EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Blero me Yjet - Album 2008
- Buja - Album 2008
- Cyanide - Snipetts 2008
- Dafina Zeqiri - Knockdown [Album 2008]
- Valle Dasmash - Kollazh 2008
- Smail Puraj - Per Dasmen Tuaj [Album 2008]
- Arta Bajrami - Falet Kjo Zemer 2008
- Blero ft.K-OS - Tkom Mall 2008
- Dj Blindi - Remix [Album]
- San Petro - Ne Plazh 2008
- Seldi - Luje Luje 2008
- Valle Per Dasma - Album 2008
- Gold AG - Rrs 2008
- Kaos - Bardh dhe Zi ( Album 2008)
- Viagra - Historiku ( Album 2008 )
- Rifadija dhe Edi - Ndaq idhnom ndaq gezom (Album 2008 )
- Adelina Tahiri - Genjeshtar 2008
- Dafina ft. Hekurani - Knockdown 2008
- Shpat Kasapi - Sillu Pshtillu (Albumi Komplet 2008)
- Vllezrit Aliu - Live ( Album 2008)
- Korab Jetishi - Xhepi (Album 2008 NEW)
- Soni Malaj - Me Faj Pa Faj 2008
- Vesa-Ik Kur te le une 2008
- Bekim Kumanova - Hile Hile ( Album 2008 )
- Nora Istrefi - Album 2008
- Edona Llalloshi - LIVE (Album NEW 2008)
- Gili - Oh Sa Budalle ( Album 2008)
- Lulja - O Sheqer (Album 2008)
- Remzije Osmani - Molla e Kuqe ( Album 2008)
- Nora Istrefi - Nuk Ka Kthim 2008
- Shkurte Fejza - Album NEW 2008
- Buqe Rama - Plus minus albumi 2008
- Iilir Shaqiri - Kujdes Lirine (Album 2008)
- Smail Puraj - Luaj Luaj 2008
- Tingulli-3nt - Pika per vesh Album 2008 ( By Risi-Ks)
- Motrat Mustafa - Album NEW 2008
- Tingullli 3nt - Kalle Sonte 2008
- Besim Morina - Album 2008
- Nora Istrefi - Another World
- Daim Lala - Album 2008
- Remzije dhe Nexhat Osmani - Ah Moj Zemer (Album 2008)
- Remzija Dhe Nexhati - Ah Moj Zemer 2008
- Teuta Selimi - Per Ty Djal(Album NEW 2008)
- Gili - Oh sa budalle
- Nrg Band - Urgjentisht 2008
- Sinan Vllasaliu ft.Nora Istrefi - 2008
- Dafina Zeqiri - I Pabese 2008
- Mahmuti dhe Shyhreti -Her lyps Her Mbret 2008
- Mera zymeri-Dashuri a egziston
- Ermal Fejzullahu - Ti prit edhe pak ( Album Komplet 2008 NEW)
- Mentor Kurtishi - Para meje del me tjetrin ( Album 2008 NEW)
- Korab Jetishi - Kamarjere
- Sef Duraj - Album Komplet 2008 [NEW]
- Duli - Nje lot per ty ( Album 2008)
- Hidaver Osmani -Merita ( Balad e Vjeter)
- Gold AG Ft Nora - Trip [2008]
- Rasim Sopi - Kam Nem Gure E Dru [2008]
- Rasim Sopi - Sa Katile Ishe Kan [2008]
- Xhela - Live [album 2008]
- Nikolle Nikprelaj - Kenga per te bugosurit [2008]
- Xhela - Nuk po du ma shum prej teje [2008]
- Aurora ft. Aferdita Pllana - Mia Aferidita [2008]
- Meda - Album Komplet 2008 [NEW]
- Mima - 5 Vjeqare [Album 2008]
- Mimoza Shkodra - Tallava
- Motrat mustafa - qohu Rexho
- Afrim Muqiqi - Thrret Prizreni mori Shkoder 2008
- Ciljeta dhe Ingrid - Puci Puci 2008
- Duli - Ban Hajgare
- Eroll Murati - Ame Do,asme do [2008]
- West-Alboz - Album - Album [2008]
- Shyhrete Behluli - Me fat Bajramin [Premiere 2008]
- Ajet Sinani - Qysh koka gurbeti [2008]
- Arben Gashi - Filloj dasma [Album 2008]
- Buqja - Lotet e sinqerta [2008]
- Flora Gash - Mos ma mbyll at telefon [2008]
- Korab Shaqiri - A dalim sonte [Premiere 2008]
- Adnan Daci - Kan kaluar dit e nat [2008]
- Altuna Sejdiu - Eja me mua [2008]
- Gili - Keq e Ma Keq [2008]
- Kenga Maxhike 2008 [Premier]
- Mad Lion Ft. Arta Bajrami - Shpresa [2008]
- Mariza Ikonomi - Ste Kam Harruar [2008]
- Mentor Kurtishi - Moj Tradhtare 2008
- Mihrie Braha - Eja ne Prishtine [2008]
- NRG Band - Urgjentisht [2008]
- Shaqir Cervadiku - Bac U Kry U Ba Kosova ( Album 2008)
- Rasim Sopi - Pse Keshtu
- Shyhrete Behluli - Album 2008
- Visar Peja - Gjumin gjum nuk e kam [2008]
- Zyber Avdiu - 16 Min. Mix [2008]
- Hazbi Therra - Kenga e Zagrebit [Pesna na Zagreb] [2008]
- Meda - Kjo Eshte Jeta 2008
- Sabri Fejzullahu - Pom Leshon Takati Album 2008
- 2PO2 - Sonte 2008
- Agron Aliu - Album [2008]
- Avni Bushi - Album [2008]
- Elvana Gjata - Vetes
- Eneda Tarifa - Thirrje [2008]
- Meda - Live [Ulqini 2008]
- Pandora - Tallava lumja nana [2008]
- Potpuri me Bylbylat - Dale me ngadale [Album 2008]
- Violet Kukaj - O All-llah [2008]
- Gazi - Valle Dasmash [Saksafon]
- Hekuran Krasniqi - Hajde 2008
- Baba Trodon ft.GjakoMan - Mr.Valos - Dridhet Veni [2008]
- Etno Engjujt - Erdha Nga Kosova [2008]
- Baba Trodon - Gurbeti [Kopijuar nga Duli]
- Meda - 1 Minut me ty 2008
- Vizioni Band - Ka than baba [Album 2008]
- Gazment Rama - Album 2008 ( Pa Reklam)
- Ilir Shaqiri - Atdheu do Jete [2008]
- Xheki -Turbo Tallava NEW 2008
- Alberie Ft. Don Pizhi - E ndezim pak
- Alida - Te Dua Per Jete
- Dafina Zeqiri - Harrimi i Dashuris 2008
- Duda feat.B-Genius - Nje e kalume ( Dj Suat Beat )
- Labi - Live 2008
- Meda - As kafe as llafe ( Demo ) 2008
- Admir Prekaj - Katundare [2008]
- Aurora Ndoja - Si Mekatare
- Vedat Ademi - Me Mashtruan Syte [2008]
- Vedat Ademi - Mund Te Ishim Bashk [2008]
- Dj Blunt Ft. Iliros , BimBimma - tik talk
- Dj Blunt Ft. Real 1 - New Shit
- Greta Berati - Naze Naze 2008
- Hysen Trubareva - Album 2008
- Gold AG Ft. Drenusha Latifi - Dritan Hoxha
- Loco (Arbas Sound) - Smoke ma Weed 2008
- Nexhbedin Gaxherri - Lamtumire 2008
- Brikka - Kunder ksaj teme 2008
- Labi - Live Album 2008
- Linda Shabani - Fol Drejt [Album 2008]
- Mentor Kurtishi - Live Album 2008
- Buja - Motra Ekit
- Eda - Pritem se do vij [2008]
- Greta Koci - Shkolla 2008
- Greta Koci - Naten te kerkova 2008
- Haxhi Maqellara - Album [2008]
- Hysni Kelmendi - Eja Sonte [Album 2008]
- Ron Rexhi - Zoti eshte i madh
- Adelina Thaqi dhe Visar Rexhepi - Kontrast [ New ]
- Arta Jonuzi - sa her 2008
- Himni I Republikes se Kosoves
- Shpat Kasapi - 2 Kenge 2008
- Adelina Tahiri - Eliksir [Album 2008]
- Adelina Tahiri - Wiski 2008
- Artani - Erkani - Jaseri dhe Pandora - Tallava [Album 2008]
- Ciljeta - Lolita [2008]
- ETNA - Maturant 2008
- Muharrem Ameti - Ste Pash Mariano Biri Babit
- Smail Puraj - Ndegjoj Radio 2008
- Vjollca Haxhiu - Si ta them
- Artan Durmishi - Expose Sexy Baby [2008]
- Gezim Salaj dhe Valdet Luka - Live [Album 2008]
- Muzafer Islami - Luj Luj e Mos u Ndal
- Vannesa - Album [2008]
- Fisnik Ristemi - Maturantet
- Sef Duraj - Maturant 2008
- Smail Puraj - Luje Luje [2008]
- Teuta Selimi - Maturantet 2008
- Bleona Qereti - Potpuri Live 2008
- Erga Halilaj - Stacioni i Fundit [2008]
- Poni - Hopa Hopa [Album 2008]
- Valon Miftari - Album 2008 [ E Re ]
- Avdi Avdiu - Kush te ka rrejte e kush te ka than 2008
- Defrim Behluli - 2 Keng [2008]
- Ganimete Asllani - Kenge gurbeti [ E Re ]
- Rovena Stefa - Kthehu Ti 2008
- Bekim Kumanova feat OranG - Me fal oj Nane [2008]
- EuroVision - Full 2008
- Kadan Duraj - Shko Ti Shko [Album 2008]
- Memi - Album 2008
- Alban Skenderaj - Afer dhe Large
- Anita - isha e re u dashurova
- Esad Aemi - Live [Album 2008]
- Hevzi Aliu - 2 Kenge 2008
- Linda Shabani - Nuk Po e Kuptoj Lojen [2008]
- Luar - Vetem
- Orhan dhe Lumi - Album 2008
- Vellezrit Abazi - Eja ti me mu Album 2008
- Blerina Kastrati - Flutura [2008]
- Dani - Nje mbi nje akrepat
- Dj Suat - Syt e Zi
- Faraoni G - Ta Fu [2008]
- Flora Gashi - Nuk besoj
- Meda - Kur i mbusha 20 vjet Live [2008]
- Adem Ramadani - Jetim me Babe e Nane [Album 2008]
- Anjeza Shahini - Album [2008]
- Bedri Islami - Pa ty Ska Lezet 2008
- Murat Gjoniku - Do te kthehem [2008]
- Murat Gjoniku dhe Linda Shabani - Ah moj Qika [2008]
- Zanfina - Koha Kometes [2008]
- Ajet Sinani - Hajde Zemer [Album 2008]
- Armend Rexhepagiqi - Album 2008
- Dafina Zeqiri - Adios
- Fiton Bujari - Album [2008]
- Gentz,Vullnet Sefaja,Valon Malloku etj - Ne Besojm 2008
- Labinot Tahiri Labi - Koha mu me ka lodh
- Rasim Sopi - Maturant
- Rasim Sopi - Un me zemer po vajtoj
- Violeta Kukaj - Eshte faji yt
- Bajram Gigolli - Jo nuk ndahet Mitrovica live
- Gazmend Rama - Telefoni kur cingrron
- Hite Vol.1
- Ingrid Gjoni - Weekend
- Kf Bashkimi - Iliret, Kumanov
- Muharrem Ahmeti - Kalle 2008
- Vilma - Qikollata
- Vllezrit Aliu - Live 2008
- Adelina Ismajli - Album 2008
- Agron Miftari - Album 2008
- Bubulina ft. Blero - Endrra Ime
- Erresira e Jetes - Jom njeri
- Genta Ismajli - Planet Me
- HITE Tallava 2008
- Meda Dhe Bajram Gigolli - Live 2008
- Mensur Kadriu - Pendimi [2008]
- Sami Yusuf - Ilahi [Album 2008]
- 2 Ton Ft. Chronics - Prit Pak
- Adelina, Fatoni ft.DashI (GG-ArmY) - Te blini vjeter
- Adnan Daci - E Mallkoj
- Adnan Daci - Ishin Puthje Mekatare [2008]
- Aziz Murati - U Martove [Album 2008]
- Bashkim Spahiu - Live [Album 2008]
- Bessiano Ft. Baba Trodon, Getti, Alboxx - Tlutem me beso [2008]
- Ciljeta - Dorheqja
- D.u.d.a - Ku jeni [2008]
- Infinit Records - [Album 2008]
- NatrA - Maturant
- Rifat Berisha - Flamuri i Plakut [Album 2008]
- Sef - Duraj Syri Jem
- Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi -Ilahi [Album 2008]
- Yjet e Vitit - Album [2008]
- Adem Kastrati - Tallava [2008]
- Adem Ramadani - Mire se erdhe Ramazan [2008]
- Adnan Daci - Album [2008]
- Adrian Gaxha - Sa sexy 2008
- Adriana - Ti Nuk Je Per Mu [2008]
- Aferdita Demaku - Album 2008
- Afrim Muqiqi - Live [Album 2008]
- Alban Skenderaj - Melody [Album 2008]
- Aleksander Gjelaj dhe Bleona Qereti - Kenga e Cun Mules [2008]
- Anjeza Shahini - Album [2008]
- Ardiana Kabashi - Album [2008]
- Armial Ft. Dj Blunt - Ta Fali [2008]
- Aurora - Genjeshtare [2008]
- Aziz Murati dhe Drita Musliu - Lulie bleholla [2008]
- B-Genius - Kush Ka Faj [2008]
- Bashkim Spahiu - Live [Album 2008]
- Berkan - Mama Mia 2008
- BizzyB - Porces i Shkurt [2008]
- Blerina Kastrati - Flutura [2008]
- Blero feat Dafina Zeqiri - La Vida Loca [2008]
- Bujar Qamili - Fati i Zi [E Kerkuar]
- Cani - Album [2008]
- Ciljeta - Duty Free [Kenga Magjike 2008]
- Ciljeta - Jorgjica [2008]
- Ciljeta - Lolita [2008]
- D.u.d.a - Ku jeni [2008]
- Defrim Behluli - 2 Keng [2008]
- Don Arbas Ft. Loco - Biatch [2008]
- Dona - Frik Ty Nuk Te Kam [2008]
- Drilon Berisha - Rrugve 2008
- Dritero Shaqiri - Te Keputa [2008]
- Duli - Ban Hajgare 2008
- Elona Leka - Do Ta Marre Zemren [2008]
- Eni Koci - Shprese Kerkon Nga Ti [2008]
- Enis Bytyqi Ft. Andin Randobrava - Te ndjej [2008]
- Esad Aemi - Live [Album 2008]
- Fadil Prepeza - Album [2008]
- Faraoni G - Ta Fu [2008]
- Farije Zogaj - Tallava 2008
- Fatmir Elezi - Fati i zi [Album 2008]
- Fidaim Aliu - Hajde Loqke [Album 2008]
- Filloreta - 8 me 2 [Album 2008]
- Fiton Bujari - Album [2008]
- Fred Delaj - O ty o askend [2008]
- Gazmend Rama - Live [2008]
- Gena - Sa lot kam derdhur 2008
- Genc Prevlukaj ft Ciljeta Xhilaga - Thehet Gota Ne ToYoTa [2008]
- Gerta Heta - Lamtumir [2008]


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip