EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
2007- Labi - Album 2007
2007- Labi - LIVE
2007- Labi - Maturant
2007- Labi1
2007- Ledina Celo - E Huaj Jom
2007- Leonora Jakupi
2007- Leonora Mucaj - Hesht
2007- Leonora Poloska
2007- Leonora Poloska - Shko
2007- Leta - Live 20 min
2007- Leta - Tallava 19 Min
2007- Lida - Agonia
2007- Live Tallava 2007 PANDORA
2007- Live Tallava PANDORA
2007- Lora - Luje luje at qyqek
2007- Lori
2007- Luli - Asnje oqean
2007- Luljeta Krasniqi
2007- MC Records
2007- MC Records1
2007- MEDA - Perseri fajtor jam
2007- Machiato Band - Eja ma ngat
2007- Mad Lion ft. Mc Kresha FFJ. Lyrical Son
2007- MadLion ft Shpati - Leyla
2007- Mahmuti dhe Remzia
2007- Maksi dhe Street life
2007- Malesori - Qike Malsore
2007- Mariza Ikonomi
2007- Martin Gojani - Ndahet zemra
2007- Mc Mix ft. Spectah,Diff dhe Cycl
2007- Mc-Mend
2007- McQoppa ft. Ekrem Gj - Prej Burgut
2007- Meda
2007- Meda - Bjondin
2007- Meda - LIVE
2007- Meda - Maturant
2007- Meda - Moll e ndaluar ALBUMI
2007- Meda Sinani dhe Mentori
2007- Meda dhe Ermali - Live
2007- Meda live
2007- Mehdi Berisha
2007- Memi
2007- Mensur Kadriu - Album 2007
2007- Mentor Kurtishi
2007- Mentor Kurtishi - Albumi i Ri 2007
2007- Mentor Kurtishi - nje lajm po e pres
2007- Mera Zymberi - Mbremja rinore
2007- Meti - Ska problem
2007- Mihrije Braha
2007- Milot - A Po Romshev
2007- Milot - A Po Romshev1
2007- Mimoza Shkodra - Krejt mi more
2007- Mimoza Shkodra - Krejt mi morre
2007- Mirsa Kerceli - Sjam e vetmja
2007- Mirsa dhe Lyrical Son
2007- Mirsad Shabani - Album 2007
2007- Monika Salihu - Frajer
2007- Motrat Mustafa
2007- Motrat Mustafa - Vallja e Rugoves
2007- Motrat Mustafa 2007
2007- Mr.Elvis - Ja ku jam
2007- Muhameti dhe Afrimi - Do ti kallim fitilat e llomes
2007- Muharrem Ahmeti - Ah le le
2007- Muharrem Ahmeti - Album 2007
2007- Muharrem Ahmeti - Luj luj
2007- Muharrem Ameti
2007- Murat Gjuniku
2007- Mustafa Ymeri - Me Cmende
2007- N.G - Qe fama ( TBA Diss )
2007- Naim Abazi
2007- Nano feat. Fuego - Posht
2007- Naseri - Jeta eshte si elefant
2007- Nazmia - Te stacioni trenit
2007- Nebi - Me mungon
2007- Nehat (Anakonda Rap) - Fur verrater
2007- Nexhat Osmani - Gjeje nusen dhe dashnin
2007- Nexhat Osmani - Humbi Dashura (Greqisht)
2007- Nexhat Osmani - Humbi dashuria
2007- Nexhat Osmani - Komplet ALBUMI 2007
2007- Nexhat dhe Remzie Osmani
2007- Noli
2007- Nora Istrefi
2007- Nora Rugova - Shpejte
2007- Nr - 2007
2007- Nystret muqiqi
2007- OG 043 - Nuk na Ndal
2007- Olsa - Ste premtoj dot
2007- P.D.C ft. Bini - Qilu qilu zemer
2007- P1kado Ft Simpatiko - Jay Zide
2007- Pa Kufijt
2007- Pa Kufijt - A ka
2007- Pa Kufijt - krejt jone ka thone
2007- Pa-Kufijt
2007- Pandora - 100 vjet pa ty
2007- Pandora - Diqka nga Albumi i Ri
2007- Papush - Ku fshehesh ti
2007- Papushi - Album 2007
2007- PeJani
2007- Permbledhje per Maturant
2007- Picado dhe Don Arbas Sound - Tash neja
2007- Pikado ft Simpatiko
2007- Polifest 2007
2007- Potpuri
2007- Preng Papushi - Zemra loton
2007- Presioni ft Jeton - Zan zan
2007- Presioni ft. Jeton, Hudra, OG043 - Kqyrem
2007- Prishtina dhe Tini
2007- Queen D ft Kacho - Send per vesh
2007- R-D.E.U.X ft. MAD BOY - Speed Rap
2007- RaMeKa Ft. Dredha
2007- Rap-Shqip - 2007
2007- Rap-Shqip1
2007- RascoM aka Gor.KillaH feat B-Genius
2007- Rasim Sopi - 2007
2007- Red Row - Drenicak
2007- Remix
2007- Remix By - Fi2ani and Dizajni
2007- Remzi Leka - O moj nafake
2007- Remzie Osamni - Album 2007
2007- Rifadije Grejqevci
2007- Rovena Dilo - Dorezohem
2007- Rovena Stefa - Sdua ta di
2007- Rozana Radi
2007- SISTEMI BNG - Prishtina Tirana MeTroPoL 2007
2007- Sabri Fejzullahi - Album 2007
2007- Sabri Fejzullahu
2007- Sabria dhe Adelina
2007- Sacrifice - Atehere
2007- Sacrifice Ft. Tribun Buja - Kena Me Kall
2007- SeLA a.k.a BosZMaN - Sa her vi
2007- SeLa a.k.a BosZMan - Diss Gold AG-s
2007- Sef Duraj - Durres Live
2007- Sefe Duraj
2007- Sefe Duraj - Album 2007
2007- Sefe Duraj - Nje nate ne pllazh
2007- Sefe Mleqani - Kenga e Rankoviqit
2007- Sejdi Sejdiu
2007- Sela a.k.a Boszman - Per ty Albumi
2007- Select By Luan.L
2007- Select By Luani - Full
2007- Shaqir Cerrvadiku
2007- Shpat Kasapi
2007- Shpat Kasapi - Piano - Me zjarr
2007- Shqipe Abazi - Kur nuk do ta fali
2007- Shyhrete Behluli - Album 2007
2007- Shyhretja Dhe Mahmuti
2007- Sinan Hoxha
2007- Sinan Vllasaliu - Potpuri LIVE
2007- Sinani dhe Nystreti
2007- Singullar Kodoshi - Album 2007
2007- Singullar Kodoshi - Chain
2007- Skender Xhafa - Luje luje
2007- Skillz - Album 2007
2007- Smail Puraj - 2007
2007- Smail Puraj - Pa ty
2007- Smajl - Ti veq ti
2007- Smajl Puraj- shum larg me ke ( Dj BeSi Remix)
2007- Soni - Te Dua ty
2007- Stine - Ishe Ti LIVE
2007- TNT
2007- TeRRoR a.k.a Shkupi - Shvercerat Shkup
2007- Teresa - Gurbeti
2007- Terror - Kur un ka me dek
2007- Teuta Selimi - E Din
2007- Thugs Army - Is Start
2007- Titi-Es feat.Tuli-G - Dridhu Sillu
2007- Top Fest 4
2007- Tornados
2007- Tornados - 1 Drejtimi
2007- Tornados - Analizo
2007- Tornados - Bloody
2007- Tornados - Boom Boom
2007- Tornados - DEMO2
2007- Tornados - Na gjithqka
2007- Tornados - Veq perpara
2007- Tornados ft TBA - Njo per kejt
2007- Tribun ft. VZ dhe Sacrifice
2007- Tuli G dhe Gnius - Ndrechma Tripin RMX
2007- Tuna - Bileta
2007- Tuna - Hajde
2007- Tuna - Vazhdoj
2007- UnderGround Mc
2007- Urban Style
2007- Valle 2007
2007- Valon Gervalla
2007- Valon Rama - Je e bukur jo e lumtur
2007- Valton Krasniqi - Je e bukur
2007- Valton feat. SupaSonic - My Love
2007- Vellezerit Aliu - Veq per pes minuta
2007- Vellezerit Mziu
2007- Vellezrit Abazi - Erdh pranvera
2007- Vellezrit Krasniqi
2007- Venat e Bashkume - Loja mashtruse
2007- Vesa Luma
2007- Vi-Po - Senjorita
2007- Video - Flori dhe Geti - Baby
2007- Viola
2007- Viola - Mos beso
2007- Viola - Ste Dua 2007
2007- Vitore Matoshi - Xhinxhilushe
2007- White Niggaz Fifty DoonI Mc-dRenn Emility ReadoN
2007- XWNC - Per Ty Edhe nje Her
2007- Xeni
2007- Xeni - Shpirti Im
2007- Xeni dhe Melita
2007- Xeni dhe Zejnel Doli
2007- Xheki - 2007
2007- Xhela - Pi raki
2007- Xhema - Per Nenen
2007- Xhemil Salihu - Album 2007
2007- Xhemil Saliu - Lulie
2007- Xheza - Hajde Cokollata
2007- Xuxi - Mos me ndalni
2007- Ylker Baliu - Jo jo
2007- Ylli Trokites
2007- Zajmina
2007- ZeeRo MaN - Kanuni Jem
2007- Zef Beka
2007- Zef Beka - Loti Nanes
2007- Zinxhirt
2007- Zinxhirt - Loqk
2007- Zinxhirt - U kon n plan
2007- Zinxhirt - Zinxhirt qe skputen
2007- Zinxhirt ft Rap-Sody - Shqipe per jete
2Boys
2Po2 - Hala me Rep
Adelina Ismaili - Lavdi - Ushtari im
Adelina Ismaili - Shum mir do te ishte
Adelina dhe Faton ft.Dashi-Te Blini Vjeter
Adem Ramadani 50 Hite
Adnan Isaku - Album 2007
Afrim Muqiqi - Live
Afrimi Rovena Eminja Sinani Ermali Soni - 21 min Live
Alma Bektashi - Bla bla
Anjeza Branka - Baby
Anjeza ft Niku - Ti sdite
Arber Elezi - Rock
Arif Aliu - Zgjohu dhimbja ime
Armial Jeta 2007
Artiola dhe Labi - 2007 Live New
Aurora - Amaneti
Aurora - Per mua ishe ti
Az-M ft F-TIM - Hot bitch
BB Poqi Armadillo - Me mungon
Baba Trodon Ft Mr.Trimi-Ju Perkuni
Bekim Kumanova - Tallava
Beli - Album 2007
Berkan Asllani - Album 2007
Berkani - Son Sans
Berkani-Arta-Big Mama-Antigona-Valoni-Potpuri Popullore
Bertan Asllani - Prej meje je e lire
Besjan Gashi - Album 2007
Big Mama - Puberteti i vonuar
Bleona Qereti - Album 2007


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip