehu
- Elvana Gjata ft. Kaos - Disco Disco
- Hekuran Krasniqi - Lene cigaren
- Ismet Peja - Potpuri
- Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non stop
- NRG Band - Hajde me mu ni nat
- Poni - Cokollata
- Sheila Haxhiraj - Baby lover
- Shpat Kasapi dhe Nadi - Ty te don zeshkani
- Rati ft. Eli G ft. 52oni - Bela
- Shyhrete Behluli, Remzie Osmani dhe Motrat Mustafa - Ku na mbet dashuria
- Arben Ajdini - Zemra ma thote
- Fikret Dauti ft. Fahrije Zogaj - Ty je vitamin
- Fjolla Morina ft. Stresi - Jena bo tym
- Ganimete Abazi ft. Kole Oroshi - Hapi i pare
- Kastriot Krasniqi - Prej gurit me kan kjo zemer
- Sheila Haxhiraj - Baby lover
- Stresi - Qe ku jom
- Xhavit Avdyli ft. Antigona Sejdiu - Si sheqer
- Adem Ramadani - A ka taube zot per mue
- Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non stop
- Motrat Mustafa - Mos ma qo doren perpjet
- Shyhrete Behluli, Remzie Osmani dhe Motrat Mustafa - Ku na mbet dashuria
- Sinan Vllasaliu - Jeta ime
- Sinan Vllasaliu ft. Teuta Selimi - Nuk ka tjeter


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip