EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Shqipe Abazi - E vogel
- Enver Bajrami - Jetim
- Korab Shaqiri - Vetmia
- Malesori - Te kojshia
- West Side Family - Boom
- Arion Gashi - Ti se dite
- Kujtim Aliu - Krejt i kam
- Rovena Stefa - Mallkuar
- Gresa Behluli - Faqe e re
- NRG Band - Me gaz e lot
- Capital-T Ft. Eni Koci - Diva
- Greta Koci - Koha nuk ndalet
- Leonora Jakupi - I harruar
- Eliza Hoxha - Dont Speak
- Nadi - Zoti e paska shkru
- Olta Boka - Mbeti nje brenge
- Xheza - Pa dashnoren time
- Monika Salihu - Edhe une di
- Zajmina Vasjari - 1 me 6
- Barooti Ft. Burna - Ata se din
- Kosovare Hoxha - Fundjava
- Lyric Master - Prap te them
- Shqipe Fazlija - Lem mam lem
- Mimoza Paraveli - O Engjell
- Ronela Hajati - Harroje
- Bleona Qereti - Big big girl
- Tingulli 3nt ft. Flori - Syte e mi
- Besa ft. Jehona - Nuk jam ajo
- Mandi Nishtulles - Cohu Rexho
- Muharrem Ahmeti - Te dua te dashuroj
- Shkurte Fejza - A thua me pret nena
- Shyhrete Behluli - Me fat Bajrami
- Artir Gjikokaj - Dy sy qe me Deshten
- Defrim Behluli - Ani Ani [Album 2010]
- Noizy ft. No One - Ku jan shqiponjat
- Noizy ft. Varrosi - Cant do shit
- Adem Ramadani - Qysh na dul ky bedat
- Baboo Darabuka dhe DJ.BeniTy - 3 in 1
- Elizabeta Marku - Ka faj syri qe te ka pa
- Valbona & Muharremi - Do ta tundim
- Fadili Dhe Rina - Koha Kalon [Album 2010]
- Muharrem Ahmeti - Loti vjen nga syri
- 2po2 & Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe
- Etnon & Dj Blunt & Real 1 - Music is my ghetto
- Nazmie Selimi - Mendohu edhe nje here
- Shkelzen Jetishi - Koha nuk te pret
- Elvana Gjata Ft. Fugaa - Mamani nejen
- Venita Bajrami - Sa me ka mar malli me te pa
- Dafina Rexhepi Ft. Dj.Blunt And Lyrical Son - VIP
- Dafina Rexhepi Ft. Etnon - Ti mi then kufinjte
- Tingulli 3 ft Ermal Fejzullahu - I kom
- Dj fLO ft. Genta Ismajli - Kthehu
- Korab Jetishi - Se kam nijet me te lut
- Dafina Rexhepi ft. Mc Kresha - Delicius
- Flora Gashi - Un xheloze ti tradhtar [Album 2010]
- Nazife dhe Berita Bunjaku - Kenge Dasmash [Album 2010]
- Afrim Muqiqi - Me tranove Krejt [Album Premier 2010]
- Hekuran Krasniqi Ft. Gentz - I wanna fly [Premier 2010]
- Mirsa Kerqeli ft. Eltoni - Lej Foret [2010]
- Burim Kastrati - Kam nje vit qe ste kom pa [2010]
- Da Ligs feat Dj Blunt and Real 1 - Summer Jam [2010]
- Fatmir Ismaili - Dashurin ta pata Falur [Album 2010]
- Fatmir Ismaili - Dashurin ta pata Falur [Album 2010]
- Shkurte Fejza Dhe Gresa Behluli - Keng Dasmash [Album 2010]
- Liti e Biti - Shqiperia Ka Vendos [Album Folkorik 2010]
- Ismet Peja ft Burim Mehmeti - Knoma kengen sa tjam gjalle [2010]
- Kthjellu - Tonight is your night [2010]
- Ramadan Krasniqi (Dani) ft Besnik Qaka, Sead Muqa Sei - Tre pejont [2010]
- Dj Blunt ft Big D ft Real 1 and Rona Nishliu - Pump up the jam [2010]
- Dj Blindi vs Aurela Gaqe ft. Dr.Flori - Origjinale [Remix 2010]
- Ramadan Krasniqi - Dani ft. Fatjeta - Lotet e Mallit [2010]
- Qendrim Kodraliu Feat Arta Bajrami - Shko kurr mos u kthe [ 2010 ]
- Bertan Asllani Ft. V-Ton - Vendosi [ 2010 ]
- Baba Trodon.feat. GjakoMan - Ska Mat Fort [ 2010 ]
- Fidan Stublla - I qelluar eshte takimi [ 2010 ]
- Genta Ismajli Ft. Cuneyt Cakym - Sexy [ 2010 ]
- ImperiAlb Ft. FerizAlb and Fidda - Gurbeti [ 2010 ]
- Kthetrat e Shqiponjes - Album 2010 (SNIPET)
- Liridona Bajraktari - Ska si vajzat shqiptare [ 2010 ]
- Mali-G Ft. Stresi - Fuck Greece [ 2010 ]
- Mensur Kadriu - Digje at shami [ Album 2010 ]
- Mr Sela ft F-Sang - Zemer e Kupt [ 2010 ]
- Rebel a.k.a Unikkatil - I m Back 2010 [ Demo ] [ 2010 ]
- 038 Ft. Libri and UK - Femna jem me frayer tvet [ 2010 ]
- Adelina Ismaili - Urdher i Ri Illyric [ 2010 ]
- Aloc ft. Pimp and Anarker - Je Wack [ 2010 ]
- Driton Jakaj - Diten Kur Do Ta Martoj [ 2010 ]
- Egznona Gerguri dhe Lalushi - Ti ani shko [ 2010 ]
- Hamez LLapqeva - Ne dasmen tende [ 2010 ]
- Juliana Pasha - Its All About You [Eurovision-Albania] [ 2010 ]
- Lavdrim Xhelili - Fol Vetem Fol [ 2010 ]
- Lazy Ft. Dmc - Siniorita Eleganca [ 2010 ]
- M.T.B Sein ImmeR - Parlamenti i Jem [ 2010 ]
- Rascom Ft. Bim Bimma - Nuk Bon Me Lon [ 2010 ]
- ReTic [ Bloody Kings ] - Atmosfer Bi [ 2010 ]
- Taste 2 Ft. Chika and UrbanStyle - Erdh Koha [ 2010 ]
- The Collective - Fjalet e Qiririt [ 2010 ]
- Vellezerit Krasniqi - Hera e par kur te kam pa [ 2010 ]
- Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli - Mos moj moter [ 2010 ]
- Aziz Murati dhe Xhezair Elezi - Hajde qik sante per dark [ 2010 ]
- BonX Ft. NG-2 - Sa Dymi (Shkupi Soldiers , Double-G 2010) [ 2010 ]
- Eliza Hoxha Ft. Rosela Gjylbegu dhe Pirro Cako - Nje tjeter jete [ 2010 ]
- Maksi ft. Da KiLLa - Prind e tu na ndan [ 2010 ]
- Mondy, Toni White Ft. Albresha - Na po vim [ 2010 ]
- Muharrem Ahmeti - Tash Po knoj Sikur Tana her [ 2010 ]
- Originallat Ft Presioni and Klepto - Hold`em [ 2010 ]
- Produkt 28 Ft. Fabi dhe Eneda Tarifa - Nuk mund te marresh [ 2010 ]
- Taulant Ajvazi - Kthemi prap ato ditet e mia [ 2010 ]
- Vllezrit Mziu Dhe Lalushi - Ta Ha Zemren [ 2010 ]
- Vllezrit Zikolli - Ne Shikim Te Par [ 2010 ]
- Dj AlbaStyls ft.Dj Alba King vs. Skillz ft Libri. - Nuk Jom Vet [ 2010 ]
- Presioni Ft Agja Bastard dhe b52 - Whe Runzz This [ 2010 ]
- Arberie Hadergjonaj dhe Pro Band - Ajshe Potpuri (2010)
- Dj AGI Ft. Dj Crazy Style And Capital-T - Ku Jon Paret (Special Remix 2010)
- Majlinda Pro Band Dhe Luljeta Krasniqi - Aman Of Aman Potpuri [ 2010 ]
- Naim Krasniqi,Adelina Berisha dhe Grupi Polifonia - Potpuri Gezuar (2010)
- Remziu & Majlinda & Shkurtja & Tini - Veq me isharet Potpuri [ 2010 ]
- Pro Band dhe Arberie Hadergjonaj - Oj lulije pllumb i bardhe (2010)
Fidan Stublla - Dashuris nuk i vije fundi [ 2010 ]
vDj Blunt Ft. Real 1 and Big D - Biznis [ 2010 ]


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip