EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Genta Ismajli - Anuloje
- Meda - Je martu
- Sabiani ft. Marseli - Pa titull
- Albana Qato - Per ty
- Drenusha Latifi ft. Liridoni - Oxygen
- Gena - Mavi mavi
- Kastriot Krasniqi - Prej gurit me kan kjo zemer
- Saranda Krasniqi - Po me rreh zemra si sahat
- Remzie Nexhat Osmani - Amaneti
- Azizi dhe Lumja - Pare pare
- Gazmend Rama - Bossi, Bossi
- Gili - Defa
- Rovena Stefa - E more per letra
- Aziz Murati - Lotet e mia
- Dr.Mic - Pergjithmone
- Edona Llalloshi - Sjam si ty
- Eni Koci ft. Staz - My Papi
- Ermal Fejzullahu - Nje lot
- Gena - Se te dashuroj
- Greta Koci - Kjo toke me rriti
- Meda - Dashnia eshte kismet
- Miriam Cani - Labirint
- Motrat Mustafa - Amaneti Mergimtarit
- Motrat Mustafa - Besova Gabova
- Sabri Fejzullahu - Fantazia
- Sabriu dhe Shyhrete - Nje here gabova
- Mahmut Ferati - Ja me grue ja me vlla
- Sabiani, Marseli, Petro - Luje luje zemer ty
- Shyhrete Behluli - Dasma e dajes
- 2Ton ft. Stine - My baby
- Albulena Ukaj - Injorant
- Daim Lala - Prishtinalikja
- Dr.Mic - Pergjithmon
- Eni Koci ft. Staz - My Papi
- Gold Ag - I moqmi
- Mc Qoppa ft. Mendeari - Xhemile xhemile
- Meda - O mehlem
- Meda, Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri
- Mentor Kurtishi - Emri yt
- NRG band - Mendoj per ty
- Sabri Fejzullahu - Fantazia
- Sabriu dhe Shyhrete - Nje here gabova
- Vjollca Haxhiu - Hej dj
- Xheki - Tolerante
- Xhuli ft. Gena - Po Fantazoj
- 1-Ky - Me vendos
- 2TON - Jetoje jeten
- Adelina Tahiri - Heart on fire
- Andrea Vesho - Vetem ty dhe Zotin
- Barooti - N'zemer
- Big T ft. Phenom - New york to california
- BimBimma - K'to rrug
- D.u.d.a ft Noizy - Babi do te kthehet
- Dani - Nje shprese
- Dule Malindi - Flokegjata tre pellembe
- Elinel - Dashni
- Ernim Ibrahimi ft. Ardita Haliti - Lorena
- Explode - Sikur une
- Fikret Dauti - Live
- Habil Akiku - Se meriton as me tlotu
- Kanita - Endrra ime
- Kaos - Gezuar perhajr
- Kobra a.k.a Helmusi - Po thu a
- Labinot Rexha - Kenga e Veles
- Lyric Master - Je ti
- Maksi feat. TiKi - Shikimi i saj
- Malesori - Vec lodhesh
- Mensur Kadriu - Gurbeti
- Mensur Kadriu dhe Enis Murati - Malli per nenen
- Seldi Qalliu - Weli weli
- Ylli Demaj - Jepi gaz
- Zanfina Ismaili - Ma ngat
- Alban Mehmeti - Pa dashnoren time
- Kaos - Gezuar perhajr
- Mihrije Braha - Hajde neser
- Ronela Hajati - Mos ma lesho
- Soni Malaj ft. Aldo - Jeto
- Albana Azizi - Kalle sonte
- Alida - Dridhesh sillesh
- Buja ft. Dren Vz, Klepto - Testom
- Buja ft. Kobra - Ti qoj gjinen
- Edona Llalloshi ft. Miloti - Spontanisht
- Gjiko
- Gold AG - Dhembje e dashni
- Grupi Aurora - Jetimi
- Hala Osmanollaj - Sonte dojm me kall
- Kusha - Always in my mind
- Stine ft. Diti G - Te Ndahem
- Aferdita Demaku - Me nuk vuaj per tradhtar
- Alban Mehmeti - Ata sy
- Alban Mehmeti - Syzez biondin
- Buja - Dissrespect
- Cyanide - TBA ft. Buja
- Dafina Zeqiri - Hajde ma knej
- Darla ft. Noizy - Ti sme ndal
- Edona Llalloshi ft. Miloti - Spontanisht
- Enca - E ke rradhen ti
- Ervin Gonxhi ft. Adi Sybardhi - Instrumentale
- MC Kresha - Ndisko
- Samanta Karavella - Loti i fundit (High Quality)
- Xili - Kalle kalla
- Adelina Berisha - Party hard
- Adelina Thaqi - Po u merzite
- Arta ft Don Arbas & Mc Kresha - Bombshell
- B2N Ft. Marin - Un, ti, ne
- Besim Tafolli ft. Hekuran Krasniqi - Takat
- Buja - DissRespect
- Buta - AudioDrog
- D.u.d.A Ft Niil B, Ibi,ZeeRoMan,Overlord - GanGLa
- Dr.Mic - Nata jote
- Era Istrefi - Mani per money
- Ertila Koka ft. 2TON - Beb
- Ghetto Geasy - E nxone
- Kenga Magjike - Java e pare (2013)
- Noizy - Real talk
- Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakte
- Veli Sahiti TRIX - Bjondina ime
- Vesa Luma - I ndaluar
- 2po2 - Kom ra ndashni
- Agron Aliu - Kujtimet
- Besim Tafolli ft. Hekuran Krasniqi - Takat
- Besnik Berisha ft. Marseli - Vec ty te du
- Dafina Dauti ft. 2Ton - Spo ma nin
- Dhurata ft. Presioni - Ama veq pak
- ELINEL - Se rruj
- Ermal Mamaqi - Mos harro te vish
- Vesa Luma - I ndaluar
- Dafina Zeqiri - Time Out
- Enca - Dua Te Jesh Ti
- Alban Skenderaj ft. Dr. Mic - Mrekullia e 8
- Arif Murati - Kur i mbusha 20 vjet
- Arta Osmani - Nuk jam ne dispozicion
- Bekim Zogaj - Balad
- Capital T - Sushi
- Elinel - Dont give a fuck
- Eni Koci - Tek ty
- Fatmir Shahini - Taksixhiu, erdhi nusja
- Ingrid Gjoni - Impossible
- Ismet Aloshi - Kthema Zot
- Kosovare Hasi - A me do
- Leke Toma - Buzeqesh goca
- Leonora Jakupi - Se ndaloj
- Lyric Master - Sa ma larg
- Paro - Nuse moj tu befte nena
- Risa - Sonte
- Ruzhdi Durmishi - Extra tallava
- Seven Saraqi - Work
- Sevi ft. Jetoni i vogel - Ekstremist
- Sheila - Super fiksim
- Shkelzen Doli - Violine Shqiptare (Album 2013)
- Silva Margjeka - Dasma Tropojane
- Snupa ft Blero - Million dolla baby
- Tash knojm tallava (Album 2013)
- Taulant Bajraliu - Sofra
- Tim Gostivari - Xhelozia si zeheri
- Xhafer Ahmetaj - Hileqare
- Xhensila Murtezaj ft Elgit Doda - Liar
- Aferdita Demaku ft. Vullnet Zhuniqi - Si moter e vella
- Albana - Te dua ashtu si je
- Argeton Dervishi dhe Rabie Rika - Potpuri
- Artan Jusufi - Zvicrrane (Album 2013)
- Bimi ft. Mera Zymeri, Mc Lummy - Shihet ashiqare
- Bledis - My special
- Bujar Durmishi - Bllof
- Dridhe Trupin Tallava 6 (Album 2013)
- Dritan Ajdini - Shqiperi nuri
- Eli-G ft. Marseli - Sa si une dashuron
- Erind Xhaferri - Vallen hedh gjithe Shqiperia
- Ermal Fejzullahu - Po ta fali zemren
- Fatmir Daja - Zjarr
- Fisnik Elezaj - Ty ste kam
- Gezim Salaj ft. Alma Velaj - Lot e mall
- Kaos - Afer Meje (feat. Dhurata Dora)
- Kaos - Bohet mire
- Kaos - Faleminderit (Feat. 2Po2)
- Labinot Tahiri LABI - Kur i mbusha 20 vjet
- Luziana ft. Edmond Muho - Shpirtin kam tek ti
- Mahmut Ferati ft. Shyhret Behluli - Veq ne dry
- Muharremi ft. Miri, Emim - Magdalena
- Sabian ft. Anastasia - Nje sekonde
- Salim Arifi dhe Grupi XXL - Kenge dasmash (Album 2013)
- Shkelzen Azemi - Si te jetoj une (Album 2013)
- Shpend Limani - O Muhamed (Album 2013)
- TDS - Killa
- Vaxi ft Betimi ft Jetoni Vogel - Kopilica
- Adem Ramadani - Allah Allah Ja Allah
- Agnesa - Hey dj
- Alban Skenderaj - Refuzoj (Remix 2013)
- Alban Skenderaj ft. DJ Dalool - Peng
- Altin ft. Ina Sulku, Meti - Dashuria
- Anjeza Branka - Papi
- Aragona Band ft Ermal Fejzullahu - Femnat e Prishtines
- Ardit ft.Enca - Real love
- Atdhetare Iseni - Te prita
- Aurela Gace - Dua
- B2N and Marin - Un, ti, ne
- Bitonia Burimi dhe Armendi - Live (Album 2013)
- Daim Lala - Ani ani
- Dhurata - Live [Album 2013]
- Elinel - Jungle
- Fahri Gashi - Skam malle per ty (Album 2013)
- Fatmir Sufa ft. DeSanto - Cak pak hopa hopa
- Fazli Ramadani - Te deshta
- Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Oj lulije
- Gena - Kolazh
- Genta - Si ty nuk ka
- Gold AG - Me fal o Allah
- Indrit Kodra - Ti me thuaj
- Jolanda Dhamo - Deluzion
- Kaltrina Selimi - Zemer
- Kaos - Gezuar per hajr
- Keli - U Knaqum
- Keli - U kenaqem (Album 2013)
- Lyric Master ft. Mr.K - Per ty ska diell
- Neki Emra - Engjell dukesh ti
- Nora Istrefi - Me zo tnalt
- PONI - Xhan xhan
- Paro ft. Adriana Koreta - Amanet bije
- Perlat Sheqeri ft. Lili - Pa ty sjetoj
- Red Bloody - I Braktisur
- Sabiani ft. Irvena - Me do a sme do
- Samanta Dj Olti ft. ddy Nunes - Pafundesi
- Sedat Rama - Iphoni (Album 2013)
- Adelina Emini - Ai moment
- Anjeza Ndoj - Moj e mira qe shkon per uje
- Antigona Hoxha - Erdhen kerret (Album 2013)
- Ardjan Jaku - Cika, cika
- Bardh Spahja - Sot asht dit e enjte
- Ben Gocaj - Potpuri Shkodrane
- Besa - Folie
- Blerina Braka ft. Shpat Kasapi - Zogu ti
- Buraku Grupi Fama - Falma
- Dani - Live (Album 2013)
- Devis Xherahu ft. Vaske Curri - Nuk e meriton
- Eli Malaj - Lodhu kot
- Fidan Hajrizi - Sa shum te kam dasht (Album 2013)
- Gazi - Mashallah Mashallah (Album 2013)
- Genta - Si ty nuk ka (Club Edit 2013)
- Genta Ismajli - Si ty nuk ka
- Istiana ft. Dj Erian, Sincero - Euphoria
- Klepto - EKI
- Klodi - Gurbetqari
- Lea Metolli ft. Etnon - Ne vena
- Lyrical Son ft MC Kresha - Me ta pyl
- Mehdi Berisha - Ty te pata zemer (Album 2013)
- Mihrije Braha ft Dj Cimi ft Lora - Krejt le ta dijn
- Noizy ft. Nolian - Dit e nat
- Samanta Dj Olti ft. ddy Nunes - Pafundesi
- Sinan Hoxha dhe Seldi - Ah brune
- Teuta Thaqi - Pina tekila
- Valmir Begolli - Dashuria xhelozia
- Vesa Luma ft. Big Basta - Nuk do flejme
- Xela - Kur ti luan me ndjenja
- Aferdita Demaku - Sfida ime (Album 2013)
- Antigona Sejdiu - Nese sonte (Album 2013)
- Baboo Darabuka _ DJ Benity - Stay with as
- Bashkim Spahiu - Mbeti e kalume
- Besa - Folie
- Buraku grupi FAMA - Potpuri
- Dj Blunt dhe Real 1 - Blunt for President (Album Quality 2013)
- Dr.Mic - Snalna
- Driton Sopa ft. Andin Randobrava - Kce me mu sonte
- Duda - Buka e gurbetit
- Edlira Biba - Iluzion
- Eli Dubova - Nje shanse me afro
- Erion Sheri - Beqar ju shkoi jeta
- Ermal Mamaqi - Dukesh e bukur
- Etnon ft Kaltrina Selimi - Pike ne jete
- Fatmir Morina - Live (Album 2013)
- Gjira - Mos na prish imixhin
- Gramoz Tomorri - Vallja Pogonishte
- Granit Ahmeti ft. 2TON - Nje fjale
- Hajr Behrami -Te dua perher
- Lea Metolli ft Etnon - Ne vena
- Lyric Master - Dy Lot
- Machiato Band - Xhejlan
- Mensur Kadriu - Jetimi
- Mentor Kurtishi - A jam fajtor
- Mimoza Gjoni - Shume e per lume
- Mira Janji - Nje yll kerkoj
- Nazife dhe Merita Bunjaku - Ne Dardani bin tupanat (Album 2013)
- Poni ft 2Step - Dalee
- Presioni feat B52 Jeton - Boni zhurme
- Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise (Album 2013)
- Ryva Kajtazi - Per ty flas
- Sabri Fejzullahu - E jeta shkon (Album 2013)
- Sela - Krejt e din
- Stresi - Elton Deliu
- Teuta Selimi - E pa shpres
- Toni G ft. Andin Randobrava - Edhe kete vere
- Valbona Spahiu - A dushmanat dojn me plas
- Valbona Spahiu - Live (Album 2013)
- Valbona Spahiu - Na ka ardh ni dore
- Valbona Spahiu - Pse o syni jem
- Vali Kuqi - Rruga ime
- Valon Haliti - Keng per masakren e fshatit Celine
- Valton ft. Yungstarz - No limit
- Vullnet Ibraimi - Me merr
- Ylber Aliu - Emri All-llah
- Alit Ahmedi - Nene Shkreta (Album 2013)
- Antigona Sejdiu - Boll te kam prite
- Artan Jusufi - Amanet
- Astrit Mulaj - Peshku ne grep
- Burim Aliu - Live (Album 2013)
- Duli - Je Prefekte (Album 2013)
- Edi Furra - Cun me pare (Album 2013)
- Gena - Jo smundem
- Mentor Kurtishi - Pse (Album 2013)
- Sabri Fejzullahu - Fotografia
- Adem Ramadani - A ka taube Zot per mue
- Labi ft. Blero, Young Ghetto - Let kallet bota
- Lindita Purellku - Dasma
- Noizy - All i know
- 2Ton - Krenohu
- Aferdita Demaku - Dite e veqant
- Blero - Fiksimi im (Album 2013)
- Blero ft. Casp - Dashni me fajde
- Blero ft. Maria - Nje moment
- Blunt ft. Real 1, Duffye - Mos e nal
- Dod Kalaj - Neser paradite
- DudA ft. Noizy - Skuadra jone
- Elvana Gjata ft. Kaos, P.I.N.T - Fake (Remix 2013)
- Erik Lloshi ft. Fatal - Vetem kaq
- Ermira Babaliu - Destinacion
- Evi Reci - Si limonade
- Flori ft. KAOS - Lule Lule
- Labinot Tahiri (LABI) - Te pres mas 12ve
- Mahmut Ferati - Si je (Album 2013)
- Noizy - Ghetto
- Remzie dhe Nexhat Osmani - Luj qyqek
- Shyhrete Behluli - Je si rrush (Album 2013)
- Vellezerit Mziu - E krahasova (Album 2013)
- Aferdita Demaku - Me nuk vuaj
- Alban Skenderaj - Non so resistere
- B2N - Blu
- Bekim Bilalli - Mallkoj un jeten
- Blero ft. Maria - Nje moment
- Dod Kalaj - Neser paradite
- Genta Ismajli Hajde - Qka po pret
- Gold AG - ElemBelem
- Gold AG - Golldi ta kall
- Gold AG ft. Barooti - Me neve nuk ka
- Gold AG ft. Beatrix Ramosaj - Sa vite
- HITET E MUAJIT QERSHOR (HITEFALAS.COM 2013)
- Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jem
- Linda Mirena - Tung, tung
- Meda - Llokum (Album 2013)
- Mimoza Shkodra - Me doje ti
- Mimoza Shkodra - Per ty
- Remzie ft. Nexhat Osmani - Gjerdani dashurise
- Rovena Stefa ft. Gold Ag - Thirrem
- SKIVI ft. Freaky Boyz - E di qe mu mdon
- Shkurte Fejza - Dy Kosova
- Shpat Kasapi - Casanova
- Veli Muqaj ft. Bad Sight dhe Ram Kukaj - Syt e zi
- Viola - Ti je qyqan
- Vjollca Luka - Dhenderr i mekatit
- Adelina Tahiri - Sje i pari
- Adrian ft. Floriani - Kjo zemer
- Aferdita Demaku - Babe e nene
- Agron Sylejmani (Gonni) - Mavi mavi
- Alban Skenderaj - Panorama futuro
- Alberie Hadergjonaj - Asnjehere
- Andin Randobrava - Carrito
- Anjeza Ndoj - Kolazh
- Anton Keraj - Dashuri moj dashur (Album 2013)
- Ardian Bujupi ft. Tony T - Want u now
- Arton Zogaj - Te kujtoj
- B.O.B - Stay with me
- Bashkim Spahiu - Live
- Bashkim Spahiu - Sot a neser
- Bepi dhe Grupi Rinia - Nuk ka jete pa dashuri
- Besart Halimi dhe Vedat Maxhuni - Potpuri jugu
- Besjana Kertusha - Zoti shpis mir se te gjeta
- Cha Cha Darabuka ft. DJ CE1 - Mama mia
- Cyanide - Un si un
- Dida, Cela dhe Kovaci - Ali pasha (Album 2013)
- Dj Cimi ft. Gentrit Sfishta - Hey baby
- Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra - Si era
- Duli - Fiksim
- Edona Llalloshi - Ti kam fale
- Elda Berisha - Kurbetqari qe ka mall
- Eli G ft. Marseli - Sa si une te dashurojne
- Elinel - Besoj ne ato qe them
- Enca - Jepe tash
- Ervin Gonxhi ft. Irjard Shaba - Espace profonde
- Gjyste Vulaj - A behesh merak (Album 2013)
- Gresa Behluli - Luje cike (Album Live 2013)
- Hajro Ceka - Ah bre zemer
- Hanumshahe Morina - Live (Album 2013)
- Hevzi Kumanova - Nese je pendu
- Kaos - A po dalim
- Labinot Rexha (Noti) - Kalterina
- Labinot Rexha (Noti) - Live
- Lira Kadriu - Drejt e ne qiell
- Lori - Kalle mjeshter
- Lori - Kalle mjeshter (Album 2013)
- Lulzim Shehu - Cika cika
- Machiato Band - Kenge turke
- Machiato Band - Live
- Merks - Spo ma nin
- Miriam Cani - I paprekshem
- Motrat Bushi - Kalle kalle
- Motrat Mustafa - Hallall
- NRG Band - Pa ty nuk rrihet
- Nikoll Nikprelaj - Dasma jone (Album 2013)
- Noizy - Blocka
- Noizy - Gunz up
- Noizy ft Duda - Cunat thojn
- Noizy ft. Lil Koli - Sa mir me qen OTR
- Nora ft. Gena - Le mama
- Orchestra - A bon
- Overlord ft. Nilli-B dhe DudA - GG1
- PRINC VALENTINO CORLEONE - NR1
- Prendo ft. Noa - Dy shoke
- Remi Jakupi - 5 mandolina
- Remi Jakupi - Nje milion here
- Remi Jakupi - Vallja kurbetqare
- Saja ft. Vali-T dhe Astriti - Cokollata ime
- Seldi Qalliu - Jam bo tap
- Shkumbin Ismaili - Mos me akuzo
- Shpat Deda - Pergjithmone
- Shyhrete Behluli - Gezim e lot
- Sinan Hoxha - Ani ani (Album 2013)
- Sinan Hoxha - Syte blu
- Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Kukulla
- Smail Puraj - Unikat (Album 2013)
- TDS - Intro
- Taulant Bajraliu - Me lotin
- Tribun - Bonu TBA ft VZ & Buja
- Tuna ft. Cozman - Fenix
- Unikkatil - U cova pri vorri
- Valon Azizi - A te kam thene
- Valon Azizi - Me ka thene baba per me kall
- Vellezerit Gashi - Sna ndan fisi jo as feja
- Visar Axhaj - Dasmoret ne valle
- Xheki - Sikur bombe (Album 2013)
- Young Ghetto - Avatar
- Zanfina ft Noizy - Po sikur
- Zzap and Chriss - Are you ready
- 2Ton - Ku rrin
- Anton Keraj - Dashuri moj dashuri (Album 2013)
- Armend Makica - Te ka mendi shpirt
- Arton Zogaj - Te kujtoj
- Astrit Bejta - Live (Album 2013)
- Besjana Kertusha - Zoti shpis mir se te gjeta
- Blerim Gashi - Me merr o Zot
- Butch ft. Mc Kresha Keepman Lyrical Son - Para
- Emiliano ft. Stine - Habibi
- Gentian Ramosaj - Pse te dua
- Gezim Salaj - Ulqinaku na ka ardhe
- Hanumshahe Morina - Live (Album 2013)
- Ilir Hyseni - Live (Album)
- Klajdi Haruni - Beqar
- Labinot Tahiri (Labi) - Une e du Xhemilen
- Mira Janji - Dite e veres
- Pandora - Deri sa te vdes
- Shkodrani dhe Besiana - Per ju qan janari
- Shqipe Krivenjeva - Potpuri
- Stresi - Love story (Remix 2013)
- Vida Kunora - Lulja cel ne saksi
- Aferdita Pepkola - Bie shi per ty mendoj
- Enver Zymberi Te dua
- Ernim Ibrahimi ft. Ilir Tironsi - Bota ime
- Gena ft. Nora - Me mungon
- Labinot Tahiri - Nare nare
- Leta - Mbylli syte
- Show Meselation - Shqipe llejdi - Gangster style
- Tini - Sa i paske ngja mamit
- Arsim Lushtaku - Per ty (Album 2013)
- Bekim Kryeziu - Sikur delfina (Album 2013)
- Big Mama - Ku mbeti dashuria
- Blerim Gashi - Per njeri tjetrin (Album 2013)
- Blerina Osaj - I mbylli syt
- Buraku Grupi Fama - Live (Album 2013)
- Burim Bytyqi - Dhe Sonte Jam Me Ty (Album 2013)
- Dule Malindi - Ma ke shtatin si selvi (Album 2013)
- Fatos Hondozi - A me do (Album 2013)
- Flamur Arifi - Ata sy (Album 2013)
- Gonni Dhe Gjela - Aferdita (Album 2013)
- Gzim Hajdini - Te kam dashte
- HITET E MUAJIT MAJ (HITEFALAS 2013)
- Andin Randobrava - Zemra jem
- Bruna ft. Valton Krasniqi - Single lady
- Eneda Tarifa - Zeri im
- NaTTi ft. Ergys Shahu - Si ty
- Vesa Smolica - Kujtim qe sthuhet
- Adnan Kryeziu - Zemer akull
- Adrian Gaxha ft Floriani - Kjo zemer
- Agron Macula - Mas nje kohe
- Alban Arifi - Dance oriental
- Albatrit Muqiqi - Edhe pak
- Anton Keraj - Ty te denon Zoti
- Arsim Lushtaku - E dua muziken
- Arsim Lushtaku - Per ty
- Baboo Darabuka ft. Dj Benity, Ervin Gonxhi - Midnight
- Dr.Flori ft. Tiri - Zemer thyer
- Gloria - Potpuri
- Gold AG - Jeta qenka sprove
- Klepto Cyanide Presioni Jeton B52 - Orginal TBA
- Labinot Alshiqi - Ama 1 shenj
- Laura - Ama mu
- Mark Main ft. Albana Azizi - Tonight
- Motrat Bushi - Mos thirr
- Noizy - Ole
- Nora Muqaj - Nat e gjate
- Remi Jakupi - Nje milion here
- Rennata - Please stay
- Sheila - Vec fillimi
- Sinan Hoxha - Gili gili
- Stresi - Love story
- Valon Buquku - Mend mi more krejt
- Agim Molla - Allahu
- Andin Randobrava - Karrito
- Arben Gjeloshi - Potpuri Gjakovare
- Aurora - Fore
- Dori - Zeshka ime
- Egzona Salaj - Kadife
- Gezim Salaj - Ulqinaku na ka ardh
- Gjeto Luca - Vaj vaj , goce mos qaj
- Ismet Peja Per Bik Ndojen - Nuseron jarja me ty
- Keli - A ka ilac
- Lirije Camaj - Te gjithe gruden e kam gjini
- MC Kresha, Lyrical Son and KAOS - Sa mire me kon une
- Marija Lajcaj - Qaj e kendoj
- Tingulli Trent - Pot shoh permas
- Xhentian Jetishi - Sa te deshta
- Alma Saramati - Dita jote
- Gjyste Vulaj - Lotet e mallit
- Leta - Mbylli syte
- Murat Gjoniku - Telefoni
- 2po2 ft. Bruno - Prej rruges
- Anjeza Shahini - Dashuria e bjeshkeve te namura
- Gold AG - Kingji e terri
- Lyric Master - Erresire (Version 2)
- Nexhat Osmani - Skerkoj falje
- Noizy ft. Gold Ag - Ca i bonet vetes
- Ronela Hajati ft. Elgit Doda - Mala gata
- Aferdita Demaku - Hajde nuse
- Alban Mehmeti - Maturant
- Alban Mehmeti ft. Astrit, Eki - Ama buzen
- Alma Saramati - Dita jote
- Ardit Bexheti dhe Shqipe Abazi - Bonma ni qare
- Cani - Sdu me te pa me sy
- Capital T - Good life
- Cyanide - Boy
- Dardan Jashari - Ti ike
- Dhurata Ahmetaj - Prekja jote
- Dj Cimi ft. Urimi - Kur ta kujtojsh Prishtinen
- Donjeta dhe Erjona Krasniqi - Shtatori
- Driton Jakaj - Qaj o qiell
- Elinel - Sirena
- Elvana Gjata ft 2po2 - Beso
- Emine Toska - Une jam vajz urbane
- Fadil Riza - Balad dashnis
- Ganimete Abazi - Shko
- Gold AG ft. Zana Kuqi - Eja dhe sonte ne endrren time
- Hysni Klinaku ft. Morena - Fat
- Kushtrim Kelani (Kusha) - Po me plas kjo zemer
- Lyric Master - Asaj (Album 2013)
- Merita Bunjaku - Malli per nanen
- Met - Sa e ke numrin
- Mimoza Kryeziu - Shuni gra shuni femije
- Nazim Beqiri - Te kam dasht
- Rasim Sopi - Lamtumire
- Sabina Dana ft Bery Nutaj - Une apo ti
- Silvana Dollapi - Kjo dashnija eshte bela
- Suanita - Koktell haus
- Valton Krasniqi - Rraketak
- Violeta Kukaj - Po vjen nusja
- Xhafer Ametaj - Toka dridhet kur po ec
- Xhide Morina - Kompliment
- Ylber Idrizi - Zemer e djegur
- Antigona Hoxha - Syri keq na paska pare
- Anton Keraj - Ty te denon Zoti
- Arjeta Vllasa - I padrejte
- Emine Toska - Pse ik prej meje pse largohesh
- Ermal Mamaqi ft. Dr. Flori - Do te vij te dielen
- Explode - Like fire
- Gentian Ramosaj - E embel bukuroshe
- Sabina Dana ft Bery Nutaj - Une apo ti
- 1-Ky - Nese
- Adelina Berisha - Tjera ska
- Alberie Hadergjonaj ft. Ylli Demaj - Nje trendafil
- Art Abazi - Nje sekond pa ty
- Dafina Dauti ft. Jetoni i vogel - Karamele
- Dafina Zeqiri - Bloodah
- Elvana Gjata ft. Mc Kresha - 1990
- Gili ft. Astrit Mulaj - Shpejt festove
- Gjira ft. Gjiko - Psikopat
- Marjola ft. Jurgen Kacani - Do te marr ta kam bere ben
- Meda - Per Ju (Album 2013)
- Phenom ft. Jeton Presioni - We gettin it
- Xhemil Saliu - Ishe feju me tjeter (Album 2013)
- Adnan Kryeziu - Zemer Akull (Album 2013)
- Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty
- Buta - Rune qafen
- Duli Dhe Seferi - Oj cem conte dreqi te bi udhes (Album 2013)
- Gentian Ramosaj - Nata Fundit (Maturant)
- Granit Pacolli ft. Andin Randobrava - Kjo zemer
- Ingrid Gjoni - InshAllah
- Motrat shala - Para syve ti (Album 2013)
- Shpetim Veseli - Je arsyeja e zemres
- Valon Azizi - 100 Dhimbje mi ke shtu
- Valon Azizi ft. Mira, Enisi - Dot boj ty kompliment kat sillem
- 2Ton - Pervjetori
- Banda Butuesi - Sa here vijme
- Bertan Asllani - Damla damla
- Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty
- Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim
- Selim Paja - Djali yne po djeg shamine
- Beke Nikci - Terapi e gabuar
- BlackLion - Dikush
- Bujar Cikaqi dhe Lula Leta - Dashuria e pare
- E-G ft. Lil Raid - Me mungojne
- Gazmend Fazliu GAZI - Je ajo
- Geri Tersi ft. Endri (Familia Ideale) - Sikur
- Rattle dhe MG - Edhe sa me prit
- Salo - Ti
- SkiCi ft. Dafina Kastrati - Si magnet
- Tidra - Pa rrena
- Ylber Idrizi - Zemer e djegur
- Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje enderr
- Bekim Rexhepi - Me dy fytyra
- Bledar Hoxhaj - O pasha more pasha
- Dafina Zeqiri - Your love
- Defri Dervishi ft. Xhoi - Dashuro me zemer
- Escobars - Rich out the kitchen
- Explode - Asnjoni
- Gena ft. Flori - Jo vetem fjale
- Gzim Uka - Hajde nuse reja jeme
- Kosovare Xhoni ft. Maksi - Te amo
- Labinot Rexha - Ne po maturojm
- Labinot Tahiri LABI - A me ke shpirt
- Leonard Alija - Nje zemer e thyer
- Leta - Mbylli syte
- Noga - Shiu
- Osman Imeraj - Mekat
- Shaqir Cervadiku - Hymni i dashurise
- Zena Aliu - Merre hape zemren time
- D.u.d.A - Ngoje duden
- Hekuran Krasniqi ft. Lamm G dhe Citi - Maturant
- Mirsa ft. KMC - Si magnet
- Ramadan Krasniqi DANI - Nusja e tij ( Album 2013)
- Ramadan Krasniqi DANI - O llokum
- Suanita - Gabimi
- Ton Voka ft. Artan Kastrati - Me ty
- Albatrit Muqiqi - Endrra
- Arben Gashi - Jo moj zemer jo
- Capital T - Mos harro
- Ep - Jarina huligan gang
- Erkan Musliu - Te kam hak
- Ernimi Ibrahimi - Po ta them te verteten
- Ges Syla ft. 52oni dhe Klodian Kodra - Lelia
- Lindita Hakaj - Shoqeria e vjeter
- Lyric Master - Erresir
- Nuredin Fetahu - Pse o bab po rrin gurbet
- Premtim Mehmeti - Krejt i di
- Suat Ajdini - Nje kujtim
- Tina - Ti e di
- Vllezrit Shala - Keng per Agron Krasniqin
- Xheki - As per deke, as per dreke
- Ymerli Krasniqi - Dashuri e kaluar
- Alti - Kerce me mua
- Anxhela Tafani dhe Xhieldo Hyseni - Mall
- Bashkim Alshiqi Baki - Nje lule ne maj
- Bledi - Ma jep mundesine
- Buki - Endrra jetes sime
- Dessa - Nje lot pikon
- Dhurata a.k.a Dora - I like dat
- Didi - Per ty e kam
- Dr.Mic (TDS) - Shum larg
- Emiliano Kaja dhe Andi Shehu - Zemren per ty
- Ereniki - Sepse te dua
- Erion Sheri - Parfumi
- Gold AG - Harrove
- Irsa Qosja - Enderr
- Kamela Islamaj - Pa limit
- Klejdi Kalaja - Rendez vouz
- Kobra a.k.a Helmusi - Thuja tjetrit
- Marsela Cibukaj - Ndjenje pa kohe
- Nikolle Nikprelaj - Nji miljon
- Orgesa Zaimi - Dite e re
- Pakufijt ft. 2Ton - Bane ma mire
- Ramadan Krasniqi DANI - Me sabah
- Red Bloody ft. Maksi - Shtratin e asaj
- Rezarta Smaja - Dorzuar
- Sergio ft. Vani - Emanuela
- Shemi Iliret - Qaj Mirvete
- Xhejn dhe Enxhi Kumrija - Sjemi me ne
- Yllnor Kurti - Me fal
- Aleksander Tuka - Diell qe me ngroh
- Anakonda ft. Anila - I like you girl
- Andos - Lufte e humbur
- Anjeza Branka ft. Muharrem Ahmeti - Lamtumire
- Anxhela Agolli - Ku je
- Arif Murati - Po vjen nusja jon
- Aurela Gace - Shpirt i shpirtit tim
- Bashkim Spahiu - Diamant
- Bes Kallaku - Qejfi
- Bitonia ft. Ernim Ibrahimi dhe Overlord - Maturant jemi
- Bujar Emrullai - Azilant (Album 2013)
- Edita Sopjani - Ora e ndarjes
- Ersan - Kthema driten ti (Album 2013)
- F-Kay - Shuj
- Fabiola Agalliu - Per ty
- Fatbardha Mustafa - Jetoj
- Grifshat ne rapsodi - Peshk breshk
- Haxhi Dauti - Vetmia
- Jozefina - Pres
- Kadisha Sinani - Sikur ti
- Katerina - Sot je i asaj
- Ledio Arapaj - Nostalgji
- Lynx - Imazhi yt me ndjek pas
- Malda Susuri dhe Art Lokaj - Sikur
- Olsa Toqi - Emri yt
- Onanta Spahiu - Me mungon
- Sergio ft. Vani - Emanuela
- Viola - Dikur ishim bashk
- Anduena Tahiri - Ishte Martu (Album 2013)
- Da Ghost ft. FreakyBoyz - Do it
- Gjiko - Krejt ta ngulin
- Goni - 1000 Zemra (Album 2013)
- Hekuran Krasniqi ft. Arton Cervadiku - Dje dhe sot
- Alban Mehmeti - Mos fol keq
- Bashkim Spahiu- Si llokum e embel
- Jonila - Si atehere
- Labinot Rexha NOTI - Ani zemra jeme
- Motrat Shala - Kurbeti
- ONAT (TDS) - Another level
- Bashkim Spahiu - Te dashuroj si i cmendur
- Dj Flow ft. Lumi B MC Kresha Lyrical Son - Qele cadren
- Elvana Gjata ft 2po2 - Beso
- Enrika Derza - Jam e imja
- GJIKO - Keep it calm skit
- Kristina Marku - Pema e dashurise
- Mark Marku - Ti
- Neki Emra - Me heshtje mos me deno
- Ram Kukaj - Sdua te shoh
- Saggi - Grushti malin
- Xhavit Avdyli - Mos provo
- Allegro Band - Alarmi
- Arilda Hoxha - Asnjehere
- Arti - Nje sekond pa ty
- Beatrix Ramosaj - Prekem ngadale
- Ciljeta ft Noizy - G love
- Eugent Bushpepa - Viktime
- Fahri Gashi - Here si zjarr here akull
- Festina Mezini dhe Kas - Ndjehem mire
- Garazhat e Bardha - Gjuj
- Goldi Halili - Me duaj pergjithmone
- Lani - Mendoj per ty
- Laura Lila - Ik larg
- Maria Duka - I dont wanna cry
- Matilda Shushari - Se di
- Rigels Sadikaj - Ti mos me harro
- Samanta Karavella - Loti i fundi
- Sokol Koci - Me lot ne sy
- 1-KY - Rruges per ne shtepi
- AZ ft.Berkan - Happy end
- Alberie Hadergjonaj - Asnjehere
- Anduena Tahiri - Heshtjen tende se kuptoj
- B-Genius ft. Armend Ademi dhe Rascom - Sa ftohte
- Besiana Veselaj - Mos me le
- Emin Aliu - Miliona sy
- Gena - Sa vuaj per ty
- Levels ft. Big Basta - Rockstar
- Mentor Kurtishi - Balade
- Mili - Up in the air
- Miriam Cani - Ti se di perse
- Noizy - Back it up
- Rami Ahmeti ft. Fidaim Aliu - Dado dado
- Valton ft. Mentor Kurtishi - Ta ha zemren
- 1-Ky - Bote e vogel
- Artesa Retkoceri - Nuk po ma nin
- Cyanide - Njeke
- Dr.Mic (TDS) - Vrases serik
- Ganimete Abazi ft. Kole Oroshi - Forca e fatit
- Ilahi - Jetimi
- Mirlinda Krasniqi - Stay (Cover 2013)
- Rovena Stefa ft. Eltoni - Hajde ti
- Taulant Bajraliu - Live
- Vellezrit Susuri - Kenge per deshmorin Feriz Susuri
- Vesa Luma - 24 ore
- Kobra ft. KAS - Looking back
- Neki Emra - Me heshtje mos me deno
- Xhela - Ne telefon
- Young Ghetto ft. Eminos Xona - Goca ime
- Anxhelo Miho - Krijese e nates
- Ardit ft. Joanna - Thjesht loje
- Baboo Darabuka ft. Dj Benity - Oh ouu
- Bashkim Spahiu - Po ta perkujtoj
- Gezim Salaj - Ah pleqni
- Kledi Bahiti - Jemi Bashke
- Landi - 100 perqind te garantoj
- Besart Halimi - Dhimbje
- Korab Shaqiri ft. Arber Zeka - Lorina
- Petro-G ft.Kusha - Loti i jetimit
- Albert Ibrahimi - Kam nje djale ne Gjermani
- Ardi ft. Gjira - Rockstar
- Buraku Grupi FAMA - Live
- Edi dhe Rifadija - Pak a shume
- Kumrije Mustafa - Sa her po ta baj me dije
- Nebih Tahiri Bushi - Live
- Remi Jakupi - Party ne mesnate
- Barooti ft. Explode - Ska P9e
- Greta Koci - Cdo hap eshte nje peng
- Alban Mehmeti - Ball per balle
- B2N - Te dua pa fund
- Bitonia
- Dardan Jashari - VIP
- EKI - Malsori
- Egzona Hajzeri - Kam nje mall
- Endrit Duraku - Potpuri
- Floriana Imeri - Shko
- Hysni Klinaku ft. Arsim Llumnica - Me ka marre malli
- ETNA - Me ndihmen tende
- Klani Shqiptar Eki ft Bashkim Spahiu - Asaj
- Alma Abdiu - Nje ne nje milion
- Arif Murati - Ti je shpresa e jetes time
- Eneda Tarifa - Me veten
- Hekuran Krasniqi - Shko
- Ismet Peja ft. Labinot Rexha - Robi
- Sajk N Fatal ft. Lyrical Son - Shqiptart e pare ne hene
- Samuela - Une jam ajo
- Valmir Mjaki - Jemi dy shok
- Yll Limani - The A team (Cover 2013)
- Alban Ukaj - Perjetova
- B2N - Engjell
- Besnik Berisha - Sonte ne club
- BimBimma - Pan2Pam
- Blerim Gashi - Roli kryesor
- Elinel - Pray
- Flori - Pa Jete (video edit)
- Flori - Pa Jete
- B Genius ft. Edita Sopjani, OverLord - Seniorita
- Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
- Labinot Rexha ft. Ali Dula, Ismet Peja - Sofra rahovecjane
- Trio Albania - Moj dashnore te gjykofte perendia
- Ardjana Kabashi - A je yll a je hen
- Astrit Zikolli - Kush u ba sebeb kush na ndau
- Bajram Asllani - Mos me rrini mos me rrin deren kapigjik
- Ardjan Jaku - Sa e rende tradhetia
- Bek Nikqi - Potpuri
- Blero - Fiksimi im
- Ejup Gimolli - Xhelozia
- Elvana Sadriu - Ditari
- Rami Ahmeti - Mega tallava
- Bekim Kumanova - Ne mes te nates
- Duli - Sekreti
- Grupi Aurora - Pyetem mua
- 2Ton - Missing me
- Bardhe Gega dhe Jaku - Vendit tim
- Elvana Gjata - Fake
- Fatos Osmani - E fshehta dashuri
- Gold AG ft. Nysret Muciqi - Shum vjet
- Malesori - Shtate vellazni
- Mensur Iseni - Jeto ti pa mua
- Xhavit Avdyli - Ku je
- Yll Limani - Little things (Cover 2013)
- Anjeza Branka ft. Rati - Te kam kur te du
- Gentian Ramosaj - Dashuro me zemer (Album 2013)
- Kollazh Burimor (Album 2013)
- Leonard Alija dhe Orhan Ademi - Rruges per Tirane
- Nuredin Fetahu - Zemer e lenduar
- Sedat Rama - Kompliment
- Emiliano PaKufijt ft. Stresi - Shoku i ngusht
- Adelina Spahija - Ti vazhdo
- Burim Bytyqi - Cka qenka dashnija (Album 2013)
- Emin Emini - Valle
- Fadil Keca - Live (Album 2013)
- Fadil Keca dhe Play Band - Bregut detit tuj shetit (Album 2013)
- Lyric Master - I pa vlefshem
- Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, Seldi, Genta dhe Lori - Potpuri 2013


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip