EN: Send your song to HiteFalas.com by contacting us via email: hitefalas(at)gmail.com
SQ: Dergo muziken tuaj tek HiteFalas.com duke na kontaktuar ne emailin: hitefalas(at)gmail.com
Albumi/Titulli/Artisti Ndegjo Online
Kthehu...
- Prince Double H - Gangsteri i Internetit [ 2010 ]
- NEW STYLE [ 2010 ]
- UrbanMusic
B Genius
Babacash
Dr.Nushi
F-Tim [ Album ]
West-AlboZ
King Ari Ft. Elektron dhe Ciaa - Boll Boll 2009.mp3
KonTra Ft. Shkupi Family - Fuck Inat-G.mp3
Krew - Kur tkujtoj.mp3
La Banda - Knena Jom.mp3
Labanda - Juv Pergjaki.mp3
Lamm'G ft. 2%perqind & MajA - PERFECT.mp3
LiL Doon - Boj Rap.mp3
Life Soldier ft. T.L.G - Gjigandat.mp3
Lil Don - Kush jom.mp3
MC Kresha - Aha Aha.mp3
M`c Kiki -Ft- For You Labi - criminosoi Lamtumir.mp3
Mad Lion - Hakmarrja.mp3
Magnumi.mp3
MasteR GoLD ft. Maksi - Per Club.mp3
Mc KiKi Ft For You Labi DUAAA.mp3
Mc Kiki -Ft- For You Labi - criminoso Lamtumir.mp3
Mc Kiki For You Labi - Ku Je Ti.mp3
Mc Kiki Ft Arjan Effecti & R-Vali - Sa te Dua.mp3
Mc Kiki Ft Jetmira & Menos - Shum Vlera.mp3
Mc LiLy ft. Arjan Effecti - Freesh.mp3
Mc kiki ft. For you labi - Kujtimet qe bashk i kena n da.mp3
Mc kiki ft. Foryou labi - Kujtimet qe bashk i kena n da.mp3
Molla me sherbet.mp3
Monny Ft. Mr.Safet dhe K.o.G - Double G.mp3
Mr Elvis - Per Vajzat Shqiptare.mp3
Mr.Uzi ft Big Boy Niti & DJ ENDI - Qoni.mp3
Mr.Valos Baba Trodon - Une te du.mp3
NEC ft. Hash - Ska Si Une.mp3
NS2 Ft. MK4 - DO AMATERA 2009.mp3
Napoleon Ft. Agresioni - Trashigimtart.mp3
New Stars ft. Jehona - R.I.P Familja Berisha.wma
Ngoje mire.mp3
NiTi-BronX - Gjak Shqiptari.mp3
NiTi-BronX - Kontroll Strategjik 2009.mp3
Noizy - Little Lady.mp3
Nrg Rappers Ft. Qaknna-Tregoni.mp3
Odin - prap jom posht.mp3
Oran G - Rap superstar V2.mp3
Our era.mp3
PER VLLAZNI.mp3
Pre$ioni - Zana (E Pa Perfundume).mp3
Presioni - Qka Esht Jeta.mp3
Presioni - Si Na.mp3
Prince ft. G.S - Per Ausllanderkat.mp3
Princi - Fuck Unikatil.mp3
Princi ft.GoldMan & MondED-Drogiratu.mp3
Rap Centrum - Pavarsia.mp3
RapHan Ft. Big Manyak - Bu Parca Hitt.mp3
Rapsodi Feat. VZ - Leter Nga Ana Tjeter.mp3
Rascom ft. B.Genius - Pa Koncentrim.mp3
Real-MC - Lotet e Shoqnis (Per Matur).mp3
Rebel a.k.a UniKKatiL Feat. D.M.K - Nganjiher.mp3
Retic ft B-eX - 4 Ever.mp3
Retic ft B-eX 4 Ever [albix records ].mp3
Retic ft B-eX - Na po Wina.mp3
Retic ft B-ex - ( Bloody king's ) - Ferizaj.mp3
Rikardi.mp3
Samwik - Jam Tjeter shkall.mp3
Scaby feat Nassi & J.I.M-Kush jem Na.mp3
Scary sound-Vitet po kalojn-.mp3
SeLA a.k.a BosZMaN - Kuq e Zi .MP3
SeLA a.k.a BosZMaN - Seriozisht -.MP3
SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH - Ruju - .MP3
Sela a.k.a. Boszman - M'fal.mp3
Shkupi SoldierS - Kurr S`deshtojm.mp3
Shkupi Soldiers - Krejt bashk.mp3
ShpiCi Ft.AV-1 & Spidi - Bounce.mp3
Shpresa.mp3
Shqip - Albanian - Afrim muqiqi & etno engjujt - tingulli 1.mp3
ShqipeKu feat. MK4 - Dhimbja.mp3
Singullari & Vig Papa - Bone.mp3
Skills - Krjet i Kom.mp3
Spidi Ft. Sabo - Hey Bejbi 2009.mp3
Spidi ft.Smokeri dhe Sabo - Shqipe.mp3
StreeT RangeR Ft ReaL-K - Dridhe 2009.mp3
Strict - Get Crunk.mp3
Stupcat - Liki - Agja Shneq taka Leq.mp3
TC-Alboz (Zemer n'Club).mp3
TORNADOS ft. Dredha - Kallxoj Botes.mp3
TcunaMi.mp3
The BloodyRebel`s - Qe Kush Jena.mp3
Tiki - Sa her qe po vi.mp3
Toxic feat. Takati - Sonte.mp3
UBoJetaMonoton_UniKKatil.mp3
UnderGround MC ( Mc Ibo & Timm ) - Nalt Nalt.mp3
Unikatil - Kile Kile Beat.mp3
VIAGRA feat ghetto gold - V.I.A.G.R.A.mp3
VZ - Per Rap.mp3
Varrin sdi ku e ki - Prince Double H.mp3
Viagra & Singullar a.k.a NewPorn - Merlin Pornoe.mp3
Viagra Feat. Singullar - Merlin Porno.mp3
Viagra Singular Merlin Porno .mp3
Viagra&mc Mimmo-Na Jem.mp3
Vig Ppoopa KAOS feat Singullar - Bone 2009.mp3
Virusi-V - Vizioni Im.mp3
West Side Family - Jehone.mp3
West Style Ft. Reper i Art, Alida - Hey ti Mama.mp3
Wild Panther - Numer nja.mp3
Wild Panther - The Truth.mp3
Wild Panther Urime Pavarsia Kosov.mp3
Wild Panther aka Zone X Away from my homeland.mp3
Wnc-Per ty.mp3
X-PLOZIV Nclubb.mp3
Zhurja1 ft Unfame Pa Ty (SP3).wmv.mp3
apet.mp3
b52-diss.mp3
bLoody Mc ft. Four Steps - Prishtin Mitrovic.mp3
bal3d1.mp3
belagji.mp3
dfgf.mp3
drjet-diss.mp3
eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Fallcat.mp3
eLviN a.K.a MbReTi Ft LiLi G - Qka Je Tu Bo.mp3
eLviN a.K.a MbReTi Ft i Lig - Gabimi 2009.mp3
erdOni Ohh Sa Fort Loqko Po e Dridh.mp3
g_lady.mp3
guxha.mp3
illconcept-diss.mp3
kiggas-kysen.mp3
kishe_une_p.mp3
krejthajvanremix.mp3
kungjatft.specialk.mp3
kur nje nat.mp3
loqkat e mija_new.mp3
m-2-s Kret Jeta me Rrena.mp3
m-2-s nalna e menoj.mp3
mecdorime.mp3
mosqokry.mp3
prishtinalia.mp3
producenti.mp3
r.d.m.c feat. daffy - hajde ti.mp3
shuj_se_tshkeli_rmx.mp3
teta Ajshe.mp3
unjom.mp3
varrimi.mp3
vera 2oo4 - west side family-mori qmori.mp3
vesa.mp3


Lajmet e fundit nga Maqedonia | Poezi Dashurie | Celebrities without makeup | Shiko Tv Shqip