EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Bajram Dobra - Te dua [2010]
- FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu [Pa Cenzur 2010]
- Xhela - te dua te dua [2010]
- Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja [2009]
- Ilir Thaqi - Nese Ndahemi [2009]
- Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter [2009]
- Adelina Berisha ft Stine - Dashuria fillon [2009]
- Dj Suat - I Burgosur [2009]
- Artan Ferati - Buzet tua [2009]
- Mirsa Kerqeli - Status Koh [2009]
- Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina [2009]
- Kenga Magjike [Komplet me Kualitet 2009]
- SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes [2010]
- Capital-T - Ku Jon Paret [2009]
- Gold AG - Leter nga Burgu [2009]
- Vedati i Stupcave - Sa mka marr malli [2009]
- Adelina Tahiri - Nuk jam penduar [2010]
- Alba G ft Vizi - Bertit ma shum [2009]
- Arsim Avdyli - Dashurin ta kom fal [2009]
- Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje [2009]
- Azemi dhe Edisoni - Tallava per Dedin [Album 2009]
- B-Genius - E lype E gjete [2009]
- Drenusha Latifi - Te ajo [2009]
- Fidani - Masi nuse nuk mu bane [2009]
- Gezuar me folklorin [2009]
- Rona Nishliu - Zonja Vdekje [Kenga Magjike]
- Adelina Ismajli - Nuk ngec [2009]
- Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho [2009]
- Laurat - 2 vjet [2009]
- Mustafa Sandal - Karizma [2009]
- Soni - Zemer e Pakurdisur [2009]
- Albina Jakupi - Get me [2009]
- Arber Elezi - Heshtja [2009]
- Besart Halimi - Endrrat [2009]
- Daligs - LETS CRUNK [2009]
- Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen [2009]
- Mimoza Mustafa - Papafingo [2009]
- Rozana Radi - Femer [2009]
- Grupi TNT - Po Me Thua [2009]
- Ingrid Gjoni - Nemi Nemi [2009]
- Ryva Kajtazi- Nuk ka vend [2009]
- Valza Bajra Ft. Don pizhi - SuperSexy [2009]
- Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj [2009]
- Viki ft Genc Prelvukaj - Merre veten me te mir [2009]
- Flori - Playback [2009]
- Gjeto Luca - Kam mendu se kam me vdek [2009]
- Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet [2009]
- Linda Halimi - Te dua vertetet [2009]
- Unikkatil - Urdhno knena [2009]
- Ajet Sinani - Dashuria nje here falet [2009]
- Adrian Gaxha - E brenduar [2009]
- Barooti Ft. Explode - The Best
- Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon
- Dai Ft. BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap
- Edita Sopjani - Tjeter kush [2009]
- Kaltrina- Ditelindja [2009]
- Sabian - Te thashe te dua [2009]
- Buqja - Tallava [2009]
- Hasan Dursun - Yarasul All llah Ilahi [Album 2009]
- Kenan Salihu - E Pranoj [Album 2009
- Linda Zanzi - Nje Muaj [2009]
- Adelina Ismajli- Tribalb [2009]
- Kenga Magjike - [Exlusive 2009]
- Alban Mehmeti - Ti me Cmend [Premier 2009]
- Lyrical Son - Eksurzion [2009]
- Mad Lion ft.Bardh Latifi - Burgu i zi [2009]
- Senad Rama - Me Mungon [2009]
- Florian Krasniqi - Live [Album 2009]
- Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Best Quality]
- Mandi - Moj Katile [2009]
- Valton Krasniqi - Zemren e kishe Gur [2009]
- ALba G - Hapi Syt [2009]
- Azemi - Emine [2009]
- Rrahim Struja - Nermin nermin [2009]
- Armend Makica dhe Salih Gashi - Tallava [2009]
- Gold AG - Luftojm per fitore [Pa Cenzur]
- Sinan Vllasaliu - Shkrebza e duhani. Mos ja falni [2009]
- Bubulina - Elementi i 5te [2009]
- Adelina Tahiri - Vuaj [Album 2009]
- Ajet Sinani - Ah Kur Vallzon [Album 2009]
- Maksi ft. MasTeR GoLD - Puthje N telefon [2009]
- Mergim Kengtari - Shikom Moj Vajz [Album 2009]
- Muharrem Ahmeti - Kur te kujtoj [2009]
- Sali Salihu - Eja bukuroshe [E Kerkuar]
- Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Fituese e Polifestit 2009]
- Lori - Dielli [2009]
- Anton Kala - Dy lot me pikojn [2009]
- Elita Reqi - Ku je [2009]
- Mandi - Loti rrejdh nga syri [2009]
- Ramadan Abazi - Luj Luj [Album 2009]
- Gezim Doberdolani - Te Kam Prit [Album 2009]
- Vllezrit Susuri - Simpatia [Album Premier 2009]
- Muhameti dhe Xeni - Sonte Kemi Darsem [2009]
- Xhema - Sa her kur te shoh baby [2009]
- Best Hits - On Spersonic (Album 2009)
- Djemt e Drinit - Pa Ty
- Driton Emini - Te mirat vijn ngadal
- Edi Furra - Live neper Dasma (Album 2009)
- Greta dhe Eni Koci - Ne bejme dem [2009]
- Labi - Per ty [Live 2009]
- Lil Samee - Dua te harroj [2009]
- Maratona e kenges popullore ne Tv Klan [2009]
- Mergim Mjeku - Moj Katile [Album 2009]
- Poni Dhe Fahrie Zogaj [Album 2009]
- Pro Band me Musafir [Album 2009]
- Sef Duraj - Ardiana [E Kerkuar 2009]
- Vjosa Shehu- Te them jo [2009]
- Artan Jusufi - U Largove [Album 2009]
- Blerim Gashi - Per nje fjal [2009]
- Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise [NEW 2009]
- Burim Aliu - Te kam xhan [HIT 2009]
- Dritton ft.Don Pizhi - N hotel Temin [2009]
- Gold AG - All-llah [2009]
- Jehona Sopi - Une e ti [2009]
- Memi - Hajde dalim pak [Album Premier 2009]
- Mimoza Shkodra - E ke nje vend [2009]
- Muharrem Ahmeti - Pse Pse [Album 2009]
- Muharrem Ahmeti me Musafir [Album 2009]
- Noizy ft R.Radi - Mr Yesterday [2009]
- Orinda Huta - Une e di [2009]
- Shkelzen dhe Korab Jetishi - Vijne Vaporrat [2009]
- Valle Dasmash - Album [2009]
- Veli Sahiti - TRIX Shiu pranveror [2009]
- Xhemil Saliu - Gurbeti [Album 2009]
- Xheza dhe Majlinda - Mendoj [2009]
- oana Smakaj - Pa 2 [2009]
- Artan Ferati - Foli Zemres [Album 2009]
- Artushi - Me Ty Pergjithmone [2009]
- Bekim Kastrati - Kjo Unaz [Album 2009]
- Bekim Kumanova - Te Dua Te Dua [Album 2009]
- Bekim Kumanova Dhe Bardha - Luj Qyqek - [Album 2009]
- Berkan - Nje Kujtim [2009]
- Bleona Qereti - Luj luj [2009]
- Dafina Zeqiri - Zi e terr [2009]
- Dani - Sa mka marr malli [2009]
- Duli - Malli Per Atdheun [Album 2009]
- Egzona Gjombalaj - Nje dashuri [2009]
- Elinda dhe Ardit - Merre [2009]
- Elvana Gjata - Turn you [2009]
- Ermini Dhe Mandi - Tallava [2009]
- Faik Rama - Te Dashuroj [Album 2009]
- Hekuran Krasniqi - Gramofon moments [2009]
- Ilir Shaqiri - Zhgenjimi i Mergimtarit [2009]
- Jeta Faqoli - Jeta [2009]
- Keli - Po Gaboj [2009]
- Lindi - Kthehu zemer [2009]
- Mentor Ejupi - Live [Album 2009]
- Mera Zyberi - Dashnia na Bashkon [Album 2009]
- Merita Bunjaku - Pa ty [2009]
- Mima - Shpirt e Zemer [Album 2009]
- Mirsa Kerqeli - Histori per tjert [2009]
- Motrat Mustafa - Te dada e ke vendin [2009]
- Naser Maqedonsi - Po ndahemi [2009]
- Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal [2009]
- Nusja dhe Dhendrri [Album 2009]
- Orhan Rxhepi - Mir se vjen Ramazan [Album 2009]
- Pandora - Live [Album 2009[
- Remzi Leka - Sa pishman [2009]
- Risi-Ks - Valle [2009]
- Shkenda - Sa her i mbylli syt [2009]
- Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli - Nena Dhe Bija [2009]
- Sinan Hoxha - Xhelozia [Album 2009]
- Vllezrit Gashi - Kemi nje Shqipe me nje Falmur [Album 2009]
- Xheza - Naten kur u ndam [2009]
- Xheza - Potpuri [2009]
- 2PO2 Ft Flori - Crazy Girl [RISI 2009]
- ADX - Motra Jone [2009]
- Adelina Berisha - Merre ket shpirt [2009]
- Adelina Berisha - Zemra Jote [2009]
- Adelina Emini - Qka ta ben goja [2009]
- Adelina Tahiri Ft Loti - Vuaj [Premier 2009]
- Adelina Thaqi - Do Te Urrej [Vetem Ne Risi-Ks]
- Adelina Thaqi - Solo [2009]
- Adem Ramadani - Fukaraja [Album 2009]
- Adnan Daci - Live [Album 2009]
- Adnan Daci - Zambaku I Bardh [Premier 2009]
- Adrian Gaxha - Ti tani [2009]
- Adrian Gaxha - Ti tani [Versioni Maqedonisht] [2009]
- Adrian Gaxha dhe Dani - Si kjo raki [2009]
- Aferdita Demaku - Ne nuk na dhimbet malli [Album 2009]
- Aferdita Demaku - U Kall Atmosfera [2009]
- Aferdita Dreshaj - Dridhem per ty [2009]
- Aferdita Dreshaj - Nese je burre [2009]
- Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj [Premier 2009]
- Aferdita Elshani dhe Nexhi - Dua te jem me ty [2009]
- Afrim Haliti - Lamtumir e dashur [2009]
- Afrim Muqiqi - Hajde me mu [Live 2009]
- Afrim Muqiqi - Ku Mje sonte [E Kerkuar]
- Afrim Muqiqi - Ndahet zemra [2009]
- Afrim Muqiqi - Ne Po Ndahemi [Album 2009]
- Afrim Muqiqi - Te dua [2009]
- Afrim Zejnullahu - Vujtja Me Djeg Ku Do Qe Shkoj [2009]
- Afrimi Dani Libi Gili Anduena Viola - [Premier 2009]
- Agim Gerguri - Dola ne Penxhere [Live 2009]
- Agron Ahmeti - Buzet Tua [Album Premier 2009]
- Agron Ahmeti - Nje deshir [2009]
- Agron Macula - Eja Ti [2009]
- Agron Macula - Lejla [Album 2009]
- Agron Macula - Vetem ti moj e dashur [2009]
- Alba G - Jam Jetim [2009]
- Alban Blaku - Live [Album 2009]
- Alban Mehmeti - 123 minuta [2009]
- Alban Skenderaj - This is your day [2009]
- Albana Keqi - Vetmia [2009]
- Albana Syla - E Kaluar E Kaluar [2009]
- Albatrit Muciqi - Syte e tu [Premier 2009]
- Albatrit Muqiqi - Boll Boll [2009]
- Albatrit Muqiqi - Boll [Album Premier 2009]
- Albina Demaku - 1 Milion [2009]
- Albina Jakupi - Ti [2009]
- Albina.s band - Llokumi Jem [2009]
- Ali Syla - Specia per Risi-Ks [Album 2009]
- Alida Ft. Stine - A wana be one [Top Fest 2009]
- Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht [2009]
- Altin Shalku - Beqar do mbetem [Album 2009]
- Altuna Sejdiu - Interes [Pa Reklama 2009]
- Andos feat Xuxi - Free spirit [2009]
- Anduena - Shi Me Uj [2009]
- Anila Lilaj - Kafe Muhabet [2009]
- Antigona Rrustolli - Stop [Premier 2009]
- Arabic Housemix nga Risi-Ks [2009]
- Arberie Beqiri - Luj me mua [Album 2009]
- Arberie Hadergjonaj - Kitara [2009]
- Ardiana - Qfar Lype E Gjete [Premier 2009]
- Ardiana Rama - Eja Sonte [2009]
- Ardiana Rama - Pse je xheloz [Top Fest 6]
- Arta Bajrami - De Luxe [Album 2009]
- Arta Bajrami - DeLuxe [Demo Se Shpejti Albumin]
- Artan Ferati - Foli zemres [Premier 2009]
- Astrit Halitaj - Sa katile [2009]
- Aurela Gace - Mu Thane Syte [Album 2009]
- Aurela Gace - Mu thane syt [2009]
- Aurora - Bomm 11 [Premier 2009]
- Aurora Susuri - Kurr me [2009]
- Avdullah Gjergjani - Dridhe Trupin [Album 2009]
- Avni Alimusaj - Live [2009]
- Aziz Murati - Live [Album 2009]
- B Genius - Maturant [2009]
- B-Genius - Harrom [2009]
- B-Genius - Perjet [2009]
- B-Genius - Perjet [Album 2009]
- B-Genius - Vera [2009]
- B-Genius ft. Abi - E urrej shiun [2009]
- Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat [2009]
- Bajram Gigolli - Kollazh [Live 2009]
- Bashkim Spahiu - Sonte bahet nje vjet [2009]
- Bashkim Spahiu - Falet Gabimi I Tret [2009]
- Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela [Premier 2009]
- Bashkim Spahiu - U Martove [Album Premier 2009]
- Behare Shala - Sa mir po kcen [2009]
- Bekim Dehari - Ledhatare [2009]
- Bekim Dehari - Pse U Largove [Album 2009]
- Bekim Kastrati - 2 Keng [2009]
- Bekim Kastrati - Dy pika lot [Album 2009]
- Bekim Kastrati - Live [2009]
- Bekim Kastrati - Maturant o maturant [2009]
- Bekim Kastrati Flora Aferdita - Fikni dritat me shuplak [2009]
- Beli - Ti Ske Faj [2009]
- Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh [Premier 2009]
- Besim Morina - Qe nga Mbramja e Matures [2009]
- Besim Morina - Qke Moj Zemer [Album 2009]
- Besnik Pamaj - Genjeshtare [Album 2009]
- Besnik Zeqiri - Dashurova Syte u Tu [Album 2009]
- Besnik Zeqiri - Pse ashtu pse keshtu [Album 2009]
- Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare [2009]
- Bilbilat - Live Potpuri [Radio Vizion]
- Bilbilat - Live [2009]
- Bilbilat - Maturant [2009]
- Bilbilat nga Podujeva - Potpuri [Premier 2009]
- Bilbilat nga Podujeva - Xhevahir [Kalle Kalle 2009]
- Bimi - Tak Tak Per Ty [2009]
- Blerim Berisha Beli - Luje Luje [Album Premier 2009]
- Blerim Ramadani - Pse [Album 2009]
- Blerim Shabani - Zemer [2009]
- Blero - Nuk me deshte [2009]
- Blero Mc Kresha Snupa - Higher [Live 2009]
- Blero feat MC Kresha feat Snupa - Higher [Quality 2009]
- Blero ft. Mc Kresha - Higher (Demo) [2009]
- Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper [2009]
- Buqe Rama - Mesazhi i Fundit [Album 2009]
- Buqja Gazi Linda - Plus Minus [Album 2009]
- Burim Aliu - Me Trego [Hit 2009]
- Burim Aliu - Pa Ty [Premier 2009]
- Burim Aliu - Te kam xhan [Album 2009]
- Burim Hoxha - Pa Tekst [2009]
- Butrinti - Ti Je Habib Butrinti [2009]
- Buzet e Tua kollazh 2009
- Capital-T Feat. 2po2 Duffye - Shum Nalt [2009]
- Ciljeta dhe Big Basta - Deja Vu [2009]
- Cimi feat Legenda - Nentoka [2009]
- DJ Blunt - Instrumentale [Album 2009]
- DJ Blunt Ft. Real 1 - Miss U [Premier 2009]
- Da Ghost Ft Adelina Ismajli - Urdher i Ri [2009]
- DaGhost - Kceni Kr8 [2009]
- Dafina Dauti - Do Te Them Jo [2009]
- Dafina Zeqiri - Dua qe ta di [2009]
- Dafina Zeqiri - Kabare [2009]
- Dafina Zeqiri - Shume Larg [Premier 2009]
- Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu [Premier 2009]
- Daim Lala - A bre zemer [2009]
- Daim Lala - Dashuria Filloj [2009]
- Daim Lala - Party Party [2009]
- Daim Lala - Po na ndajn [Album Premier 2009]
- Dani - Kurr hallall sta bej [2009]
- Dani - Mori Nan E Mjera Nan [2009]
- Dani - Nje dite kur do te vdesim [2009]
- Dani Alma Afrimi Gjyla Beqa - Potpuri [2009]
- Dashnori ft. Monika Salihu - Ne kete Qytet [2009]
- Dava Gjergji - Dasma [Album 2009]
- Dava Gjergji - Gurbetliu [2009]
- Denada Bare - Sy Me Lot [2009]
- Diellza Abazi - Shum Her Te Luta [2009]
- Dilja - Puthja jon [2009]
- Dini - Unaza [Album 2009]
- Dj Blunt ft. Vesa Luma dhe Real 1 - Aj Aj REMIX 2009]
- Dj Cimi - Mehmet Kosova [Album 2009]
- Dj Cimi Mitrovica - Bac nuk u kry [2009]
- Dj Dedi - Super Remix [2009]
- Dj Flutrim - Remix [New 2009]
- Donika Hajra - Shoqet e mia [2009]
- Drenusha Latifi - Ato Dite [2009]
- Drilon Berisha - E Pa Bes [Album 2009]
- Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar [2009]
- Duo Tropicana - Te Pa Fatet [2009]
- Edi Malaj - Ti e di [2009]
- Edi Rama ft West Side Family - Cohu [2009]
- Edison Bregu - Instiktet primitive [2009]
- Edona Llalloshi - Gjenerata [2009]
- Edona Llalloshi - Thuaje me ze [Premier 2009]
- Eli Fara - Cigane [Album 2009]
- Eliza Hoxha - Deshprimi [2009]
- Eliza Hoxha - Himni Im [Pemier 2009]
- Elona - Qdo Dit Qdo Nat [Premier 2009]
- Elona - Qdo Dite Qdo Nate [2009]
- Elvana Gjata - Disipline [2009]
- Elvana Gjata - HiTech [2009]
- Enver Ademi - Genjeshtare [Album 2009]
- Ermal Fejzullahu - 7 Dite [E Perpunuar]
- Ermal Fejzullahu - Krejt po Sillet [Album 2009]
- Ermal Fejzullahu - Live ne Stuttgard [NEW 2009]
- Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi [2009]
- Ermali i vogel - Qikat pedante [2009]
- Ermelinda Lajcaj - Bardh e zi [Album 2009]
- Esad Ademi - Ne Mes Nesh [Premier 2009]
- Esad Ademi - Sdo Ti Puth Me Kurre [2009]
- Esad Ademi - Von e Morra Vesh [2009]
- Esmerallda Zeneli dhe Xheki - Tallava [2009]
- Etno Engjujt - Ethnomenon [Album 2009]
- Etno Engjujt dhe Blero - Kthe Bileten [2009]
- EuroVision 2009 - SongContest [2009]
- Fadil Krasniqi - 3 Keng [2009]
- Fadil Zariqi - Nuk Lejoj [E Vjeter]
- Fadili Krasniqi - Leonarda [2009]
- Fadili dhe Vjosa - Leylim Ley [Album 2009]
- Fahrije Zogaj - Akull e Zjarr [Album Premier 2009]
- Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sot Pa Ty
- Faton Berisha - Gurbeti [Album 2009]
- Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund [2009]
- Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani [2009]
- Fatushi - Me ke humbur [2009]
- Festivali RTSH - [2009]
- Fidani i Vogel - Zemra Ime [Album 2009]
- Fikrie e Shkurte Lushtaku - O gurbet [Album 2009]
- Fisniket - Dy Minuta [Album Premier 2009]
- Fitore Shashivari - Xhelozia [2009]
- Flamur Terziu - Qaj moj Zemer [Album 2009]
- Flora Gashi - Hajde me shuplak [Album 2009]
- Flori - Nuk mund te vdes [2009]
- Floriani - Sa Mir Po Lun [2009]
- G-Soldier - Krejt Numer 1 [2009]
- Gazi - Per dashur [2009]
- Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava [Album Per Risi-Ks]
- Gazmend Kelmendi - Krejt me rend [Album 2009]
- Gazmend Ukaj - 5 Minuta [Album 2009]
- Genta - Tash je i Harruar [2009]
- Genta Ismajli - Nje panter i zi [Premier 2009]
- Gentz Ft. Mirsa - Ata kan nevoje [2009]
- Gezuar me Risi-Ks [Vol 2009]
- Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres [2009]
- Gjyle Qollaku - Ende ketu jam [2009]
- Gjyste Vulaj - Hajde ne Valle [Album 2009]
- Gjyste Vulaj - Te Dua [2009]
- Gold AG - Diss Serbia [NEW 2009]
- Gold AG Ft. Dafina Zeqiri - Nje dit tek ti [2009]
- Gold AG feat.Andin Randobrava - I humbur [2009]
- Gold AG feat.Edita Sopjani - Pa gjum [2009]
- Granit Ahmeti - Tjeter Kush [2009]
- Gresa Behluli - Uji mineral [2009]
- Greta Koci - Do me shaje nena [Album 2009]
- HIT Pas HITI [Special per Risi-Ks]
- Habibe Ostreni - Me mungon [2009]
- Hekuran Feat. Blinera Krasniqi - Lali [2009]
- Hyjneshat - Fanatiku [Album 2009]
- Hysni Klinaku - Merre kete dhurate [2009]
- Hysni Klinaku - Mere Ket Dhurat [Album Premier 2009]
- Hysni Klinaku - Zemer [Live 2009]
- Hyzeri - Solle Mindilin [2009]
- Ibrahim Tatlises - Dayllar Dayllar [Album Exlusive 2009]
- Ilir Shaqiri - Bukuroshja E Prizerenit [2009]
- Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu [2009]
- In-Joys Ft. 1-Ky - Pendohu [2009]
- Irma Libohova - Stop [2009]
- Islam Hakaj - Mbrem ne valle [Premier 2009]
- Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora [Premier 2009]
- Istref Berisha - Qikat Kosovare [2009]
- Jehona Sopi - A do plakemi bashke [2009]
- Jeta Pa ty [Kollazh 2009]
- KAOS - Sdihet Qka U Bo [2009]
- Kadencat dhe Naser Maqedonci - Live [2009]
- Kaltrina Selimi - Hajt [Premier 2009]
- Keli - Ne Darsmen Time [Album 2009]
- Keli - Unaza Kujtim [Album 2009]
- Koda - Moj Katile [Album 2009]
- Koleksion Per Maturant - www.Risi-Ks.com
- Korab Jetishi - Me Ty [2009]
- Korab Shaqiri - 3 Keng [Premier 2009]
- Korab Shaqiri - Ta Kam Falur Dashurin [Premier 2009]
- Korab Shaqiri - Te Kom gjetur [TOP FEST 6]
- Kosovare Hasi - Zjarr ne mes nesh [Premier 2009]
- Kristi - Ushtar i Panjohur [Album 2009]
- Labi - Buzet e tua [Premier 2009]
- Labi - Nata e Fundit e Beqaris [2009]
- Labinot Rexha - Malli per baben [Premier 2009]
- Labinot Tahiri - Ne Neus Live [2009]
- Labinot Tahiri - Syt e Zi [Live 2009]
- Labinot Tahiri - Takim Si Ne Enderr [Premier 2009]
- Labinot Tahiri - Tash je Pishmon [Album 2009]
- Labinot Tahiri - Xhejlan [2009]
- Leo - E mallkuar [Premier 2009]
- Leonora Jakupi - A Do Te Jam E Jotja [Pa Reklam 2009]
- Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi [Premier 2009]
- Leonora Poloska - Skam Faj [Veq ne RISI-KS]
- Lina - Ska Ska Shanc Per Ne Dy [Premier 2009]
- Linda - Enderroja [Fituese TOP FEST 6]
- Linda - Prapa Shpines Time [2009]
- Linda Drenovci - Injurant [Me Kualitet]
- Linda Drenovci -Ti mos eja [Premier 2009]
- Linda Shabani - Ruaj Unazen [Album Premier 2009]
- Linda Zanzi - Ke gabuar [2009]
- Linda dhe Buqja - Potpuri [2009]
- Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj - Unazen [Album 2009]
- Lora - Mashalla [2009]
- Lori - Dashuri [Album 2009]
- Lori - Eja Po Te Pres sante [Album Premier 2009]
- Lori Dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret [2009]
- Lori dhe Kadencat - Alkapone [2009]
- Luciano - Per ty jam tuj mendu [Premier 2009]
- Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh [2009]
- Luli - Vet Me The Te Dua [2009]
- LumiB ft Mc Kresha Singullar - Njo Dy Njo Dy [2009]
- Lut Mitrovica - Tallava [Album 2009]
- Luta - Haxhere Haxhere Album 2009]
- Lyrical Son Ft. Big Xik - Familja [2009]
- Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Album [Premier 2009]
- Majlinda Kryeziu - Se Meriton [2009]
- Makiato Band - Pas saj [2009]
- Mark Gojani - Ti nuk ishe [Premier 2009]
- Marzia Ikonomi - Qe diten qe shkove [Album 2009]
- Meda - Une e Dua Kosoven [2009]
- Meda - Ah moj Jete [Live 2009]
- Meda - Kur e Don e Don [Album 2009]
- Meda - Live [2009]
- Meda - Live a[2009]
- Meda - Live ne Cool Pix [Album 2009]
- Meda - Live ne Stuttgard [NEW 2009]
- Meda - Luani dhe Shkelzeni haradinaj [2009]
- Meda - Spata Rini [2009]
- Meli - Jetoj si dua [Permier 2009]
- Mensur Kadriu - Shiu Po Bjen [2009]
- Mentor Kurtishi - Live [Prral me Tupan]
- Mentor Kurtishi - Me fat [Live 2009]
- Mentor Kurtishi - Vuj vuj [Album 2009]
- Mera Zyberi - Dashuria Egziston [Premier 2009]
- Merita Bunjaku - Pa ty [2009]
- Meriton Hajdari - Gjaku i zemres sime [2009]
- Mhill Krasniqi - Zemer [Album 2009]
- Milot (TBA) - Blacked Out [2009]
- Mimoza Mustafa - Ulu ne Vendin Tim [2009]
- Mimoza Shkodra - Burim ferizajt [2009]
- Mira Jani - Sa Her Ma Lun Syrin [Premier 2009]
- Mirsa Kerceli - Ti Djalo [2009]
- Mirsa Kerceli ft . Armend Shabani - i.e dashuruar [Premier 2009]
- Mixha Bib - Kile Kile [2009]
- Mon Bisaku - Ti Ne Zemren Time [2009]
- Motrat Hajzeri - Ah Dashni [Album 2009]
- Motrat Mustafa - Kqyrni Shoqe [Album Premier 2009]
- Motrat Mustafa - Me fal bija ime [2009]
- Muaad feat SIMPATICO - Shko tash [2009]
- Muhamet Sejdiu - Boll Rrena [Album 2009]
- Muharrem Ahmeti - Katile [2009]
- Muharrem Ahmeti - Nga Zemra [Premier 2009]
- Muzik Vajtuese - Sezoni Veror
- NRG Band - Nina [Album 2009]
- NRG Band dhe Beka - Shehide [Premier 2009]
- NRG band - Nina [Premier 2009]
- Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir E Bukur Shum [2009]
- Naser Beqiri - Pse Shkove [2009]
- Naser Berisha - Kur mbetesh vet [2009]
- Nazmi Makreshi - Ti Je Fajtore [Album 2009]
- Nexhat Osmani - Hileqare [Album 2009]
- Nexhi - Jo Nuk Jam Per Ty [2009]
- Nikoll Nikprelaj - Potpuri [Premier 2009]
- Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes [Premier 2009]
- Nikoll Nikprelaj - Veq Per Ty Sante Po Kendoj [2009]
- Niset Dasma Fillon Vallja [Album 2009]
- Nita - Mos Me Thirr [Premier 2009]
- Noizy - Pak me ndyshe [Album 2009]
- Noizy feat Nice - Malet e dibres [2009]
- Nora Istrefi - Vetem Mua [Vetem ne Risi-Ks]
- Nora Muqaj - Shpirti Im [2009]
- Nuk Kam Faj - Album [2009]
- Nuredin Avduli - Keq jam Dashuru [2009]
- Nysret Haxha - 500 Vjet [Album Premier 2009]
- Nysret Sheremeti - Ah Moj Vajz [Album 2009]
- Nystret Muqiqi - Qofsh e Lumtur [2009]
- Pandora - Kajde Defit [Album 2009]
- Per Knaqsi Te Shpirtit [Album 2009]
- Petrit Goliqi - Amerika [2009]
- Petriti - Pina viski [2009]
- Pro Band - Hajde me Mu [Album 2009]
- Pro Bend - Dikush [2009]
- Qendrim Lutfiu - Pulsi qe ritmon [2009]
- Rama - Vajtuese [2009]
- Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty [2009]
- Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim [2009]
- Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda [2009]
- Rifat Berisha - Tan Shqiptaria [Per Ibrahim Rugoven]
- Rozana Radi ft Noizy - Paralele [2009]
- Ryva Kajtazi - Barnatorja [Album 2009]
- Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend [2009]
- Sabi - Live [Album 2009]
- Sabri Fejzullahu - Kafe muhabet [Album Premier 2009]
- Sabri Fejzullahu - Kaffe Muhabet [2009]
- Safet Krasniqi - As Vet Se Di [2009]
- Sanije Doberlani - Sonte Kemi Darsem [Album 2009]
- Sef Duraj - Live Ne Durres [Album 2009]
- Sef Duraj - Ke mem lyp [3 Keng Prmier]
- Sef Duraj - Live [Album 2009]
- Selami Kolonja - Kur te Flas [Album 2009]
- Shaqir Cervadiku - Na Ngroh Pavarsia [Album Premier 2009]
- Shemsi Bytyqi - Ku je ti [2009]
- Shkelzen Jetishi - Dashuri pa fat [2009]
- Shkurta Gashi - Kthehu [Album 2009]
- Shkurta gashi - Fol Qka Ta don Zemra [2009]
- Shkurte Fejza - Grupi i Pavarsis [Album 2009]
- Shkurte Fejza - Live [2009]
- Shkurte Fejza - Per Ju Deshmor [Album 2009]
- Shkurte Gashi - Mua mke shkel me kembe [2009]
- Shota - E Jotja [Premier 2009]
- Shota Baraliu Ft. Genc Prelvukaj - Une Vlej [2009]
- Shpat Kasapi - Gajdegji [Album 2009]
- Shpat Kasapi ft. V-Ton - Ti je ajo [2009]
- Shpend Xhemajli - Mimoza [2009]
- Shqipja Dhe Stineni- Moter E Vlla [2009]
- Shyhrete Behluli - Evladi [Album 2009]
- Sinan Hoxha - Live [2009]
- Sinan Vllasaliu - 200 dite [2009]
- Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates [By Dj Flutrim]
- Sinani Marigona Nora - Live [Kollazh 2009]
- Skender Shabani - Mbaje Ne Mend [2009]
- Skillz - Sex Rap and Money [Album 2009]
- Skillz - Ti kqyr une nzo [2009]
- Smail Puraj ft Shahin Fear - Vec nje shans [2009]
- Smajl Puraj - Mirmengjesi Interesi [Album 2009]
- Speya Ft. Don Arbas - Sesita [NEW 2009]
- Stelina - Quni i Lales [2009]
- Stine - Pse [2009]
- Suada Bytyqi - Qapkene [Album 2009]
- Suada Bytyqi - Teper Xheloze [2009]
- TNT - Ja Fali Zemren [Premier 2009]
- TOP FEST 6 - KOMPLET [2009]
- Teuta Selimi - Kallet Atmosfera [Album 2009]
- Teuta Selimi - Live [Album 2009]
- The Dreams - Nuk dua ta di [E Kerkuar]
- Tini - Lamtumire [2009]
- Top Hite Arboni - Ver E Nxeht [Album 2009]
- Troja - Amaneti [2009]
- Troja - Amaneti i Clownit [Abum 2009]
- Tuna Meda Geti - Hit [Vetem ne Risi-Ks]
- Tuna ft Big Poppa - E boj nxeht [Premier 2009]
- Vajza Kosovare - Po Vjen Nusja [Album 2009]
- Valbona Spahiu - Luj Zemer [Album Premier 2009]
- Valdeti - Krejt me pyesin [2009]
- Valle Dasmash - Album [2009]
- Valmir Delia - Dashnia e Vjeter [2009]
- Valton Krasniqi - Eja Eja [2009]
- Valton Krasniqi - Moj Tradhtare [Album 2009]
- Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla [2009]
- Vellezerit Susuri - Si Llokum [ 2009]
- Vesa Luma - Edhe nje Fundvit [2009]
- Viola - Ti Zemer Nuk Kishe [Album Premier 2009]
- Violet Kukaj - Album [Premier 2009]
- Violeta Kukaj - Kush Mashtron Do Te Mashtrohet [2009]
- Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan [2009]
- Visar Rexhepi - Me jep kohe [Premier 2009]
- Vizi ft Vlora - Mendime [2009]
- Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane [2009]
- Vllezrit Abazi - Hyn ne Valle [Album 2009]
- Vllezrit Krasniqi - Ti Moj Qik Koke Nr 1 [2009]
- Vllezrit Mziu - Moj Syzez Moj Bukuri [2009]
- Vllezrit Mziu - Mpuq [Album Premier 2009]
- Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun [Premier 2009]
- Vlora - Live [2009]
- Xeni - Live [Album 2009]
- Xeni dhe Korab Jetishi - Pa Ty [Album 2009]
- Xhavit Avdyli - Vash E Bukur [2009]
- Xhavit Bistrica - Shpirt sa me don [Album 2009]
- Xheki Avdyli Lalushi - Potpuri [2009]
- Xheku - Sonte dua me u pi [Album 2009]
- Xhela - A mendon [2009]
- Xhela - Ah Le le [Live 2009]
- Xhela - Emine Emine [2009]
- Xhela - Emine Emine [Album 2009]
- Xhela - Veq nje dite [2009]
- Xhela - Xhemile [Live 2009]
- Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla [2009]
- Xhemile Veselaj - Nje Kafe [Premier 2009]
- Xhet - Ne jeten time [Album 2009]
- Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E Vertet [Premier 2009]
- Ylli - Edhe Pse Largohesh [2009]
- Ylli - Krejt Ndryshe [Album 2009]
- Zafina II - Hajde Djali I Ri [2009]
- Zajmina Vasjari - Facebook [Premier 2009]
- Zanfina Ismaili - Le te vdes ne buzet e tua [2009]
- Zilko Vesi - Me Lot ne sy [2009]
- Zina - As Me Te Mir As Me Te Keq [2009]
- Zyra Dhe Pro Bend - Tallava [2009]
- euta - Zemra Ime Zemra Ime [2009]
- ishat - Do Te Bashkohemi [2009]
- rina - Te Dua Ste Dua [Premier 2009]
- 1-Ky Ft. 2-Slow, Smokker, Toxic - Preke Play
- 7 Trandafilat - Instrumental Vajtues [Album 2009]
- Agroni Dhe Flora - Syni jem [Album 2009]
- Albana Valentina - Gajdexhiu [Album 2009]
- Bajrami Dhe Luli - Tallava [Album Premier 2009]
- Besjan Gashi - Fjala e Fundit [Album 2009]
- Dona - Nuk E Dite Nuk E Di [2009]
- Elham Bekteshi Sokol Ahmeti - [Album 2009]
- Feduard Zikolli - Pa Ty
- Hazir Qelaj - Do ti Ruaj kujtimet [Album 2009]
- Ismeti Dhe Serbeze Demaj - Buqet Kenga [2009]
- Lena - Sjemi Si Dikur [Premier 2009]
- Mendim Elezkurtaj - Syt e Zi [Album 2009]
- Motrat Bujari - Shkojm ne Disko [Album Premier 2009]
- Nadi - Ku Ka Xhelozi Ka Dashuri [Premier 2009]
- Naxhie Fejza - Lulja Shqiptare [Album Premier 2009]
- Remi - Ndryshe [Album 2009]
- Shemi - Un te deshta [Premier 2009]


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip